|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Лінійка | TUF Gaming |
| Модель | FA808UH-S8022 |
| Призначення | Ігровий, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 18" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 260 (24M Cache, up to 5.1 GHz) |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 5600.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Графічна пам'ять | 8 ГБ |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 1x RJ45 LAN port, 1x Type-C USB 4 with support for DisplayPort™ (data speed up to 40Gbps), 1x USB 2.0 Type-A (data speed up to 480Mbps), 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for DisplayPort™ / power delivery / G-SYNC (data speed up to 10Gbps), 2x USB 3.2 |
| Вага | 2.6 |
| Кількість елементів батареї | 4 |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 90.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 1080p FHD camera + IR |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 2.1 до 3 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS FA808UH-S8022 (90NR0NM1-M00460)
Немає в наявності
Код товару: 305803
69 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
TUF Gaming A18 (2025)
TUF Gaming A18 — перший 18-дюймовий ноутбук у лінійці TUF Gaming, створений для максимального занурення в ігри та продуктивної роботи. Він поєднує потужний процесор AMD Ryzen 7-260 із сучасною відеокартою NVIDIA GeForce RTX 5050, забезпечуючи стабільну високу продуктивність у новітніх іграх, ресурсоємних застосунках і багатозадачних сценаріях.
Для зберігання ігрових бібліотек і великих файлів передбачено швидкий SSD-накопичувач об’ємом 512 ГБ, а 16 ГБ оперативної пам’яті гарантують плавну роботу навіть під значним навантаженням. Конструкція ноутбука дозволяє легко отримати доступ до пам’яті та накопичувача, тож за потреби систему можна без проблем модернізувати в майбутньому.
Заряджання через USB-C
TUF Gaming A18 (2025) підтримує технологію Power Delivery, що дозволяє заряджати ноутбук через порт USB-C від сумісного адаптера живлення або повербанка. Інтелектуальний контролер автоматично регулює подачу енергії з урахуванням параметрів джерела живлення, підключеного пристрою та поточних умов роботи.
Завдяки цьому забезпечується надійний захист від перенапруги, перевантаження струмом і перегріву, що робить процес заряджання не лише швидким, а й максимально безпечним для ноутбука та аксесуарів.
MUX Switch
Технологія MUX Switch у TUF Gaming A18 (2025) дає змогу вручну або автоматично перемикатися між вбудованою графікою та дискретною відеокартою. Це дозволяє оптимізувати систему залежно від завдань: отримувати максимальну ігрову продуктивність або ж підвищувати енергоефективність і час автономної роботи під час повсякденного використання.
TUF Gaming A18 — перший 18-дюймовий ноутбук у лінійці TUF Gaming, створений для максимального занурення в ігри та продуктивної роботи. Він поєднує потужний процесор AMD Ryzen 7-260 із сучасною відеокартою NVIDIA GeForce RTX 5050, забезпечуючи стабільну високу продуктивність у новітніх іграх, ресурсоємних застосунках і багатозадачних сценаріях.
Для зберігання ігрових бібліотек і великих файлів передбачено швидкий SSD-накопичувач об’ємом 512 ГБ, а 16 ГБ оперативної пам’яті гарантують плавну роботу навіть під значним навантаженням. Конструкція ноутбука дозволяє легко отримати доступ до пам’яті та накопичувача, тож за потреби систему можна без проблем модернізувати в майбутньому.
Заряджання через USB-C
TUF Gaming A18 (2025) підтримує технологію Power Delivery, що дозволяє заряджати ноутбук через порт USB-C від сумісного адаптера живлення або повербанка. Інтелектуальний контролер автоматично регулює подачу енергії з урахуванням параметрів джерела живлення, підключеного пристрою та поточних умов роботи.
Завдяки цьому забезпечується надійний захист від перенапруги, перевантаження струмом і перегріву, що робить процес заряджання не лише швидким, а й максимально безпечним для ноутбука та аксесуарів.
MUX Switch
Технологія MUX Switch у TUF Gaming A18 (2025) дає змогу вручну або автоматично перемикатися між вбудованою графікою та дискретною відеокартою. Це дозволяє оптимізувати систему залежно від завдань: отримувати максимальну ігрову продуктивність або ж підвищувати енергоефективність і час автономної роботи під час повсякденного використання.
![Ноутбук ASUS FA808UH-S8022 (90NR0NM1-M00460) [305803] Ноутбук ASUS FA808UH-S8022 (90NR0NM1-M00460) [305803]](/content/images/46/390x390l80mc0/93423823522361.png)
![Ноутбук ASUS FA808UH-S8022 (90NR0NM1-M00460) [305803] Ноутбук ASUS FA808UH-S8022 (90NR0NM1-M00460) [305803]](/content/images/46/390x390l80mc0/90065822026692.png)
![Ноутбук ASUS FA808UH-S8022 (90NR0NM1-M00460) [305803] Ноутбук ASUS FA808UH-S8022 (90NR0NM1-M00460) [305803]](/content/images/46/390x390l80mc0/33678796985316.png)
![Ноутбук ASUS FA808UH-S8022 (90NR0NM1-M00460) [305803] Ноутбук ASUS FA808UH-S8022 (90NR0NM1-M00460) [305803]](/content/images/46/390x390l80mc0/98597639793701.png)
![Ноутбук ASUS FA808UH-S8022 (90NR0NM1-M00460) [305803] Ноутбук ASUS FA808UH-S8022 (90NR0NM1-M00460) [305803]](/content/images/46/390x390l80mc0/48384858136839.png)
![Ноутбук ASUS FA808UH-S8022 (90NR0NM1-M00460) [305803] Ноутбук ASUS FA808UH-S8022 (90NR0NM1-M00460) [305803]](/content/images/46/390x390l80mc0/19627919832008.png)
![Ноутбук ASUS FA808UH-S8022 (90NR0NM1-M00460) [305803] Ноутбук ASUS FA808UH-S8022 (90NR0NM1-M00460) [305803]](/content/images/46/390x390l80mc0/48088272636803.png)
![Ноутбук ASUS FA808UH-S8022 (90NR0NM1-M00460) [305803] Ноутбук ASUS FA808UH-S8022 (90NR0NM1-M00460) [305803]](/content/images/46/390x390l80mc0/59967422840939.png)