|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Діагональ екрану | 18" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Виробник CPU | AMD |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 260 |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Частота процесора | 4 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Виробник GPU | NVidia |
| Графічна пам'ять | 8 ГБ |
| Відеокарта | GeForce RTX5050 |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| USB 2.0, шт. | 1 |
| USB 3.2 Gen 1, шт. | 2 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ємність батареї, мАг | 90 |
| Аудіо-відео роз'єми | HDMI |
| Вага | 2,6 кг |
| Вбудована веб камера | Так |
| Кардрідер | Ні |
| Кількість елементів батареї | 4 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Розміри, мм | 354 х 269 х 2.57 |
| Серія | TUF |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| USB Type C, шт. | 2 |
| Ємність батареї | 90 Вт-год |
| Веб камера | FullHD 1080p |
| Габарити | 399х283х26.7 мм |
| Комплектація | немає |
| Гарантія | 12 міс. |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB 4.0, шт. | 1 |
| VGA (D-Sub) | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Asus TUF Gaming A18 FA808UH-S8028 Jaeger Gray (90NR0NM1-M00150)
Немає в наявності
Код товару: 614647
60 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Перший 18-дюймовий ноутбук серії TUF Gaming, TUF Gaming A18, може похвалитися характеристиками, що дійсно вражають, відкриваючи шлях до найкращих ігор. Цей пристрій оснащено процесором AMD R7-260 16 і відеокартою Nvidia GF RTX 5050, тож він легко впорається як із найновішими іграми, так і з робочими навантаженнями. TUF Gaming A18 пропонує швидкісний накопичувач 512 ГБ SSD для зберігання бібліотек сучасних ігор. Завдяки високошвидкісній оперативній пам’яті 16 ГБ навіть найвимогливіші до ресурсів ігри та завдання працюватимуть без затримок. Крім того, як оперативна пам’ять, так і система зберігання даних легко доступні та підтримують апгрейд, що забезпечує гнучкість у майбутньому. Заряджання через порт USB-C Ноутбук TUF Gaming A18 (2025) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри. Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
![Ноутбук Asus TUF Gaming A18 FA808UH-S8028 Jaeger Gray (90NR0NM1-M00150) [614647] Ноутбук Asus TUF Gaming A18 FA808UH-S8028 Jaeger Gray (90NR0NM1-M00150) [614647]](/content/images/30/390x390l80mc0/87424419315415.jpg)
![Ноутбук Asus TUF Gaming A18 FA808UH-S8028 Jaeger Gray (90NR0NM1-M00150) [614647] Ноутбук Asus TUF Gaming A18 FA808UH-S8028 Jaeger Gray (90NR0NM1-M00150) [614647]](/content/images/30/499x390l80mc0/82664295710917.jpg)
![Ноутбук Asus TUF Gaming A18 FA808UH-S8028 Jaeger Gray (90NR0NM1-M00150) [614647] Ноутбук Asus TUF Gaming A18 FA808UH-S8028 Jaeger Gray (90NR0NM1-M00150) [614647]](/content/images/30/575x390l80mc0/36349760456050.jpg)
![Ноутбук Asus TUF Gaming A18 FA808UH-S8028 Jaeger Gray (90NR0NM1-M00150) [614647] Ноутбук Asus TUF Gaming A18 FA808UH-S8028 Jaeger Gray (90NR0NM1-M00150) [614647]](/content/images/30/575x390l80mc0/70249487123707.jpg)
![Ноутбук Asus TUF Gaming A18 FA808UH-S8028 Jaeger Gray (90NR0NM1-M00150) [614647] Ноутбук Asus TUF Gaming A18 FA808UH-S8028 Jaeger Gray (90NR0NM1-M00150) [614647]](/content/images/30/599x390l80mc0/97219955822494.jpg)
![Ноутбук Asus TUF Gaming A18 FA808UH-S8028 Jaeger Gray (90NR0NM1-M00150) [614647] Ноутбук Asus TUF Gaming A18 FA808UH-S8028 Jaeger Gray (90NR0NM1-M00150) [614647]](/content/images/30/605x390l80mc0/22760469657103.jpg)
![Ноутбук Asus TUF Gaming A18 FA808UH-S8028 Jaeger Gray (90NR0NM1-M00150) [614647] Ноутбук Asus TUF Gaming A18 FA808UH-S8028 Jaeger Gray (90NR0NM1-M00150) [614647]](/content/images/30/870x99l80mc0/96171599094007.jpg)
![Ноутбук Asus TUF Gaming A18 FA808UH-S8028 Jaeger Gray (90NR0NM1-M00150) [614647] Ноутбук Asus TUF Gaming A18 FA808UH-S8028 Jaeger Gray (90NR0NM1-M00150) [614647]](/content/images/30/870x72l80mc0/12430910644431.jpg)
![Ноутбук Asus TUF Gaming A18 FA808UH-S8028 Jaeger Gray (90NR0NM1-M00150) [614647] Ноутбук Asus TUF Gaming A18 FA808UH-S8028 Jaeger Gray (90NR0NM1-M00150) [614647]](/content/images/30/870x99l80mc0/13698611203124.jpg)
![Ноутбук Asus TUF Gaming A18 FA808UH-S8028 Jaeger Gray (90NR0NM1-M00150) [614647] Ноутбук Asus TUF Gaming A18 FA808UH-S8028 Jaeger Gray (90NR0NM1-M00150) [614647]](/content/images/30/870x72l80mc0/23746129519939.jpg)