|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури |
| Лінійка | TUF Gaming |
| Модель | FX507ZC4-HN144 |
| Тип ноутбуку | ігровий |
| Призначення | Ігровий, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Яскравість екрану | 250 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Модель процесора | Intel Core i5-12500H |
| Кількість ядер CPU | 12 |
| Частота процесора | 3 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Частота пам'яті, МГц | 3200.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Виробник GPU | NVidia |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Графічна пам'ять | 4 ГБ |
| Відеокарта | GeForce RTX3050 |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Порти вводу/виводу | 1x RJ45 LAN port, 1x Thunderbolt™ 4 support DisplayPort™, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support DisplayPort™ / G-SYNC, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x HDMI 2.0b, 1x 3.5mm Combo Audio Jack, , |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 2,2 кг |
| Висота | 24.9 мм |
| Глибина | 251 мм |
| Кардрідер | Ні |
| Кількість елементів батареї | 4 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | TUF |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 56 Вт-год |
| Ємність батареї, Вт/год | 56.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Габарити | 354х251х24.9 мм |
| Додаткові параметри | стереодинаміки |
| Діапазон ваги | Від 2.1 до 3 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Комплектація | немає |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Процесор | Intel Core i5 12500H (2.5 - 4.5 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Покоління процесора Intel | 12-th generation |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB 4.0, шт. | 1 |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Так |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Asus TUF Gaming F15 FX507ZC4-HN144 Mecha Gray (90NR0GW1-M00WF0)
Немає в наявності
Код товару: 614611
34 116 грн
34 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук ASUS TUF Gaming F15 (2022) FX507ZC4-HN144 - це високопродуктивний ігровий пристрій, який поєднує в собі чудові характеристики та стильний дизайн. Екран з діагоналлю 15.6 дюйма та роздільною здатністю FHD (1920x1080) на базі технології IPS дозволяє насолоджуватися яскравим та чітким зображенням, забезпечуючи плавний ігровий процес завдяки частоті оновлення 144Hz. Це означає, що кожен кадр буде відображатися з максимальною чіткістю та мінімальними затримками, що є критично важливим для динамічних ігор. Під капотом пристрою встановлений потужний процесор Intel Core i5-12500H, що забезпечує відмінну продуктивність для багатозадачності та роботи з ресурсомісткими додатками. З ним у комплекті йде 16GB оперативної пам'яті, що дозволяє комфортно працювати з кількома програмами одночасно, не знижуючи продуктивності. Відеокарта NVIDIA GeForce RTX 3050 з 4GB відеопам'яті гарантує чудову графіку та можливість комфортного запуску сучасних ігор на високих налаштуваннях. Для зберігання даних передбачено SSD об'ємом 512GB, який забезпечує швидке завантаження операційної системи та програм, а також миттєвий доступ до файлів та ігор. Ноутбук працює без операційної системи (DOS), що дає користувачеві можливість вибрати відповідне програмне забезпечення на свій розсуд. Особливу увагу варто приділити корпусу пристрою, виконаному у стильному кольорі Mecha Gray та захищеному відповідно до військових стандартів міцності. Це означає, що ноутбук здатний витримувати різні механічні дії, такі як удари або падіння, що робить його ідеальним вибором для активних користувачів та геймерів.
![Ноутбук Asus TUF Gaming F15 FX507ZC4-HN144 Mecha Gray (90NR0GW1-M00WF0) [614611] Ноутбук Asus TUF Gaming F15 FX507ZC4-HN144 Mecha Gray (90NR0GW1-M00WF0) [614611]](/content/images/37/544x390l80mc0/19945324144314.jpg)
![Ноутбук Asus TUF Gaming F15 FX507ZC4-HN144 Mecha Gray (90NR0GW1-M00WF0) [614611] Ноутбук Asus TUF Gaming F15 FX507ZC4-HN144 Mecha Gray (90NR0GW1-M00WF0) [614611]](/content/images/37/329x390l80mc0/57678995312378.jpg)
![Ноутбук Asus TUF Gaming F15 FX507ZC4-HN144 Mecha Gray (90NR0GW1-M00WF0) [614611] Ноутбук Asus TUF Gaming F15 FX507ZC4-HN144 Mecha Gray (90NR0GW1-M00WF0) [614611]](/content/images/37/870x286l80mc0/89795998730931.jpg)
![Ноутбук Asus TUF Gaming F15 FX507ZC4-HN144 Mecha Gray (90NR0GW1-M00WF0) [614611] Ноутбук Asus TUF Gaming F15 FX507ZC4-HN144 Mecha Gray (90NR0GW1-M00WF0) [614611]](/content/images/37/870x252l80mc0/74902383317260.jpg)
![Ноутбук Asus TUF Gaming F15 FX507ZC4-HN144 Mecha Gray (90NR0GW1-M00WF0) [614611] Ноутбук Asus TUF Gaming F15 FX507ZC4-HN144 Mecha Gray (90NR0GW1-M00WF0) [614611]](/content/images/37/542x390l80mc0/37910359370452.jpg)
![Ноутбук Asus TUF Gaming F15 FX507ZC4-HN144 Mecha Gray (90NR0GW1-M00WF0) [614611] Ноутбук Asus TUF Gaming F15 FX507ZC4-HN144 Mecha Gray (90NR0GW1-M00WF0) [614611]](/content/images/37/598x390l80mc0/79734751462510.jpg)
![Ноутбук Asus TUF Gaming F15 FX507ZC4-HN144 Mecha Gray (90NR0GW1-M00WF0) [614611] Ноутбук Asus TUF Gaming F15 FX507ZC4-HN144 Mecha Gray (90NR0GW1-M00WF0) [614611]](/content/images/37/390x390l80mc0/82093627358212.jpg)
![Ноутбук Asus TUF Gaming F15 FX507ZC4-HN144 Mecha Gray (90NR0GW1-M00WF0) [614611] Ноутбук Asus TUF Gaming F15 FX507ZC4-HN144 Mecha Gray (90NR0GW1-M00WF0) [614611]](/content/images/37/598x390l80mc0/38680463088733.jpg)
![Ноутбук Asus TUF Gaming F15 FX507ZC4-HN144 Mecha Gray (90NR0GW1-M00WF0) [614611] Ноутбук Asus TUF Gaming F15 FX507ZC4-HN144 Mecha Gray (90NR0GW1-M00WF0) [614611]](/content/images/37/329x390l80mc0/68273098690377.jpg)
![Ноутбук Asus TUF Gaming F15 FX507ZC4-HN144 Mecha Gray (90NR0GW1-M00WF0) [614611] Ноутбук Asus TUF Gaming F15 FX507ZC4-HN144 Mecha Gray (90NR0GW1-M00WF0) [614611]](/content/images/37/390x390l80mc0/34555451340525.jpg)
![Ноутбук Asus TUF Gaming F15 FX507ZC4-HN144 Mecha Gray (90NR0GW1-M00WF0) [614611] Ноутбук Asus TUF Gaming F15 FX507ZC4-HN144 Mecha Gray (90NR0GW1-M00WF0) [614611]](/content/images/37/390x390l80mc0/22425748666912.jpg)
![Ноутбук Asus TUF Gaming F15 FX507ZC4-HN144 Mecha Gray (90NR0GW1-M00WF0) [614611] Ноутбук Asus TUF Gaming F15 FX507ZC4-HN144 Mecha Gray (90NR0GW1-M00WF0) [614611]](/content/images/37/382x390l80mc0/58585067646083.jpg)