|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Лінійка | ROG Strix Scar |
| Модель | G635LW-RW082W |
| Призначення | Ігровий, Преміум, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 16" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | MiniLED |
| Роздільна здатність | 2560x1600 |
| Частота оновлення екрана | 240 Гц |
| Яскравість екрану | 1100 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 9 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 Processor 275HX (36MB Cache, up to 5.4 GHz) |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 5600.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Так |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Графічна пам'ять | 16 ГБ |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Порти вводу/виводу | 1x 2.5G LAN port, 2x Thunderbolt™ 5 with support for DisplayPort™ / power delivery / G-SYNC (data speed up to 120Gbps), 3x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps), 1x HDMI 2.1 FRL, 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Вага | 2.85 |
| Кількість елементів батареї | 4 |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 90.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 1080P FHD IR Camera |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 2.1 до 3 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Комплектація | Рюкзак для ноутбука, Дротова мишка |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, 2.5 Gigabit Ethernet |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS G635LW-RW082W (90NR0LD1-M003D0)
Немає в наявності
Код товару: 301673
148 468 грн
149 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ROG Strix SCAR 16 (2025): ігрова міць нового покоління
Новий ROG Strix SCAR 16 модельного року 2025 — це справжній флагман серед ігрових ноутбуків. Завдяки процесору Intel Core Ultra 9 275HX і графічній карті Nvidia GeForce RTX 5080 з підтримкою технології Advanced Optimus він забезпечує неперевершену продуктивність. До 32 ГБ оперативної пам’яті та твердотільний накопичувач обсягом 1 ТБ гарантують блискавичну роботу системи навіть під час найвимогливіших сесій.
Новий підхід до апгрейду
Модернізований дизайн SCAR 16 створено для максимальної зручності користувача. Доступ до оперативної пам’яті, SSD і вентиляторів здійснюється без використання інструментів. А завдяки новій системі фіксації Q-latch заміна накопичувачів займає лише кілька секунд — як на піт-стопі у професійній автогонці. Захисна рамка прикриває основні компоненти, але при потребі її легко зняти, відкрутивши кілька гвинтів.
Інтелектуальна система охолодження
Оновлена система охолодження ROG Intelligent Cooling у Strix SCAR 16 розроблена з урахуванням аеродинаміки та зниження шуму. Всі вентиляційні отвори переміщено на задню панель, щоб гаряче повітря не потрапляло на руку користувача. Впуск повітря здійснюється з бокових і нижньої панелей, а також через клавіатуру. Випарна камера на всю довжину пристрою, багаторівневий радіатор, система з трьома вентиляторами Tri-Fan та рідкий метал Conductonaut Extreme забезпечують ефективне охолодження процесора й відеокарти, водночас знижуючи рівень шуму навіть у режимі Turbo.
Дизайн, натхненний автоспортом
Strix SCAR 16 2025-го року має агресивний і водночас елегантний дизайн, у якому простежуються риси сучасних спорткарів — обтічні форми, динамічні лінії та максимальна увага до деталей. Цей ноутбук виглядає так само швидко, як і працює.
AniMe Vision: покажи свій стиль
Унікальний дисплей AniMe Vision складається з 810 світлодіодів, які світять крізь 8353 точно вирізані отвори. Створи свою унікальну візуальну ідентичність — обирай з галереї готових анімацій, завантажуй GIF-файли або створюй власні зображення, щоб зробити Strix справді твоїм.
USB-C Power Delivery: заряджання без меж
Завдяки підтримці Power Delivery ноутбук можна заряджати через порт USB Type-C не лише від мережевого адаптера, а й від сумісного повербанка. Інтелектуальний контролер регулює подачу живлення, враховуючи характеристики джерела, пристрою та поточні умови, забезпечуючи ефективне та безпечне заряджання. Захист від перенапруги, перегріву та інших загроз підвищує надійність роботи та зменшує ризики для пристроїв.
Новий ROG Strix SCAR 16 модельного року 2025 — це справжній флагман серед ігрових ноутбуків. Завдяки процесору Intel Core Ultra 9 275HX і графічній карті Nvidia GeForce RTX 5080 з підтримкою технології Advanced Optimus він забезпечує неперевершену продуктивність. До 32 ГБ оперативної пам’яті та твердотільний накопичувач обсягом 1 ТБ гарантують блискавичну роботу системи навіть під час найвимогливіших сесій.
Новий підхід до апгрейду
Модернізований дизайн SCAR 16 створено для максимальної зручності користувача. Доступ до оперативної пам’яті, SSD і вентиляторів здійснюється без використання інструментів. А завдяки новій системі фіксації Q-latch заміна накопичувачів займає лише кілька секунд — як на піт-стопі у професійній автогонці. Захисна рамка прикриває основні компоненти, але при потребі її легко зняти, відкрутивши кілька гвинтів.
Інтелектуальна система охолодження
Оновлена система охолодження ROG Intelligent Cooling у Strix SCAR 16 розроблена з урахуванням аеродинаміки та зниження шуму. Всі вентиляційні отвори переміщено на задню панель, щоб гаряче повітря не потрапляло на руку користувача. Впуск повітря здійснюється з бокових і нижньої панелей, а також через клавіатуру. Випарна камера на всю довжину пристрою, багаторівневий радіатор, система з трьома вентиляторами Tri-Fan та рідкий метал Conductonaut Extreme забезпечують ефективне охолодження процесора й відеокарти, водночас знижуючи рівень шуму навіть у режимі Turbo.
Дизайн, натхненний автоспортом
Strix SCAR 16 2025-го року має агресивний і водночас елегантний дизайн, у якому простежуються риси сучасних спорткарів — обтічні форми, динамічні лінії та максимальна увага до деталей. Цей ноутбук виглядає так само швидко, як і працює.
AniMe Vision: покажи свій стиль
Унікальний дисплей AniMe Vision складається з 810 світлодіодів, які світять крізь 8353 точно вирізані отвори. Створи свою унікальну візуальну ідентичність — обирай з галереї готових анімацій, завантажуй GIF-файли або створюй власні зображення, щоб зробити Strix справді твоїм.
USB-C Power Delivery: заряджання без меж
Завдяки підтримці Power Delivery ноутбук можна заряджати через порт USB Type-C не лише від мережевого адаптера, а й від сумісного повербанка. Інтелектуальний контролер регулює подачу живлення, враховуючи характеристики джерела, пристрою та поточні умови, забезпечуючи ефективне та безпечне заряджання. Захист від перенапруги, перегріву та інших загроз підвищує надійність роботи та зменшує ризики для пристроїв.
![Ноутбук ASUS G635LW-RW082W (90NR0LD1-M003D0) [301673] Ноутбук ASUS G635LW-RW082W (90NR0LD1-M003D0) [301673]](/content/images/16/390x390l80mc0/56921822419434.png)
![Ноутбук ASUS G635LW-RW082W (90NR0LD1-M003D0) [301673] Ноутбук ASUS G635LW-RW082W (90NR0LD1-M003D0) [301673]](/content/images/16/390x390l80mc0/98796210769629.png)
![Ноутбук ASUS G635LW-RW082W (90NR0LD1-M003D0) [301673] Ноутбук ASUS G635LW-RW082W (90NR0LD1-M003D0) [301673]](/content/images/16/390x390l80mc0/60410590840498.png)
![Ноутбук ASUS G635LW-RW082W (90NR0LD1-M003D0) [301673] Ноутбук ASUS G635LW-RW082W (90NR0LD1-M003D0) [301673]](/content/images/16/390x390l80mc0/53856473462192.png)
![Ноутбук ASUS G635LW-RW082W (90NR0LD1-M003D0) [301673] Ноутбук ASUS G635LW-RW082W (90NR0LD1-M003D0) [301673]](/content/images/16/390x390l80mc0/89701466788412.png)
![Ноутбук ASUS G635LW-RW082W (90NR0LD1-M003D0) [301673] Ноутбук ASUS G635LW-RW082W (90NR0LD1-M003D0) [301673]](/content/images/16/390x390l80mc0/41873085774780.png)
![Ноутбук ASUS G635LW-RW082W (90NR0LD1-M003D0) [301673] Ноутбук ASUS G635LW-RW082W (90NR0LD1-M003D0) [301673]](/content/images/16/390x390l80mc0/91135337158053.png)
![Ноутбук ASUS G635LW-RW082W (90NR0LD1-M003D0) [301673] Ноутбук ASUS G635LW-RW082W (90NR0LD1-M003D0) [301673]](/content/images/16/390x390l80mc0/99205801988573.png)