|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Лінійка | ROG Strix Scar |
| Модель | G635LX-RW195X |
| Призначення | Ігровий, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 16" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | MiniLED |
| Роздільна здатність | 2560x1600 |
| Частота оновлення екрана | 240 Гц |
| Яскравість екрану | 1200 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 9 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 Processor 275HX (36MB Cache, up to 5.4 GHz) |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 5600.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм SSD накопичувача | 2 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Графічна пам'ять | 24 ГБ |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Порти вводу/виводу | 1x 2.5G LAN port, 2x Thunderbolt™ 5 with support for DisplayPort™ / power delivery / G-SYNC (data speed up to 120Gbps), 3x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps), 1x HDMI 2.1 FRL, 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Вага | 2.8 |
| Кількість елементів батареї | 4 |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 90.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | FHD 1080p + IR |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 2.1 до 3 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Комплектація | Рюкзак для ноутбука, Дротова мишка |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, 2.5 Gigabit Ethernet |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 24 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS G635LX-RW195X (90NR0L81-M008P0)
Немає в наявності
Код товару: 303511
179 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ROG Strix SCAR 16 (2025)
Будь готовий до гри без компромісів з ROG Strix SCAR 16 (2025) — ноутбуком, створеним для справжніх геймерів. Оснащений флагманським процесором Intel Core Ultra 9 275HX нового покоління та відеокартою Nvidia GeForce RTX 5090 з підтримкою технології Advanced Optimus, цей потужний пристрій забезпечує неймовірну швидкодію та графіку. До 32 ГБ оперативної пам’яті та твердотільні накопичувачі на 1 ТБ + 1 ТБ гарантують блискавичне завантаження ігор та програм.
Інноваційний дизайн та зручний апгрейд
Оновлений корпус Strix SCAR 16 спрощує доступ до внутрішніх компонентів — жодних інструментів для заміни оперативної пам’яті чи SSD! Новітня система кріплення Q-latch дозволяє легко знімати накопичувачі, а модулі оперативної пам’яті змінюються буквально за секунди. Спеціальний захисний екран закриває материнську плату, залишаючи лише необхідні елементи відкритими для апгрейду, і при потребі знімається всього кількома гвинтами.
ROG Intelligent Cooling: холодний навіть під тиском
Strix SCAR 16 (2025) отримав повністю оновлену систему охолодження, що працює тихіше, але ефективніше. Вентиляційні отвори переміщено на задню панель, щоб гаряче повітря не заважало геймінгу. Забір холодного повітря здійснюється через бічні та нижні отвори, а також клавіатуру, що додатково охолоджує руки. Завдяки великій випарній камері, багаторівневому радіатору, системі Tri-Fan і застосуванню рідкого металу Conductonaut Extreme на CPU та GPU, система підтримує оптимальну температуру навіть у режимі Turbo.
Грай яскраво — перемагай із стилем
У дизайні 2025-го року Strix SCAR 16 втілює риси спорткара — стрімкі лінії, аеродинамічні форми, відчуття швидкості. Це не лише продуктивна машина, а й стильне рішення.
AniMe Vision — покажи свій характер
Вбудований дисплей AniMe Vision складається з 810 світлодіодів, які світять через понад 8000 точно вирізаних отворів. Він підтримує виведення анімованих зображень, кастомні GIF-файли або твої власні дизайни — для вираження індивідуальності без обмежень.
Зарядка через USB-C з Power Delivery
Strix SCAR 16 підтримує швидке заряджання через USB Type-C завдяки технології Power Delivery. Система автоматично регулює потужність залежно від джерела енергії та температури, забезпечуючи надійний захист від перегріву, перенапруги та коротких замикань. Заряджай ноутбук будь-де — безпечно та швидко.
Будь готовий до гри без компромісів з ROG Strix SCAR 16 (2025) — ноутбуком, створеним для справжніх геймерів. Оснащений флагманським процесором Intel Core Ultra 9 275HX нового покоління та відеокартою Nvidia GeForce RTX 5090 з підтримкою технології Advanced Optimus, цей потужний пристрій забезпечує неймовірну швидкодію та графіку. До 32 ГБ оперативної пам’яті та твердотільні накопичувачі на 1 ТБ + 1 ТБ гарантують блискавичне завантаження ігор та програм.
Інноваційний дизайн та зручний апгрейд
Оновлений корпус Strix SCAR 16 спрощує доступ до внутрішніх компонентів — жодних інструментів для заміни оперативної пам’яті чи SSD! Новітня система кріплення Q-latch дозволяє легко знімати накопичувачі, а модулі оперативної пам’яті змінюються буквально за секунди. Спеціальний захисний екран закриває материнську плату, залишаючи лише необхідні елементи відкритими для апгрейду, і при потребі знімається всього кількома гвинтами.
ROG Intelligent Cooling: холодний навіть під тиском
Strix SCAR 16 (2025) отримав повністю оновлену систему охолодження, що працює тихіше, але ефективніше. Вентиляційні отвори переміщено на задню панель, щоб гаряче повітря не заважало геймінгу. Забір холодного повітря здійснюється через бічні та нижні отвори, а також клавіатуру, що додатково охолоджує руки. Завдяки великій випарній камері, багаторівневому радіатору, системі Tri-Fan і застосуванню рідкого металу Conductonaut Extreme на CPU та GPU, система підтримує оптимальну температуру навіть у режимі Turbo.
Грай яскраво — перемагай із стилем
У дизайні 2025-го року Strix SCAR 16 втілює риси спорткара — стрімкі лінії, аеродинамічні форми, відчуття швидкості. Це не лише продуктивна машина, а й стильне рішення.
AniMe Vision — покажи свій характер
Вбудований дисплей AniMe Vision складається з 810 світлодіодів, які світять через понад 8000 точно вирізаних отворів. Він підтримує виведення анімованих зображень, кастомні GIF-файли або твої власні дизайни — для вираження індивідуальності без обмежень.
Зарядка через USB-C з Power Delivery
Strix SCAR 16 підтримує швидке заряджання через USB Type-C завдяки технології Power Delivery. Система автоматично регулює потужність залежно від джерела енергії та температури, забезпечуючи надійний захист від перегріву, перенапруги та коротких замикань. Заряджай ноутбук будь-де — безпечно та швидко.
![Ноутбук ASUS G635LX-RW195X (90NR0L81-M008P0) [303511] Ноутбук ASUS G635LX-RW195X (90NR0L81-M008P0) [303511]](/content/images/37/390x390l80mc0/23185943550317.png)
![Ноутбук ASUS G635LX-RW195X (90NR0L81-M008P0) [303511] Ноутбук ASUS G635LX-RW195X (90NR0L81-M008P0) [303511]](/content/images/37/390x390l80mc0/75645455366985.png)
![Ноутбук ASUS G635LX-RW195X (90NR0L81-M008P0) [303511] Ноутбук ASUS G635LX-RW195X (90NR0L81-M008P0) [303511]](/content/images/37/390x390l80mc0/30762654270975.png)
![Ноутбук ASUS G635LX-RW195X (90NR0L81-M008P0) [303511] Ноутбук ASUS G635LX-RW195X (90NR0L81-M008P0) [303511]](/content/images/37/390x390l80mc0/86241694793532.png)
![Ноутбук ASUS G635LX-RW195X (90NR0L81-M008P0) [303511] Ноутбук ASUS G635LX-RW195X (90NR0L81-M008P0) [303511]](/content/images/37/390x390l80mc0/89894759995293.png)
![Ноутбук ASUS G635LX-RW195X (90NR0L81-M008P0) [303511] Ноутбук ASUS G635LX-RW195X (90NR0L81-M008P0) [303511]](/content/images/37/390x390l80mc0/65203124661975.png)
![Ноутбук ASUS G635LX-RW195X (90NR0L81-M008P0) [303511] Ноутбук ASUS G635LX-RW195X (90NR0L81-M008P0) [303511]](/content/images/37/390x390l80mc0/96793781428683.png)
![Ноутбук ASUS G635LX-RW195X (90NR0L81-M008P0) [303511] Ноутбук ASUS G635LX-RW195X (90NR0L81-M008P0) [303511]](/content/images/37/390x390l80mc0/64043384184412.png)