|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Лінійка | ROG Strix Scar |
| Модель | G635LX-RW206X |
| Призначення | Ігровий, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 16" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | MiniLED |
| Роздільна здатність | 2560x1600 |
| Частота оновлення екрана | 240 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Яскравість екрану | 1100 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 9 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 Processor 275HX (36MB Cache, up to 5.4 GHz) |
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Кількість потоків | 24 |
| Частота процесора | 2.7 |
| Оперативна пам'ять RAM | 64 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 5600.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 2 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX |
| Графічна пам'ять | 24 ГБ |
| Відеокарта | 5090 |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Порти вводу/виводу | 1x 2.5G LAN port, 2x Thunderbolt™ 5 with support for DisplayPort™ / power delivery / G-SYNC (data speed up to 120Gbps), 3x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps), 1x HDMI 2.1 FRL, 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Bluetooth | Так |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2*2 |
| Вага | 2.85 |
| Кількість елементів батареї | 4 |
| Кількість осередків у батареї | 4 |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 90.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | FHD 1080p + IR |
| Блок живлення | Rectangle Conn, 380W AC Adapter, Output: 20V DC, 19A, 380W, Input: 100-240V AC, 50/60Hz universal |
| Габарити | 354 x 268 x 22.8 ~ 30.8 |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 2.1 до 3 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Енергетична ємність батареї | 90 Вт·год |
| Комплектація | Рюкзак для ноутбука, Дротова мишка |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, 2.5 Gigabit Ethernet |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 1x HDMI 2.1 FRL, 1x 2.5G LAN port, 3x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps)", 2x Type-C with Thunderbolt™ 5 with support for DisplayPort™ / power delivery / G-SYNC (data speed up to 120Gbps) |
| Тип графічної пам'яті | GDDR7 |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard Per-Key RGB, With Copilot key |
| Мультимедіа | Dolby ATMOS, Smart Amp Technology, 1080P FHD IR Camera for Windows Hello, AI noise-canceling technology, Hi-Res certification (for headphone) |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 24 міс. |
| Максимальна частота процесора | 5.40 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS G635LX-RW206X (90NR0L81-M00950)
Немає в наявності
Код товару: 304716
207 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ігрова міць нового покоління
ROG Strix SCAR 16 (2025) — це ноутбук, створений для перемог. Він оснащений найсучаснішим процесором Intel Core Ultra 9 275HX і графікою NVIDIA GeForce RTX 5090 з підтримкою технології Advanced Optimus, що забезпечує максимальну продуктивність у будь-яких іграх. До 64 ГБ оперативної пам’яті та пара швидкісних SSD-накопичувачів по 1 ТБ гарантують блискавичну швидкість завантаження та достатньо місця для всіх ваших ігор.
Дизайн, що спрощує апгрейд
Strix SCAR 16 отримав повністю оновлений корпус, розроблений з урахуванням зручності модернізації. Доступ до ОЗП, SSD і вентиляторів тепер можливий без жодних інструментів, а кріплення Q-latch дозволяє швидко замінювати накопичувачі. Як механік у піт-стопі, ти зможеш замінити ключові компоненти за лічені секунди. Захисна рамка прикриває материнську плату, але її легко зняти, якщо потрібно дістатися до інших елементів.
Інтелектуальне охолодження
Для моделі 2025 року систему охолодження Strix SCAR 16 було повністю переосмислено. Всі виходи гарячого повітря переміщено назад, щоб воно не потрапляло на руку під час гри. Впускні отвори знизу та з боків забезпечують оптимальний повітряний потік, який проходить також через клавіатуру, охолоджуючи руки під час напружених сесій. Завдяки технологіям Tri-Fan, випарній камері, багаторівневому радіатору та рідкому металу Conductonaut Extreme на CPU і GPU, нова система охолодження стала не лише ефективнішою, а й тихішою в режимі Turbo.
Швидкість в усьому
Дизайн Strix SCAR 16 натхнений спорткарами — плавні лінії та аеродинамічні форми підкреслюють його потужний і динамічний характер. Це не просто ігровий ноутбук — це машина, створена для швидкості та стилю.
Персоналізація з AniMe Vision
На кришці розташовано LED-панель AniMe Vision з 810 світлодіодами та понад 8 тисяч мікроотворів, через які проходить світло. Вибирай з готових анімацій, завантажуй GIF-файли або створюй власні ефекти — твій ноутбук покаже твій характер.
Заряджання через USB-C
Strix SCAR 16 підтримує технологію Power Delivery, що дозволяє заряджати пристрій через порт USB-C від сумісного зарядного пристрою або повербанка. Вбудований контролер дбає про безпеку процесу: він стежить за напругою, температурою та потужністю, запобігаючи перенавантаженням і перегріву. Це означає надійне та безпечне заряджання будь-де й будь-коли.
ROG Strix SCAR 16 (2025) — це ноутбук, створений для перемог. Він оснащений найсучаснішим процесором Intel Core Ultra 9 275HX і графікою NVIDIA GeForce RTX 5090 з підтримкою технології Advanced Optimus, що забезпечує максимальну продуктивність у будь-яких іграх. До 64 ГБ оперативної пам’яті та пара швидкісних SSD-накопичувачів по 1 ТБ гарантують блискавичну швидкість завантаження та достатньо місця для всіх ваших ігор.
Дизайн, що спрощує апгрейд
Strix SCAR 16 отримав повністю оновлений корпус, розроблений з урахуванням зручності модернізації. Доступ до ОЗП, SSD і вентиляторів тепер можливий без жодних інструментів, а кріплення Q-latch дозволяє швидко замінювати накопичувачі. Як механік у піт-стопі, ти зможеш замінити ключові компоненти за лічені секунди. Захисна рамка прикриває материнську плату, але її легко зняти, якщо потрібно дістатися до інших елементів.
Інтелектуальне охолодження
Для моделі 2025 року систему охолодження Strix SCAR 16 було повністю переосмислено. Всі виходи гарячого повітря переміщено назад, щоб воно не потрапляло на руку під час гри. Впускні отвори знизу та з боків забезпечують оптимальний повітряний потік, який проходить також через клавіатуру, охолоджуючи руки під час напружених сесій. Завдяки технологіям Tri-Fan, випарній камері, багаторівневому радіатору та рідкому металу Conductonaut Extreme на CPU і GPU, нова система охолодження стала не лише ефективнішою, а й тихішою в режимі Turbo.
Швидкість в усьому
Дизайн Strix SCAR 16 натхнений спорткарами — плавні лінії та аеродинамічні форми підкреслюють його потужний і динамічний характер. Це не просто ігровий ноутбук — це машина, створена для швидкості та стилю.
Персоналізація з AniMe Vision
На кришці розташовано LED-панель AniMe Vision з 810 світлодіодами та понад 8 тисяч мікроотворів, через які проходить світло. Вибирай з готових анімацій, завантажуй GIF-файли або створюй власні ефекти — твій ноутбук покаже твій характер.
Заряджання через USB-C
Strix SCAR 16 підтримує технологію Power Delivery, що дозволяє заряджати пристрій через порт USB-C від сумісного зарядного пристрою або повербанка. Вбудований контролер дбає про безпеку процесу: він стежить за напругою, температурою та потужністю, запобігаючи перенавантаженням і перегріву. Це означає надійне та безпечне заряджання будь-де й будь-коли.