|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Лінійка | ROG Strix G |
| Модель | G815LR-S9094W |
| Призначення | Ігровий, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 18" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 2560x1600 |
| Частота оновлення екрана | 240 Гц |
| Яскравість екрану | 500 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 9 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 Processor 275HX (36MB Cache, up to 5.4 GHz) |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 5600.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Графічна пам'ять | 12 ГБ |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Порти вводу/виводу | 1x LAN port, 2x Thunderbolt™ 5 with support for DisplayPort™ / power delivery / G-SYNC (data speed up to 120Gbps), 3x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps), 1x HDMI 2.1 FRL, 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Вага | 3.42 |
| Кількість елементів батареї | 4 |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 90.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | FHD 1080p + IR |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Більше 3 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS G815LR-S9094W (90NR0LT1-M003L0)
Немає в наявності
Код товару: 303512
129 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ROG Strix G18 (2025)
Готові до гри на повну потужність? Ноутбук ROG Strix G18 (2025) із процесором Intel Core Ultra 9 275HX створений для тих, хто не визнає компромісів. Відеокарта NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti у поєднанні з 32 ГБ оперативної пам’яті забезпечує потужність, потрібну для впевнених перемог у найдинамічніших іграх. Завдяки підтримці технологій NVIDIA Advanced Optimus, DLSS новітнього покоління та швидкому SSD-накопичувачу на 1 ТБ, Strix G18 — це справжній інструмент геймера, з яким рахуються.
Заряджання через USB-C
Підтримка Power Delivery дозволяє заряджати ноутбук через порт USB Type-C – як від стандартного адаптера, так і від повербанка. Інтелектуальна система керування живленням автоматично адаптує параметри заряджання до характеристик джерела струму, підключеного пристрою та температури.
Це не лише забезпечує швидке та стабільне заряджання, але й захищає пристрій від перенапруги, перегріву та інших загроз. Надійність, безпека й ефективність — у кожному заряді.
Готові до гри на повну потужність? Ноутбук ROG Strix G18 (2025) із процесором Intel Core Ultra 9 275HX створений для тих, хто не визнає компромісів. Відеокарта NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti у поєднанні з 32 ГБ оперативної пам’яті забезпечує потужність, потрібну для впевнених перемог у найдинамічніших іграх. Завдяки підтримці технологій NVIDIA Advanced Optimus, DLSS новітнього покоління та швидкому SSD-накопичувачу на 1 ТБ, Strix G18 — це справжній інструмент геймера, з яким рахуються.
Заряджання через USB-C
Підтримка Power Delivery дозволяє заряджати ноутбук через порт USB Type-C – як від стандартного адаптера, так і від повербанка. Інтелектуальна система керування живленням автоматично адаптує параметри заряджання до характеристик джерела струму, підключеного пристрою та температури.
Це не лише забезпечує швидке та стабільне заряджання, але й захищає пристрій від перенапруги, перегріву та інших загроз. Надійність, безпека й ефективність — у кожному заряді.
![Ноутбук ASUS G815LR-S9094W (90NR0LT1-M003L0) [303512] Ноутбук ASUS G815LR-S9094W (90NR0LT1-M003L0) [303512]](/content/images/38/390x390l80mc0/49397508241710.png)
![Ноутбук ASUS G815LR-S9094W (90NR0LT1-M003L0) [303512] Ноутбук ASUS G815LR-S9094W (90NR0LT1-M003L0) [303512]](/content/images/38/390x390l80mc0/88179506892959.png)
![Ноутбук ASUS G815LR-S9094W (90NR0LT1-M003L0) [303512] Ноутбук ASUS G815LR-S9094W (90NR0LT1-M003L0) [303512]](/content/images/38/390x390l80mc0/78509139471230.png)
![Ноутбук ASUS G815LR-S9094W (90NR0LT1-M003L0) [303512] Ноутбук ASUS G815LR-S9094W (90NR0LT1-M003L0) [303512]](/content/images/38/390x390l80mc0/23272700578732.png)
![Ноутбук ASUS G815LR-S9094W (90NR0LT1-M003L0) [303512] Ноутбук ASUS G815LR-S9094W (90NR0LT1-M003L0) [303512]](/content/images/38/390x390l80mc0/22674659659743.png)
![Ноутбук ASUS G815LR-S9094W (90NR0LT1-M003L0) [303512] Ноутбук ASUS G815LR-S9094W (90NR0LT1-M003L0) [303512]](/content/images/38/390x390l80mc0/25933726099423.png)
![Ноутбук ASUS G815LR-S9094W (90NR0LT1-M003L0) [303512] Ноутбук ASUS G815LR-S9094W (90NR0LT1-M003L0) [303512]](/content/images/38/390x390l80mc0/80378709572383.png)
![Ноутбук ASUS G815LR-S9094W (90NR0LT1-M003L0) [303512] Ноутбук ASUS G815LR-S9094W (90NR0LT1-M003L0) [303512]](/content/images/38/390x390l80mc0/26669320034682.png)