|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підтримує під'єднання 2 моніторів |
| Лінійка | ROG Strix G |
| Модель | G815LW-S9162W |
| Тип ноутбуку | ігровий |
| Призначення | Ігровий, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 18" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 2560x1600 |
| Частота оновлення екрана | 240 Гц |
| Яскравість екрану | 500 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 9 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 Processor 275HX (36MB Cache, up to 5.4 GHz) |
| Кількість ядер CPU | 24 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Частота пам'яті, МГц | 5600.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Так |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Графічна пам'ять | 16 ГБ |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Порти вводу/виводу | 1x 2.5G LAN port, 2x Thunderbolt™ 5 with support for DisplayPort™ / power delivery / G-SYNC (data speed up to 120Gbps), 3x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps), 1x HDMI 2.1 FRL, 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Вага | 3.20 |
| Висота | 32 мм |
| Глибина | 298 мм |
| Кількість елементів батареї | 4 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Серія | Asus ROG Strix |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 39 |
| Ємність батареї | 90 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 90.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 1080P FHD IR |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Більше 3 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Комплектація | Рюкзак для ноутбука |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Процесор | Intel Core Ultra 9 275HX (2.1 - 5.4 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Dolby Atmos |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Покоління процесора Intel | 15-th generation |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS G815LW-S9162W (90NR0LC1-M007L0)
Немає в наявності
Код товару: 301677
159 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ROG Strix G18 (2025)
Будьте впевнені в кожному русі з ігровим ноутбуком ROG Strix G18 (2025), оснащеним потужним процесором Intel Core Ultra 9 275HX. У парі з відеокартою Nvidia GeForce RTX 5080 для ноутбуків і 32 ГБ оперативної пам’яті цей ноутбук створений для максимальних швидкостей і безкомпромісної продуктивності. Завдяки технології NVIDIA Advanced Optimus, новітній версії DLSS та швидкому твердотільному накопичувачу на 1 ТБ, Strix G18 — це справжня сила, яку важко зупинити.
Підтримка заряджання через USB-C
ROG Strix G18 (2025) підтримує технологію Power Delivery, що дає змогу заряджати ноутбук через USB Type-C – як від зарядного пристрою, так і від повербанка. Зарядні пристрої з Power Delivery оснащені вбудованим контролером, який автоматично визначає оптимальний режим подачі живлення з урахуванням джерела енергії, характеристик пристрою, температури та інших факторів.
Цей інтелектуальний контроль захищає обладнання від перенапруги, перегріву та перевантаження, забезпечуючи стабільну й безпечну зарядку навіть у швидкому режимі. Такий підхід не лише продовжує термін служби пристроїв, а й гарантує їхню ефективну роботу в будь-яких умовах.
Будьте впевнені в кожному русі з ігровим ноутбуком ROG Strix G18 (2025), оснащеним потужним процесором Intel Core Ultra 9 275HX. У парі з відеокартою Nvidia GeForce RTX 5080 для ноутбуків і 32 ГБ оперативної пам’яті цей ноутбук створений для максимальних швидкостей і безкомпромісної продуктивності. Завдяки технології NVIDIA Advanced Optimus, новітній версії DLSS та швидкому твердотільному накопичувачу на 1 ТБ, Strix G18 — це справжня сила, яку важко зупинити.
Підтримка заряджання через USB-C
ROG Strix G18 (2025) підтримує технологію Power Delivery, що дає змогу заряджати ноутбук через USB Type-C – як від зарядного пристрою, так і від повербанка. Зарядні пристрої з Power Delivery оснащені вбудованим контролером, який автоматично визначає оптимальний режим подачі живлення з урахуванням джерела енергії, характеристик пристрою, температури та інших факторів.
Цей інтелектуальний контроль захищає обладнання від перенапруги, перегріву та перевантаження, забезпечуючи стабільну й безпечну зарядку навіть у швидкому режимі. Такий підхід не лише продовжує термін служби пристроїв, а й гарантує їхню ефективну роботу в будь-яких умовах.
![Ноутбук ASUS G815LW-S9162W (90NR0LC1-M007L0) [301677] Ноутбук ASUS G815LW-S9162W (90NR0LC1-M007L0) [301677]](/content/images/8/390x390l80mc0/32546972909939.png)
![Ноутбук ASUS G815LW-S9162W (90NR0LC1-M007L0) [301677] Ноутбук ASUS G815LW-S9162W (90NR0LC1-M007L0) [301677]](/content/images/8/390x390l80mc0/69612494469228.png)
![Ноутбук ASUS G815LW-S9162W (90NR0LC1-M007L0) [301677] Ноутбук ASUS G815LW-S9162W (90NR0LC1-M007L0) [301677]](/content/images/8/390x390l80mc0/28928064034667.png)
![Ноутбук ASUS G815LW-S9162W (90NR0LC1-M007L0) [301677] Ноутбук ASUS G815LW-S9162W (90NR0LC1-M007L0) [301677]](/content/images/8/390x390l80mc0/43918496112627.png)
![Ноутбук ASUS G815LW-S9162W (90NR0LC1-M007L0) [301677] Ноутбук ASUS G815LW-S9162W (90NR0LC1-M007L0) [301677]](/content/images/8/390x390l80mc0/92290374400171.png)
![Ноутбук ASUS G815LW-S9162W (90NR0LC1-M007L0) [301677] Ноутбук ASUS G815LW-S9162W (90NR0LC1-M007L0) [301677]](/content/images/8/390x390l80mc0/85305209108049.png)
![Ноутбук ASUS G815LW-S9162W (90NR0LC1-M007L0) [301677] Ноутбук ASUS G815LW-S9162W (90NR0LC1-M007L0) [301677]](/content/images/8/390x390l80mc0/45043315405252.png)
![Ноутбук ASUS G815LW-S9162W (90NR0LC1-M007L0) [301677] Ноутбук ASUS G815LW-S9162W (90NR0LC1-M007L0) [301677]](/content/images/8/390x390l80mc0/75000157556644.png)