|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Лінійка | ROG Strix Scar |
|---|---|
| Модель | G835LX-SA115X |
| Призначення | Ігровий, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 18" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Роздільна здатність | 2560x1600 |
| Частота оновлення екрана | 240 Гц |
| Яскравість екрану | 500 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 9 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 Processor 275HX (36MB Cache, up to 5.4 GHz) |
| Оперативна пам'ять RAM | 64 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 5600.00 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм SSD накопичувача | 2 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Графічна пам'ять | 24 ГБ |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Порти вводу/виводу | 1x 2.5G LAN port, 2x Thunderbolt™ 5 with support for DisplayPort™ / power delivery / G-SYNC (data speed up to 120Gbps), 3x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps), 1x HDMI 2.1 FRL, 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Вага | 3.30 |
| Кількість елементів батареї | 4 |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 90.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 1080P FHD IR Camera |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Більше 3 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Комплектація | Рюкзак для ноутбука, Дротова мишка |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, 2.5 Gigabit Ethernet |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 24 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS G835LX-SA115X (90NR0LF1-M00B40)
Немає в наявності
Код товару: 304714
229 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ROG Strix SCAR 18 (2025): максимальна потужність ігрового ноутбука
Ігри нового рівня
Модель ROG Strix SCAR 18 2025 року створена для геймерів, які хочуть отримати максимум. Ноутбук оснащено новітнім процесором Intel Core Ultra 9 275HX і графічною картою NVIDIA GeForce RTX 5090 з підтримкою Advanced Optimus — це комбінація, що гарантує надвисоку продуктивність у найвибагливіших іграх. До 64 ГБ оперативної пам’яті та пара надшвидких SSD на 1 ТБ кожен забезпечують блискавичну швидкодію та великий запас пам’яті.
Продуманий до дрібниць дизайн та легкий апгрейд
SCAR 18 2025 отримав оновлений корпус, який спрощує доступ до внутрішніх компонентів. Відкриття ноутбука не потребує інструментів, а сучасна система кріплень Q-latch дозволяє швидко замінити SSD. Оперативну пам’ять і вентилятори також можна оновлювати без складнощів. Спеціальна захисна рамка прикриває інші елементи материнської плати, але легко знімається при потребі. Це ноутбук, готовий до апгрейду так само швидко, як болід на піт-стопі.
Інтелектуальне охолодження ROG
Інженери ROG повністю переосмислили систему охолодження SCAR 18. Всі виходи гарячого повітря розміщені на задній панелі — щоб руки залишались прохолодними навіть у найгарячіших ігрових моментах. Повітрозабірники знизу, з боків і навіть крізь клавіатуру створюють потужний та ефективний потік. Система Tri-Fan, випарна камера, багаторівневі радіатори та використання рідкого металу Conductonaut Extreme на CPU і GPU забезпечують тихішу роботу в режимі Turbo порівняно з попереднім поколінням, не поступаючись у продуктивності.
Дизайн, натхненний спорткарами
Оновлений Strix SCAR 18 отримав агресивний і водночас елегантний дизайн з плавними обводами, що навівають асоціації зі швидкісними авто. Цей ноутбук виглядає так само потужно, як і працює.
AniMe Vision: твій стиль — на дисплеї
На кришці SCAR 18 розміщено LED-дисплей AniMe Vision, який складається з 810 світлодіодів, видимих крізь понад 8000 точно вирізаних отворів. Він дозволяє виводити анімації, GIF-файли або власні зображення, надаючи ноутбуку індивідуальності.
USB-C із Power Delivery: заряджання будь-де
Завдяки підтримці Power Delivery, SCAR 18 можна заряджати через порт USB-C — навіть від повербанка. Інтелектуальний контролер у зарядному пристрої адаптує параметри живлення під конкретні умови, забезпечуючи безпечну роботу. Захист від перенапруги, перегріву та перевантаження — усе це робить заряджання швидким, ефективним і безпечним для пристрою.
Ігри нового рівня
Модель ROG Strix SCAR 18 2025 року створена для геймерів, які хочуть отримати максимум. Ноутбук оснащено новітнім процесором Intel Core Ultra 9 275HX і графічною картою NVIDIA GeForce RTX 5090 з підтримкою Advanced Optimus — це комбінація, що гарантує надвисоку продуктивність у найвибагливіших іграх. До 64 ГБ оперативної пам’яті та пара надшвидких SSD на 1 ТБ кожен забезпечують блискавичну швидкодію та великий запас пам’яті.
Продуманий до дрібниць дизайн та легкий апгрейд
SCAR 18 2025 отримав оновлений корпус, який спрощує доступ до внутрішніх компонентів. Відкриття ноутбука не потребує інструментів, а сучасна система кріплень Q-latch дозволяє швидко замінити SSD. Оперативну пам’ять і вентилятори також можна оновлювати без складнощів. Спеціальна захисна рамка прикриває інші елементи материнської плати, але легко знімається при потребі. Це ноутбук, готовий до апгрейду так само швидко, як болід на піт-стопі.
Інтелектуальне охолодження ROG
Інженери ROG повністю переосмислили систему охолодження SCAR 18. Всі виходи гарячого повітря розміщені на задній панелі — щоб руки залишались прохолодними навіть у найгарячіших ігрових моментах. Повітрозабірники знизу, з боків і навіть крізь клавіатуру створюють потужний та ефективний потік. Система Tri-Fan, випарна камера, багаторівневі радіатори та використання рідкого металу Conductonaut Extreme на CPU і GPU забезпечують тихішу роботу в режимі Turbo порівняно з попереднім поколінням, не поступаючись у продуктивності.
Дизайн, натхненний спорткарами
Оновлений Strix SCAR 18 отримав агресивний і водночас елегантний дизайн з плавними обводами, що навівають асоціації зі швидкісними авто. Цей ноутбук виглядає так само потужно, як і працює.
AniMe Vision: твій стиль — на дисплеї
На кришці SCAR 18 розміщено LED-дисплей AniMe Vision, який складається з 810 світлодіодів, видимих крізь понад 8000 точно вирізаних отворів. Він дозволяє виводити анімації, GIF-файли або власні зображення, надаючи ноутбуку індивідуальності.
USB-C із Power Delivery: заряджання будь-де
Завдяки підтримці Power Delivery, SCAR 18 можна заряджати через порт USB-C — навіть від повербанка. Інтелектуальний контролер у зарядному пристрої адаптує параметри живлення під конкретні умови, забезпечуючи безпечну роботу. Захист від перенапруги, перегріву та перевантаження — усе це робить заряджання швидким, ефективним і безпечним для пристрою.
![Ноутбук ASUS G835LX-SA115X (90NR0LF1-M00B40) [304714] Ноутбук ASUS G835LX-SA115X (90NR0LF1-M00B40) [304714]](/content/images/4/390x390l80mc0/26754094770100.png)
![Ноутбук ASUS G835LX-SA115X (90NR0LF1-M00B40) [304714] Ноутбук ASUS G835LX-SA115X (90NR0LF1-M00B40) [304714]](/content/images/4/390x390l80mc0/68453591996905.png)
![Ноутбук ASUS G835LX-SA115X (90NR0LF1-M00B40) [304714] Ноутбук ASUS G835LX-SA115X (90NR0LF1-M00B40) [304714]](/content/images/4/390x390l80mc0/50172379332092.png)
![Ноутбук ASUS G835LX-SA115X (90NR0LF1-M00B40) [304714] Ноутбук ASUS G835LX-SA115X (90NR0LF1-M00B40) [304714]](/content/images/4/390x390l80mc0/16276000850093.png)
![Ноутбук ASUS G835LX-SA115X (90NR0LF1-M00B40) [304714] Ноутбук ASUS G835LX-SA115X (90NR0LF1-M00B40) [304714]](/content/images/4/390x390l80mc0/65182382359580.png)
![Ноутбук ASUS G835LX-SA115X (90NR0LF1-M00B40) [304714] Ноутбук ASUS G835LX-SA115X (90NR0LF1-M00B40) [304714]](/content/images/4/390x390l80mc0/95151477311714.png)
![Ноутбук ASUS G835LX-SA115X (90NR0LF1-M00B40) [304714] Ноутбук ASUS G835LX-SA115X (90NR0LF1-M00B40) [304714]](/content/images/4/390x390l80mc0/71713292809305.png)
![Ноутбук ASUS G835LX-SA115X (90NR0LF1-M00B40) [304714] Ноутбук ASUS G835LX-SA115X (90NR0LF1-M00B40) [304714]](/content/images/4/390x390l80mc0/14788677028263.png)