|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Особливості ноутбука | TPM модуль. зарядка від USB. підсвічування клавіатури. сенсорний екран |
| Лінійка | ProArt StudioBook |
| Модель | H7606WM-RJ088 |
| Тип ноутбуку | ігровий. бізнес |
| Призначення | Бізнес, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 16" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип екрану | OLED |
| Роздільна здатність | 2880x1800 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Яскравість екрану | 400 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen AI 9 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 9 HX 370 |
| Кількість ядер CPU | 12 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | Пам'ять інтегрована на платі |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Графічна пам'ять | 8 ГБ |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 10Gbps), 1x USB 4.0 Gen 3 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps), 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps), 1x HDMI 2.1 FRL, 1 |
| Вага | 1.85 |
| Висота | 17.3 мм |
| Глибина | 246.9 мм |
| Кількість елементів батареї | 4 |
| Серія | Asus ProArt |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 4 cell. 90 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 90.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | FHD 1080p + IR |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Комплектація | Рюкзак для ноутбука, USB LAN адаптер |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | AMD Ryzen AI 9 HX 370 (2.00 - 5.10 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Bluetooth 5.4. Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Гарантія | 24 міс. |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C. 1 x USB 4.0 Type-C. 2 x USB 3.2 Gen 2. HDMI. Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Harman Kardon |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Покоління процесора AMD | Zen 5 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express x4 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS H7606WM-RJ088 (90NB15L1-M005E0)
Немає в наявності
Код товару: 305234
109 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ProArt P16 (H7606) — мобільна студія для справжніх творців
ProArt P16 — це професійний інструмент для креаторів, який однаково ефективний як у студії, так і в дорозі. Його 3K OLED-дисплей вирізняється надзвичайною точністю передачі кольорів, а широкий набір портів дозволяє легко підключати всі необхідні пристрої. Модель сертифікована за програмою NVIDIA Studio і оснащена потужною графікою NVIDIA GeForce RTX 5060. У парі з нею працює процесор AMD AI 9 HX 370, який додає ще 50 TOPS, а також 32 ГБ оперативної пам’яті й твердотільний накопичувач об’ємом 1 ТБ. Високий рівень мобільності, надійність за військовими стандартами та сучасні AI-функції — усе це робить ProArt P16 універсальним рішенням для творчості будь-де.
Потужний процесор з AI-прискоренням
Процесор AMD AI 9 HX 370 впевнено справляється з усіма завданнями — від 4K-рендерингу до голосового розпізнавання чи автокадрування відео. Вбудований NPU значно прискорює роботу Adobe Premiere Pro, оптимізуючи процеси монтажу та обробки медіа.
NVIDIA RTX — платформа для творчих проривів
Графіка NVIDIA RTX забезпечує прискорене кодування, рендеринг, моделювання та створення візуальних ефектів. Працюйте в реальному часі, не жертвуючи якістю.
Залишається холодним, коли ваші ідеї гарячі
Інноваційна система охолодження Ambient Cooling гарантує стабільну продуктивність навіть під навантаженням. Три вентилятори ефективно відводять тепло через приховані вентиляційні решітки, а рідкий метал як термоінтерфейс підвищує ефективність охолодження.
Дисплей 4K OLED — візуальна досконалість
Екран із роздільністю 3K та 100% охопленням DCI-P3 забезпечує виняткову точність відтворення кольорів — ідеально для редагування фото, відео та створення VFX. OLED-технологія знижує рівень шкідливого синього світла на 70% порівняно з LCD, що робить дисплей більш безпечним для очей.
Заряджання через USB-C — зручно й безпечно
ProArt P16 підтримує технологію Power Delivery, яка дає змогу заряджати ноутбук через USB-C від зарядного пристрою або повербанка. Вбудований контролер забезпечує інтелектуальний розподіл потужності, захищаючи пристрій від перегріву, перевантаження та перенапруги.
Надійність військового класу
Корпус ProArt P16 відповідає стандарту MIL-STD 810H, що передбачає проходження 12 типів випробувань і 26 тестових процедур. Ця міцність — запорука довговічності та екологічної відповідальності: ноутбук витримає навіть найскладніші умови — у місті, на зйомках або в польових подорожах.
ProArt P16 — це професійний інструмент для креаторів, який однаково ефективний як у студії, так і в дорозі. Його 3K OLED-дисплей вирізняється надзвичайною точністю передачі кольорів, а широкий набір портів дозволяє легко підключати всі необхідні пристрої. Модель сертифікована за програмою NVIDIA Studio і оснащена потужною графікою NVIDIA GeForce RTX 5060. У парі з нею працює процесор AMD AI 9 HX 370, який додає ще 50 TOPS, а також 32 ГБ оперативної пам’яті й твердотільний накопичувач об’ємом 1 ТБ. Високий рівень мобільності, надійність за військовими стандартами та сучасні AI-функції — усе це робить ProArt P16 універсальним рішенням для творчості будь-де.
Потужний процесор з AI-прискоренням
Процесор AMD AI 9 HX 370 впевнено справляється з усіма завданнями — від 4K-рендерингу до голосового розпізнавання чи автокадрування відео. Вбудований NPU значно прискорює роботу Adobe Premiere Pro, оптимізуючи процеси монтажу та обробки медіа.
NVIDIA RTX — платформа для творчих проривів
Графіка NVIDIA RTX забезпечує прискорене кодування, рендеринг, моделювання та створення візуальних ефектів. Працюйте в реальному часі, не жертвуючи якістю.
Залишається холодним, коли ваші ідеї гарячі
Інноваційна система охолодження Ambient Cooling гарантує стабільну продуктивність навіть під навантаженням. Три вентилятори ефективно відводять тепло через приховані вентиляційні решітки, а рідкий метал як термоінтерфейс підвищує ефективність охолодження.
Дисплей 4K OLED — візуальна досконалість
Екран із роздільністю 3K та 100% охопленням DCI-P3 забезпечує виняткову точність відтворення кольорів — ідеально для редагування фото, відео та створення VFX. OLED-технологія знижує рівень шкідливого синього світла на 70% порівняно з LCD, що робить дисплей більш безпечним для очей.
Заряджання через USB-C — зручно й безпечно
ProArt P16 підтримує технологію Power Delivery, яка дає змогу заряджати ноутбук через USB-C від зарядного пристрою або повербанка. Вбудований контролер забезпечує інтелектуальний розподіл потужності, захищаючи пристрій від перегріву, перевантаження та перенапруги.
Надійність військового класу
Корпус ProArt P16 відповідає стандарту MIL-STD 810H, що передбачає проходження 12 типів випробувань і 26 тестових процедур. Ця міцність — запорука довговічності та екологічної відповідальності: ноутбук витримає навіть найскладніші умови — у місті, на зйомках або в польових подорожах.
![Ноутбук ASUS H7606WM-RJ088 (90NB15L1-M005E0) [305234] Ноутбук ASUS H7606WM-RJ088 (90NB15L1-M005E0) [305234]](/content/images/41/390x390l80mc0/74090571842420.png)
![Ноутбук ASUS H7606WM-RJ088 (90NB15L1-M005E0) [305234] Ноутбук ASUS H7606WM-RJ088 (90NB15L1-M005E0) [305234]](/content/images/41/390x390l80mc0/87063943881115.png)
![Ноутбук ASUS H7606WM-RJ088 (90NB15L1-M005E0) [305234] Ноутбук ASUS H7606WM-RJ088 (90NB15L1-M005E0) [305234]](/content/images/41/390x390l80mc0/56062025543942.png)
![Ноутбук ASUS H7606WM-RJ088 (90NB15L1-M005E0) [305234] Ноутбук ASUS H7606WM-RJ088 (90NB15L1-M005E0) [305234]](/content/images/41/390x390l80mc0/97831599458603.png)
![Ноутбук ASUS H7606WM-RJ088 (90NB15L1-M005E0) [305234] Ноутбук ASUS H7606WM-RJ088 (90NB15L1-M005E0) [305234]](/content/images/41/390x390l80mc0/16701605829884.png)
![Ноутбук ASUS H7606WM-RJ088 (90NB15L1-M005E0) [305234] Ноутбук ASUS H7606WM-RJ088 (90NB15L1-M005E0) [305234]](/content/images/41/390x390l80mc0/42882376215524.png)
![Ноутбук ASUS H7606WM-RJ088 (90NB15L1-M005E0) [305234] Ноутбук ASUS H7606WM-RJ088 (90NB15L1-M005E0) [305234]](/content/images/41/390x390l80mc0/25958868500817.png)
![Ноутбук ASUS H7606WM-RJ088 (90NB15L1-M005E0) [305234] Ноутбук ASUS H7606WM-RJ088 (90NB15L1-M005E0) [305234]](/content/images/41/390x390l80mc0/48684774277034.png)