|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Особливості ноутбука | сенсорний екран |
| Лінійка | ProArt StudioBook |
| Модель | H7606WV-ME089W |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач, Мультимедійний, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 16" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип екрану | OLED |
| Роздільна здатність | 3840x2400 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 500 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen AI 9 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 9 HX 370 |
| Кількість ядер CPU | 12 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 2 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Графічна пам'ять | 8 ГБ |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Порти вводу/виводу | 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C із підтримкою дисплея/живлення, 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 1x USB 4.0 Gen 3 Type-C з підтримкою дисплея/живлення, 1x HDMI 2.1 FRL, 1x 3,5 мм комбінований аудіороз’єм, 1x DC-in SD Express 7.0 картрідер |
| Вага | 1.85 |
| Висота | 17 мм |
| Глибина | 247 мм |
| Кардрідер | Так |
| Кількість елементів батареї | 4 |
| Серія | Asus ProArt |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 90 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 90.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | Камера FHD з функцією ІЧ для підтримки Windows Hello |
| Додаткові параметри | SSD, Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Українська розкладка, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Комплектація | Рюкзак для ноутбука, USB LAN адаптер |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | AMD Ryzen AI 9 HX 370 (2.00 - 5.10 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 24 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Додатково | рюкзак в комплекте |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Покоління процесора AMD | Zen 5 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS H7606WV-ME089W (90NB1411-M004H0)
Немає в наявності
Код товару: 300122
106 632 грн
109 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ноутбук 16_4KT_OLED/R9 AI HX 370/32/2TB SSD/RTX 4060 8GB/W11/BL/Backpack/USB-RJ45/Nano Black