|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Безкоштовна доставка
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Лінійка | ProArt StudioBook |
| Модель | HN7306EAC-LX045X |
| Діагональ екрану | 13.3" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип екрану | OLED |
| Роздільна здатність | 2880x1800 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 400 кд/м² |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI MAX+ 395 (80M Cache, up to 5.1 GHz) |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | AMD Radeon™ Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Порти вводу/виводу | 1x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps), 2x USB 4.0 Gen 3 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps), 1x HDMI 2.1 FRL, 1x 3.5mm Combo Audio Jack, 1x DC-in, Micro SD 4.0 card reader |
| Вага | 1.39 |
| Кількість елементів батареї | 4 |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 73.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | FHD camera + IR |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Менше 1.5 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Комплектація | Стилус, Чохол для ноутбука |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS HN7306EAC-LX045X (90NB17X2-M002C0)
Немає в наявності
Код товару: 305945
199 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Готовий до пригод у стилі GoPro
Універсальний ноутбук-трансформер із міцним корпусом і 13-дюймовим дисплеєм, що розкривається на 360°, стане надійним супутником у будь-яких подорожах та зйомках.
Потужність із підтримкою ШІ
Процесор AMD Ryzen™ AI Max+ 395, 128 ГБ уніфікованої пам’яті та графіка професійного класу забезпечують достатній ресурс для складного багатошарового монтажу відео у форматі 4K і роботи з ресурсоємними проєктами.
Створений для героїв контенту
Вражаючий дисплей Lumina OLED у поєднанні зі стилусом і DialPad гарантує точну передачу кольорів і зручне, інтуїтивне редагування зображень та відео.
OLED-дисплей
Ноутбук ProArt GoPro Edition (PX13; HN7306) оснащений 3K OLED-дисплеєм із провідним у класі колірним охопленням. Він відтворює кольори з високою точністю, що особливо важливо для професійної обробки фото та відео, створення візуальних ефектів і творчих проєктів.
Завдяки особливим органічним світлодіодним компонентам OLED-панель зменшує рівень шкідливого синього світла до 70% порівняно з традиційними РК-дисплеями. Це підвищує комфорт для очей і допомагає знизити ризик негативного впливу під час тривалої роботи.
Професійна точність кольору
3K OLED-дисплей забезпечує надзвичайну деталізацію та реалістичність зображення зі 100% охопленням кінематографічного простору DCI-P3. Кольори виглядають насиченими та глибокими, що робить пристрій ідеальним для роботи з яскравими сценами й контентом, де критично важлива точність передачі відтінків.
Заряджання через USB-C
Підтримка технології Power Delivery дозволяє заряджати ноутбук через порт USB Type-C — від адаптера живлення або сумісного повербанка. Інтелектуальний контролер автоматично регулює параметри подачі енергії з урахуванням характеристик джерела живлення, підключеного пристрою та температурних показників.
Система захисту запобігає перенапрузі, перевантаженню струмом і перегріву під час швидкого заряджання. Це мінімізує ризики пошкодження обладнання та забезпечує стабільну й безпечну роботу.
Надійність військового класу
ProArt GoPro Edition (PX13; HN7306) відповідає вимогам стандарту MIL-STD 810H для військового обладнання США. Пристрій пройшов 12 методів і 26 процедур суворого тестування, перевершивши галузеві норми міцності.
Підвищена надійність подовжує термін служби ноутбука, що не лише гарантує впевненість у реальних умовах експлуатації, а й сприяє більш відповідальному споживанню ресурсів. Ви можете працювати, подорожувати чи творити без компромісів — цей ноутбук готовий до викликів сьогодення і майбутнього.
Універсальний ноутбук-трансформер із міцним корпусом і 13-дюймовим дисплеєм, що розкривається на 360°, стане надійним супутником у будь-яких подорожах та зйомках.
Потужність із підтримкою ШІ
Процесор AMD Ryzen™ AI Max+ 395, 128 ГБ уніфікованої пам’яті та графіка професійного класу забезпечують достатній ресурс для складного багатошарового монтажу відео у форматі 4K і роботи з ресурсоємними проєктами.
Створений для героїв контенту
Вражаючий дисплей Lumina OLED у поєднанні зі стилусом і DialPad гарантує точну передачу кольорів і зручне, інтуїтивне редагування зображень та відео.
OLED-дисплей
Ноутбук ProArt GoPro Edition (PX13; HN7306) оснащений 3K OLED-дисплеєм із провідним у класі колірним охопленням. Він відтворює кольори з високою точністю, що особливо важливо для професійної обробки фото та відео, створення візуальних ефектів і творчих проєктів.
Завдяки особливим органічним світлодіодним компонентам OLED-панель зменшує рівень шкідливого синього світла до 70% порівняно з традиційними РК-дисплеями. Це підвищує комфорт для очей і допомагає знизити ризик негативного впливу під час тривалої роботи.
Професійна точність кольору
3K OLED-дисплей забезпечує надзвичайну деталізацію та реалістичність зображення зі 100% охопленням кінематографічного простору DCI-P3. Кольори виглядають насиченими та глибокими, що робить пристрій ідеальним для роботи з яскравими сценами й контентом, де критично важлива точність передачі відтінків.
Заряджання через USB-C
Підтримка технології Power Delivery дозволяє заряджати ноутбук через порт USB Type-C — від адаптера живлення або сумісного повербанка. Інтелектуальний контролер автоматично регулює параметри подачі енергії з урахуванням характеристик джерела живлення, підключеного пристрою та температурних показників.
Система захисту запобігає перенапрузі, перевантаженню струмом і перегріву під час швидкого заряджання. Це мінімізує ризики пошкодження обладнання та забезпечує стабільну й безпечну роботу.
Надійність військового класу
ProArt GoPro Edition (PX13; HN7306) відповідає вимогам стандарту MIL-STD 810H для військового обладнання США. Пристрій пройшов 12 методів і 26 процедур суворого тестування, перевершивши галузеві норми міцності.
Підвищена надійність подовжує термін служби ноутбука, що не лише гарантує впевненість у реальних умовах експлуатації, а й сприяє більш відповідальному споживанню ресурсів. Ви можете працювати, подорожувати чи творити без компромісів — цей ноутбук готовий до викликів сьогодення і майбутнього.
![Ноутбук ASUS HN7306EAC-LX045X (90NB17X2-M002C0) [305945] Ноутбук ASUS HN7306EAC-LX045X (90NB17X2-M002C0) [305945]](/content/images/16/390x390l80mc0/73143156151162.png)
![Ноутбук ASUS HN7306EAC-LX045X (90NB17X2-M002C0) [305945] Ноутбук ASUS HN7306EAC-LX045X (90NB17X2-M002C0) [305945]](/content/images/16/390x390l80mc0/22751271837223.png)
![Ноутбук ASUS HN7306EAC-LX045X (90NB17X2-M002C0) [305945] Ноутбук ASUS HN7306EAC-LX045X (90NB17X2-M002C0) [305945]](/content/images/16/390x390l80mc0/76487192665312.png)
![Ноутбук ASUS HN7306EAC-LX045X (90NB17X2-M002C0) [305945] Ноутбук ASUS HN7306EAC-LX045X (90NB17X2-M002C0) [305945]](/content/images/16/390x390l80mc0/44679949425792.png)
![Ноутбук ASUS HN7306EAC-LX045X (90NB17X2-M002C0) [305945] Ноутбук ASUS HN7306EAC-LX045X (90NB17X2-M002C0) [305945]](/content/images/16/390x390l80mc0/44283794004071.png)
![Ноутбук ASUS HN7306EAC-LX045X (90NB17X2-M002C0) [305945] Ноутбук ASUS HN7306EAC-LX045X (90NB17X2-M002C0) [305945]](/content/images/16/390x390l80mc0/60378564576186.png)
![Ноутбук ASUS HN7306EAC-LX045X (90NB17X2-M002C0) [305945] Ноутбук ASUS HN7306EAC-LX045X (90NB17X2-M002C0) [305945]](/content/images/16/390x390l80mc0/18020520667479.png)
![Ноутбук ASUS HN7306EAC-LX045X (90NB17X2-M002C0) [305945] Ноутбук ASUS HN7306EAC-LX045X (90NB17X2-M002C0) [305945]](/content/images/16/390x390l80mc0/20030929048746.png)