|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Безкоштовна доставка
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Синій |
|---|---|
| Особливості ноутбука | TPM модуль. підсвічування клавіатури |
| Лінійка | VivoBook |
| Модель | M1502YA-BQ018 |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 250 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Модель процесора | AMD Ryzen™ 7 7730U Mobile Processor (8-core/16-thread, 16MB cache, up to 4.5 GHz max boost) |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 1 |
| Частота пам'яті, МГц | 3200.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | AMD Radeon™ Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | AMD Radeon Graphics |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 1x USB 2.0 Type-A, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C із підтримкою живлення, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x HDMI 1.4, 1x 3,5 мм комбінований аудіороз'єм, 1x DC-in |
| Вага | 1.7 кг |
| Висота | 19.9 мм |
| Глибина | 232.5 мм |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Серія | ASUS VivoBook |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Ємність батареї, Вт/год | 42.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | WEB-Camera |
| Додаткові параметри | вбудований мікрофон. стереодинаміки |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | Без LAN, WiFi, BT |
| Процесор | AMD Ryzen 7 7730U (2.0 - 4.5 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Bluetooth. Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | 1 х USB 2.0. 2 х USB 3.2. USB 3.2 Type-C. HDMI. Комбінований аудіороз'єм |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора AMD | Zen 3 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 3.0 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS Vivobook 15 M1502YA-BQ018 (90NB0X21-M000P0)
Немає в наявності
Код товару: 718820
32 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Сучасні компонентиVivobook 15 – це ноутбук на кожен день, готовий впоратися з будь-якими завданнями, будь то офісні чи особисті справи, робочі або розважальні програми.
Будьте продуктивнішими!У конфігурацію Vivobook 15 може входити найновіший процесор AMD Ryzen, що гарантує відмінну продуктивність у будь-яких додатках, будь то стрімінг, веб-серфінг, редагування текстів, відео або віддалена офісна робота.
Посилене охолодження – вентилятор IceBladesКожна модель нової серії VivoBook відрізняється ефективним охолодженням шляхом оптимізованих компонентів: двох теплових трубок та вентилятора IceBlades. Його 87-лопатева крильчатка виготовлена з рідкокристалічного полімеру. Вона легша і тонша, ніж у звичайних вентиляторів, а самі лопаті мають вигнуту форму, продуману з погляду аеродинаміки. Результат – посилений потік повітря за меншого рівня шуму. Крім того, вентилятори IceBlades працюють на гідродинамічних підшипниках, які сприяють зниженню вібрації та шуму порівняно з підшипниками інших типів.
Комфорт для очейНоутбук Vivobook 15 наділений чудовим дисплеєм NanoEdge, який може похвалитися широкими кутами огляду і тонкою рамкою. Безпека дисплея для очей, у тому числі низький рівень синього світла, що випромінюється ним, підтверджується сертифікатом ергономічності TÜV Rheinland.
Ноутбук для спілкуванняКришку ноутбука Vivobook 15 можна розкривати на 180 градусів, кладучи її на стіл. Це особливо зручно під час обговорення проєктів із колегами чи клієнтами. Клавіатура може бути наділена опціональним підсвічуванням для комфортної роботи в темряві.
Придушення зростання бактерій на 99% – для захисту вашого здоров'яНа поверхнях будь-якого ноутбука знаходяться тисячі потенційно небезпечних бактерій. Щоб зробити пристрій більш гігієнічним, воно обробляється ексклюзивним захисним покриттям AntiBacterial Guard, яке, згідно з проведеними дослідженнями, пригнічує зростання бактерій у 24-годинний період на 99%. Захист AntiBacterial Guard допоможе запобігти передачі шкідливих мікроорганізмів через контакт з поверхнями ноутбука.
Апаратна шторка веб-камериВеб-камера ноутбука Vivobook 15 оснащена спеціальною шторкою. Засунувши її, можна не боятися випадково активувати відеозв'язок.
Чудове звучанняФункція DTS Audio Processing є спеціальним алгоритмом обробки аудіоматеріалу, що підтримується ноутбуком Vivobook 15 при виведенні звуку через вбудовані динаміки або підключені до нього навушники. Завдяки їй зменшується рівень спотворень, а низькі частоти звучать насиченіше. До ноутбука Vivobook 15 можна легко під'єднати всілякі периферійні пристрої, дисплеї та проєктори. У вашому розпорядженні: порт USB-C 3.2 Gen1, два порти USB 3.2 Gen1 Type-A, порт USB 2.0, відеовихід HDMI та комбінований аудіороз'єм.
Ексклюзивна технологія WiFi MasterФахівці ASUS реалізували в даному ноутбуці повноцінне бездротове рішення WiFi Master: контролер (до Wi-Fi 6E) доповнюється ексклюзивними технологіями, що забезпечують швидке та стабільне підключення.
Будьте продуктивнішими!У конфігурацію Vivobook 15 може входити найновіший процесор AMD Ryzen, що гарантує відмінну продуктивність у будь-яких додатках, будь то стрімінг, веб-серфінг, редагування текстів, відео або віддалена офісна робота.
Посилене охолодження – вентилятор IceBladesКожна модель нової серії VivoBook відрізняється ефективним охолодженням шляхом оптимізованих компонентів: двох теплових трубок та вентилятора IceBlades. Його 87-лопатева крильчатка виготовлена з рідкокристалічного полімеру. Вона легша і тонша, ніж у звичайних вентиляторів, а самі лопаті мають вигнуту форму, продуману з погляду аеродинаміки. Результат – посилений потік повітря за меншого рівня шуму. Крім того, вентилятори IceBlades працюють на гідродинамічних підшипниках, які сприяють зниженню вібрації та шуму порівняно з підшипниками інших типів.
Комфорт для очейНоутбук Vivobook 15 наділений чудовим дисплеєм NanoEdge, який може похвалитися широкими кутами огляду і тонкою рамкою. Безпека дисплея для очей, у тому числі низький рівень синього світла, що випромінюється ним, підтверджується сертифікатом ергономічності TÜV Rheinland.
Ноутбук для спілкуванняКришку ноутбука Vivobook 15 можна розкривати на 180 градусів, кладучи її на стіл. Це особливо зручно під час обговорення проєктів із колегами чи клієнтами. Клавіатура може бути наділена опціональним підсвічуванням для комфортної роботи в темряві.
Придушення зростання бактерій на 99% – для захисту вашого здоров'яНа поверхнях будь-якого ноутбука знаходяться тисячі потенційно небезпечних бактерій. Щоб зробити пристрій більш гігієнічним, воно обробляється ексклюзивним захисним покриттям AntiBacterial Guard, яке, згідно з проведеними дослідженнями, пригнічує зростання бактерій у 24-годинний період на 99%. Захист AntiBacterial Guard допоможе запобігти передачі шкідливих мікроорганізмів через контакт з поверхнями ноутбука.
Апаратна шторка веб-камериВеб-камера ноутбука Vivobook 15 оснащена спеціальною шторкою. Засунувши її, можна не боятися випадково активувати відеозв'язок.
Чудове звучанняФункція DTS Audio Processing є спеціальним алгоритмом обробки аудіоматеріалу, що підтримується ноутбуком Vivobook 15 при виведенні звуку через вбудовані динаміки або підключені до нього навушники. Завдяки їй зменшується рівень спотворень, а низькі частоти звучать насиченіше. До ноутбука Vivobook 15 можна легко під'єднати всілякі периферійні пристрої, дисплеї та проєктори. У вашому розпорядженні: порт USB-C 3.2 Gen1, два порти USB 3.2 Gen1 Type-A, порт USB 2.0, відеовихід HDMI та комбінований аудіороз'єм.
Ексклюзивна технологія WiFi MasterФахівці ASUS реалізували в даному ноутбуці повноцінне бездротове рішення WiFi Master: контролер (до Wi-Fi 6E) доповнюється ексклюзивними технологіями, що забезпечують швидке та стабільне підключення.
![Ноутбук ASUS Vivobook 15 M1502YA-BQ018 (90NB0X21-M000P0) [718820] Ноутбук ASUS Vivobook 15 M1502YA-BQ018 (90NB0X21-M000P0) [718820]](/content/images/19/390x390l80mc0/62264544017607.jpg)
![Ноутбук ASUS Vivobook 15 M1502YA-BQ018 (90NB0X21-M000P0) [718820] Ноутбук ASUS Vivobook 15 M1502YA-BQ018 (90NB0X21-M000P0) [718820]](/content/images/19/390x390l80mc0/11795218774063.jpg)
![Ноутбук ASUS Vivobook 15 M1502YA-BQ018 (90NB0X21-M000P0) [718820] Ноутбук ASUS Vivobook 15 M1502YA-BQ018 (90NB0X21-M000P0) [718820]](/content/images/19/390x390l80mc0/65026741935196.jpg)
![Ноутбук ASUS Vivobook 15 M1502YA-BQ018 (90NB0X21-M000P0) [718820] Ноутбук ASUS Vivobook 15 M1502YA-BQ018 (90NB0X21-M000P0) [718820]](/content/images/19/390x390l80mc0/41139981957471.jpg)
![Ноутбук ASUS Vivobook 15 M1502YA-BQ018 (90NB0X21-M000P0) [718820] Ноутбук ASUS Vivobook 15 M1502YA-BQ018 (90NB0X21-M000P0) [718820]](/content/images/19/390x390l80mc0/81716028134145.jpg)
![Ноутбук ASUS Vivobook 15 M1502YA-BQ018 (90NB0X21-M000P0) [718820] Ноутбук ASUS Vivobook 15 M1502YA-BQ018 (90NB0X21-M000P0) [718820]](/content/images/19/390x390l80mc0/76076218482193.jpg)
![Ноутбук ASUS Vivobook 15 M1502YA-BQ018 (90NB0X21-M000P0) [718820] Ноутбук ASUS Vivobook 15 M1502YA-BQ018 (90NB0X21-M000P0) [718820]](/content/images/19/390x390l80mc0/60456455394552.jpg)
![Ноутбук ASUS Vivobook 15 M1502YA-BQ018 (90NB0X21-M000P0) [718820] Ноутбук ASUS Vivobook 15 M1502YA-BQ018 (90NB0X21-M000P0) [718820]](/content/images/19/390x390l80mc0/21073032381911.jpg)