|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Безкоштовна доставка
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Синій |
|---|---|
| Особливості ноутбука | TPM модуль. підсвічування клавіатури |
| Тип ноутбуку | для навчання. для роботи |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | AMD |
| Яскравість екрану | 250 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 7730U |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Кількість потоків | 16 |
| Частота процесора | 2,0 - 4,5 ГГц |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 1 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | AMD |
| Серія відеокарти | AMD Radeon |
| Відеокарта | AMD Radeon Graphics |
| Операційна система | Без ОС |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| USB 2.0, шт. | 1 |
| USB 3.2 Gen 1, шт. | 2 |
| Wi-Fi | Так |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність батареї, мАг | 42 |
| Аудіо-відео роз'єми | HDMI |
| Вага | 1.7 кг |
| Вбудована веб камера | Так |
| Висота | 19.9 мм |
| Глибина | 232.5 мм |
| Кардрідер | Ні |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Кількість осередків у батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Розміри, мм | 359.7 х 232.5 х 19.9 |
| Серія | ASUS VivoBook |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| USB Type C, шт. | 1 |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Веб камера | WEB-Camera |
| Блок живлення | 45 Watt |
| Габарити | 359.7х232.5х19.9 мм |
| Додаткові параметри | вбудований мікрофон. стереодинаміки |
| Енергетична ємність батареї | 42 Вт·год |
| Комплектація | немає |
| Процесор | AMD Ryzen 7 7730U (2.0 - 4.5 ГГц) |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1 x 3.5mm Combo Audio Jack, 1 x DC-in, 1 x HDMI 1.4, 1 x USB 2.0 Type-A, 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C support power delivery |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard |
| Мультимедіа | Мікрофон, web-камера, Вбудовані динаміки, SonicMaster |
| Бездротові з'єднання | Bluetooth. Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Максимальна частота процесора | 4.50 |
| Інтерфейси та підключення | 1 х USB 2.0. 2 х USB 3.2. USB 3.2 Type-C. HDMI. Комбінований аудіороз'єм |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора AMD | Zen 3 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 3.0 |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
| Матеріал корпусу | пластик |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS Vivobook 15 M1502YA-BQ112 (90NB0X21-M00AF0)
Немає в наявності
Код товару: 716958
27 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Сучасні компонентиVivobook 15 – це ноутбук на кожен день, готовий впоратися з будь-якими завданнями, будь то офісні чи особисті справи, робочі або розважальні програми.
Будьте продуктивнішими!У конфігурацію Vivobook 15 може входити найновіший процесор AMD Ryzen, що гарантує відмінну продуктивність у будь-яких додатках, будь то стрімінг, веб-серфінг, редагування текстів, відео або віддалена офісна робота.
Посилене охолодження – вентилятор IceBladesКожна модель нової серії VivoBook відрізняється ефективним охолодженням шляхом оптимізованих компонентів: двох теплових трубок та вентилятора IceBlades. Його 87-лопатева крильчатка виготовлена з рідкокристалічного полімеру. Вона легша і тонша, ніж у звичайних вентиляторів, а самі лопаті мають вигнуту форму, продуману з погляду аеродинаміки. Результат – посилений потік повітря за меншого рівня шуму. Крім того, вентилятори IceBlades працюють на гідродинамічних підшипниках, які сприяють зниженню вібрації та шуму порівняно з підшипниками інших типів.
Комфорт для очейНоутбук Vivobook 15 наділений чудовим дисплеєм NanoEdge, який може похвалитися широкими кутами огляду і тонкою рамкою. Безпека дисплея для очей, у тому числі низький рівень синього світла, що випромінюється ним, підтверджується сертифікатом ергономічності TÜV Rheinland.
Ноутбук для спілкуванняКришку ноутбука Vivobook 15 можна розкривати на 180 градусів, кладучи її на стіл. Це особливо зручно під час обговорення проєктів із колегами чи клієнтами. Клавіатура може бути наділена опціональним підсвічуванням для комфортної роботи в темряві.
Придушення зростання бактерій на 99% – для захисту вашого здоров'яНа поверхнях будь-якого ноутбука знаходяться тисячі потенційно небезпечних бактерій. Щоб зробити пристрій більш гігієнічним, воно обробляється ексклюзивним захисним покриттям AntiBacterial Guard, яке, згідно з проведеними дослідженнями, пригнічує зростання бактерій у 24-годинний період на 99%. Захист AntiBacterial Guard допоможе запобігти передачі шкідливих мікроорганізмів через контакт з поверхнями ноутбука.
Апаратна шторка веб-камериВеб-камера ноутбука Vivobook 15 оснащена спеціальною шторкою. Засунувши її, можна не боятися випадково активувати відеозв'язок.
Чудове звучанняФункція DTS Audio Processing є спеціальним алгоритмом обробки аудіоматеріалу, що підтримується ноутбуком Vivobook 15 при виведенні звуку через вбудовані динаміки або підключені до нього навушники. Завдяки їй зменшується рівень спотворень, а низькі частоти звучать насиченіше. До ноутбука Vivobook 15 можна легко під'єднати всілякі периферійні пристрої, дисплеї та проєктори. У вашому розпорядженні: порт USB-C 3.2 Gen1, два порти USB 3.2 Gen1 Type-A, порт USB 2.0, відеовихід HDMI та комбінований аудіороз'єм.
Ексклюзивна технологія WiFi MasterФахівці ASUS реалізували в даному ноутбуці повноцінне бездротове рішення WiFi Master: контролер (до Wi-Fi 6E) доповнюється ексклюзивними технологіями, що забезпечують швидке та стабільне підключення.
Будьте продуктивнішими!У конфігурацію Vivobook 15 може входити найновіший процесор AMD Ryzen, що гарантує відмінну продуктивність у будь-яких додатках, будь то стрімінг, веб-серфінг, редагування текстів, відео або віддалена офісна робота.
Посилене охолодження – вентилятор IceBladesКожна модель нової серії VivoBook відрізняється ефективним охолодженням шляхом оптимізованих компонентів: двох теплових трубок та вентилятора IceBlades. Його 87-лопатева крильчатка виготовлена з рідкокристалічного полімеру. Вона легша і тонша, ніж у звичайних вентиляторів, а самі лопаті мають вигнуту форму, продуману з погляду аеродинаміки. Результат – посилений потік повітря за меншого рівня шуму. Крім того, вентилятори IceBlades працюють на гідродинамічних підшипниках, які сприяють зниженню вібрації та шуму порівняно з підшипниками інших типів.
Комфорт для очейНоутбук Vivobook 15 наділений чудовим дисплеєм NanoEdge, який може похвалитися широкими кутами огляду і тонкою рамкою. Безпека дисплея для очей, у тому числі низький рівень синього світла, що випромінюється ним, підтверджується сертифікатом ергономічності TÜV Rheinland.
Ноутбук для спілкуванняКришку ноутбука Vivobook 15 можна розкривати на 180 градусів, кладучи її на стіл. Це особливо зручно під час обговорення проєктів із колегами чи клієнтами. Клавіатура може бути наділена опціональним підсвічуванням для комфортної роботи в темряві.
Придушення зростання бактерій на 99% – для захисту вашого здоров'яНа поверхнях будь-якого ноутбука знаходяться тисячі потенційно небезпечних бактерій. Щоб зробити пристрій більш гігієнічним, воно обробляється ексклюзивним захисним покриттям AntiBacterial Guard, яке, згідно з проведеними дослідженнями, пригнічує зростання бактерій у 24-годинний період на 99%. Захист AntiBacterial Guard допоможе запобігти передачі шкідливих мікроорганізмів через контакт з поверхнями ноутбука.
Апаратна шторка веб-камериВеб-камера ноутбука Vivobook 15 оснащена спеціальною шторкою. Засунувши її, можна не боятися випадково активувати відеозв'язок.
Чудове звучанняФункція DTS Audio Processing є спеціальним алгоритмом обробки аудіоматеріалу, що підтримується ноутбуком Vivobook 15 при виведенні звуку через вбудовані динаміки або підключені до нього навушники. Завдяки їй зменшується рівень спотворень, а низькі частоти звучать насиченіше. До ноутбука Vivobook 15 можна легко під'єднати всілякі периферійні пристрої, дисплеї та проєктори. У вашому розпорядженні: порт USB-C 3.2 Gen1, два порти USB 3.2 Gen1 Type-A, порт USB 2.0, відеовихід HDMI та комбінований аудіороз'єм.
Ексклюзивна технологія WiFi MasterФахівці ASUS реалізували в даному ноутбуці повноцінне бездротове рішення WiFi Master: контролер (до Wi-Fi 6E) доповнюється ексклюзивними технологіями, що забезпечують швидке та стабільне підключення.
![Ноутбук ASUS Vivobook 15 M1502YA-BQ112 (90NB0X21-M00AF0) [716958] Ноутбук ASUS Vivobook 15 M1502YA-BQ112 (90NB0X21-M00AF0) [716958]](/content/images/45/390x390l80mc0/24418192325073.jpg)
![Ноутбук ASUS Vivobook 15 M1502YA-BQ112 (90NB0X21-M00AF0) [716958] Ноутбук ASUS Vivobook 15 M1502YA-BQ112 (90NB0X21-M00AF0) [716958]](/content/images/45/390x390l80mc0/89721316748610.jpg)
![Ноутбук ASUS Vivobook 15 M1502YA-BQ112 (90NB0X21-M00AF0) [716958] Ноутбук ASUS Vivobook 15 M1502YA-BQ112 (90NB0X21-M00AF0) [716958]](/content/images/45/390x390l80mc0/59390230101516.jpg)
![Ноутбук ASUS Vivobook 15 M1502YA-BQ112 (90NB0X21-M00AF0) [716958] Ноутбук ASUS Vivobook 15 M1502YA-BQ112 (90NB0X21-M00AF0) [716958]](/content/images/45/390x390l80mc0/79938658506221.jpg)
![Ноутбук ASUS Vivobook 15 M1502YA-BQ112 (90NB0X21-M00AF0) [716958] Ноутбук ASUS Vivobook 15 M1502YA-BQ112 (90NB0X21-M00AF0) [716958]](/content/images/45/390x390l80mc0/86323100689580.jpg)
![Ноутбук ASUS Vivobook 15 M1502YA-BQ112 (90NB0X21-M00AF0) [716958] Ноутбук ASUS Vivobook 15 M1502YA-BQ112 (90NB0X21-M00AF0) [716958]](/content/images/45/390x390l80mc0/68061462462587.jpg)
![Ноутбук ASUS Vivobook 15 M1502YA-BQ112 (90NB0X21-M00AF0) [716958] Ноутбук ASUS Vivobook 15 M1502YA-BQ112 (90NB0X21-M00AF0) [716958]](/content/images/45/390x390l80mc0/44477380566476.jpg)
![Ноутбук ASUS Vivobook 15 M1502YA-BQ112 (90NB0X21-M00AF0) [716958] Ноутбук ASUS Vivobook 15 M1502YA-BQ112 (90NB0X21-M00AF0) [716958]](/content/images/45/390x390l80mc0/47888142643580.jpg)