|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Колір | Синій |
|---|---|
| Лінійка | VivoBook |
| Модель | M1607KA-MB143 |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач |
| Діагональ екрану | 16" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen AI 5 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 5 330 (12M Cache, up to 4.5GHz) |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | AMD Radeon™ Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 2x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 5Gbps) 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Вага | 1.88 |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 42.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | FHD 1080p + IR |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS M1607KA-MB143 (90NB15F1-M00AW0)
Немає в наявності
Код товару: 305279
33 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Vivobook 16 (M1607)
ASUS Vivobook 16 — універсальний ноутбук, створений для впевненого виконання щоденних і професійних завдань. Модель оснащена продуктивним процесором AMD AI 5 330, модулем швидкісного Wi-Fi 6, 16 ГБ оперативної пам’яті та SSD-накопичувачем на 512 ГБ. Така конфігурація забезпечує швидку роботу системи, комфортну багатозадачність і достатній обсяг сховища для ваших файлів та проєктів.
Покращене охолодження — стабільна продуктивність
Завдяки оновленій системі охолодження Vivobook 16 може розкривати весь потенціал процесора з TDP до 35 Вт. Оптимізовані теплові трубки та вентилятор збільшеної товщини покращують циркуляцію повітря, що допомагає ноутбуку зберігати високу продуктивність навіть під час інтенсивних навантажень.
Заряджання через USB-C з підтримкою Power Delivery
Модель підтримує технологію Power Delivery, що дозволяє заряджати ноутбук через порт USB-C від зарядного пристрою або повербанка. Інтелектуальний контролер регулює подачу живлення з урахуванням джерела енергії, під’єднаного пристрою та робочої температури. Це гарантує захист від перегріву, перенапруги й інших ризиків швидкого заряджання — і забезпечує максимальну безпеку під час використання.
Міцність військового рівня
Vivobook 16 (M1607) відповідає вимогам американського стандарту MIL-STD-810H, продемонструвавши стійкість до різноманітних умов під час 12 видів і 26 етапів тестування. Така надійність подовжує строк служби пристрою та зменшує вплив на довкілля. Беручи його в дорогу, на роботу чи навчання, ви можете бути впевнені — ваш ASUS готовий до реальних викликів сьогодення.
ASUS Vivobook 16 — універсальний ноутбук, створений для впевненого виконання щоденних і професійних завдань. Модель оснащена продуктивним процесором AMD AI 5 330, модулем швидкісного Wi-Fi 6, 16 ГБ оперативної пам’яті та SSD-накопичувачем на 512 ГБ. Така конфігурація забезпечує швидку роботу системи, комфортну багатозадачність і достатній обсяг сховища для ваших файлів та проєктів.
Покращене охолодження — стабільна продуктивність
Завдяки оновленій системі охолодження Vivobook 16 може розкривати весь потенціал процесора з TDP до 35 Вт. Оптимізовані теплові трубки та вентилятор збільшеної товщини покращують циркуляцію повітря, що допомагає ноутбуку зберігати високу продуктивність навіть під час інтенсивних навантажень.
Заряджання через USB-C з підтримкою Power Delivery
Модель підтримує технологію Power Delivery, що дозволяє заряджати ноутбук через порт USB-C від зарядного пристрою або повербанка. Інтелектуальний контролер регулює подачу живлення з урахуванням джерела енергії, під’єднаного пристрою та робочої температури. Це гарантує захист від перегріву, перенапруги й інших ризиків швидкого заряджання — і забезпечує максимальну безпеку під час використання.
Міцність військового рівня
Vivobook 16 (M1607) відповідає вимогам американського стандарту MIL-STD-810H, продемонструвавши стійкість до різноманітних умов під час 12 видів і 26 етапів тестування. Така надійність подовжує строк служби пристрою та зменшує вплив на довкілля. Беручи його в дорогу, на роботу чи навчання, ви можете бути впевнені — ваш ASUS готовий до реальних викликів сьогодення.
![Ноутбук ASUS M1607KA-MB143 (90NB15F1-M00AW0) [305279] Ноутбук ASUS M1607KA-MB143 (90NB15F1-M00AW0) [305279]](/content/images/4/390x390l80mc0/35639063225570.png)
![Ноутбук ASUS M1607KA-MB143 (90NB15F1-M00AW0) [305279] Ноутбук ASUS M1607KA-MB143 (90NB15F1-M00AW0) [305279]](/content/images/4/390x390l80mc0/84774029106489.png)
![Ноутбук ASUS M1607KA-MB143 (90NB15F1-M00AW0) [305279] Ноутбук ASUS M1607KA-MB143 (90NB15F1-M00AW0) [305279]](/content/images/4/390x390l80mc0/69570241808548.png)
![Ноутбук ASUS M1607KA-MB143 (90NB15F1-M00AW0) [305279] Ноутбук ASUS M1607KA-MB143 (90NB15F1-M00AW0) [305279]](/content/images/4/390x390l80mc0/82310196496891.png)
![Ноутбук ASUS M1607KA-MB143 (90NB15F1-M00AW0) [305279] Ноутбук ASUS M1607KA-MB143 (90NB15F1-M00AW0) [305279]](/content/images/4/390x390l80mc0/46238308990297.png)
![Ноутбук ASUS M1607KA-MB143 (90NB15F1-M00AW0) [305279] Ноутбук ASUS M1607KA-MB143 (90NB15F1-M00AW0) [305279]](/content/images/4/390x390l80mc0/71304421305840.png)