|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Синій |
|---|---|
| Особливості ноутбука | українська клавіатура |
| Лінійка | VivoBook |
| Модель | M1807HA-S8025 |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач |
| Діагональ екрану | 18.4" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Виробник CPU | AMD |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 260 (24M Cache, up to 5.1 GHz) |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Частота процесора | 2 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 1 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | AMD Radeon™ Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | AMD |
| Відеокарта | AMD Radeon 780M |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 2x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 5Gbps) 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 2.60 |
| Висота | 19.9 мм |
| Глибина | 274.5 мм |
| Кардрідер | Ні |
| Кількість елементів батареї | 4 |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | Asus VivoBook |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 40 |
| Ємність батареї | 70 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 70.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | FHD 1080p + IR |
| Габарити | 402.5х274.5х19.9 мм |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 2.1 до 3 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Комплектація | немає |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | AMD Ryzen 7 260 (3.8 - 5.1 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | SonicMaster |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора AMD | Zen 4 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 + 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS M1807HA-S8025 (90NB15P1-M004F0)
Немає в наявності
Код товару: 304060
37 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук ASUS Vivobook 18 (M1807)
ASUS Vivobook 18 — це сучасний ноутбук із великим 18-дюймовим екраном, створений для комфортної багатозадачності, навчання та офісної роботи. Оснащений потужним процесором AMD Ryzen 7 260, 16 ГБ оперативної пам’яті та твердотілим накопичувачем на 1 ТБ, цей ноутбук забезпечує високу продуктивність і швидкий доступ до ваших файлів, документів, презентацій і мультимедійних матеріалів.
Потужність без компромісів
Підтримка TDP до 35 Вт у поєднанні з оновленою системою охолодження дозволяє ноутбуку стабільно працювати навіть під час виконання ресурсоємних завдань. Покращена вентиляція, теплові трубки та вентилятор більшої товщини забезпечують ефективне охолодження без перегріву.
Швидкісний зв’язок
Завдяки модулю Wi-Fi 6 забезпечується стабільне та швидке з'єднання з мережею, що особливо важливо для онлайн-навчання, відеоконференцій і роботи з хмарними сервісами.
Заряджання через USB-C з Power Delivery
Vivobook 18 підтримує заряджання через порт USB-C, сумісний із технологією Power Delivery. Це дозволяє використовувати повербанки та зарядні пристрої з PD-контролером, які автоматично регулюють подачу енергії для безпечного й ефективного заряджання.
Захист під час заряджання
Інтелектуальний контролер захищає пристрої від перенапруги, перегріву та перевантаження струмом, мінімізуючи ризики й продовжуючи термін служби обладнання.
ASUS Vivobook 18 — це сучасний ноутбук із великим 18-дюймовим екраном, створений для комфортної багатозадачності, навчання та офісної роботи. Оснащений потужним процесором AMD Ryzen 7 260, 16 ГБ оперативної пам’яті та твердотілим накопичувачем на 1 ТБ, цей ноутбук забезпечує високу продуктивність і швидкий доступ до ваших файлів, документів, презентацій і мультимедійних матеріалів.
Потужність без компромісів
Підтримка TDP до 35 Вт у поєднанні з оновленою системою охолодження дозволяє ноутбуку стабільно працювати навіть під час виконання ресурсоємних завдань. Покращена вентиляція, теплові трубки та вентилятор більшої товщини забезпечують ефективне охолодження без перегріву.
Швидкісний зв’язок
Завдяки модулю Wi-Fi 6 забезпечується стабільне та швидке з'єднання з мережею, що особливо важливо для онлайн-навчання, відеоконференцій і роботи з хмарними сервісами.
Заряджання через USB-C з Power Delivery
Vivobook 18 підтримує заряджання через порт USB-C, сумісний із технологією Power Delivery. Це дозволяє використовувати повербанки та зарядні пристрої з PD-контролером, які автоматично регулюють подачу енергії для безпечного й ефективного заряджання.
Захист під час заряджання
Інтелектуальний контролер захищає пристрої від перенапруги, перегріву та перевантаження струмом, мінімізуючи ризики й продовжуючи термін служби обладнання.
![Ноутбук ASUS M1807HA-S8025 (90NB15P1-M004F0) [304060] Ноутбук ASUS M1807HA-S8025 (90NB15P1-M004F0) [304060]](/content/images/47/390x390l80mc0/24817524597630.png)
![Ноутбук ASUS M1807HA-S8025 (90NB15P1-M004F0) [304060] Ноутбук ASUS M1807HA-S8025 (90NB15P1-M004F0) [304060]](/content/images/47/390x390l80mc0/33898106676957.png)
![Ноутбук ASUS M1807HA-S8025 (90NB15P1-M004F0) [304060] Ноутбук ASUS M1807HA-S8025 (90NB15P1-M004F0) [304060]](/content/images/47/390x390l80mc0/27425670740366.png)
![Ноутбук ASUS M1807HA-S8025 (90NB15P1-M004F0) [304060] Ноутбук ASUS M1807HA-S8025 (90NB15P1-M004F0) [304060]](/content/images/47/390x390l80mc0/52154664318182.png)
![Ноутбук ASUS M1807HA-S8025 (90NB15P1-M004F0) [304060] Ноутбук ASUS M1807HA-S8025 (90NB15P1-M004F0) [304060]](/content/images/47/390x390l80mc0/78316634406692.png)
![Ноутбук ASUS M1807HA-S8025 (90NB15P1-M004F0) [304060] Ноутбук ASUS M1807HA-S8025 (90NB15P1-M004F0) [304060]](/content/images/47/390x390l80mc0/58616275003981.png)