|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Лінійка | VivoBook S |
| Модель | M3607HA-RP066 |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач |
| Діагональ екрану | 16" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 9 270 (24M Cache, up to 5.2 GHz) |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | AMD Radeon™ Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 5Gbps), 1x HDMI 2.1 TMDS, 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Вага | 1.70 |
| Кількість елементів батареї | 4 |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 70.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | FHD 1080p + IR |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS M3607HA-RP066 (90NB16F1-M00D50)
Немає в наявності
Код товару: 305922
41 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ASUS Vivobook S16 (M3607)
Відкрийте новий рівень комфорту й продуктивності разом з ASUS Vivobook S16 – стильним ноутбуком, створеним для роботи, навчання та розваг. Це сучасне рішення поєднує витончений дизайн із потужною апаратною начинкою. Металевий корпус не лише додає елегантності, а й забезпечує практичність у щоденному використанні.
Пристрій оснащений процесором AMD R9-270 і витривалим акумулятором, що працює до 19 годин без підзарядки, тож ви зможете ефективно виконувати завдання протягом усього дня. Насолоджуйтесь яскравим і деталізованим зображенням на WUXGA-дисплеї з частотою оновлення 144 Гц та співвідношенням сторін 16:10, а також чистим, насиченим звуком під час відеодзвінків чи перегляду потокового контенту. ASUS Vivobook S16 поєднує у собі баланс продуктивності, мобільності та стилю, даруючи більше свободи для ваших щоденних справ.
Заряджання через USB-C із технологією Power Delivery
Vivobook S16 підтримує технологію Power Delivery, яка дозволяє заряджати ноутбук через порт USB-C не лише від комплектного адаптера, а й від сумісних повербанків. Інтелектуальний контролер у таких зарядних пристроях автоматично регулює подачу енергії, враховуючи характеристики джерела живлення, температуру й поточне навантаження.
Це забезпечує захист від перенапруги, перевантаження, перегріву та інших ризиків, роблячи процес заряджання швидким, стабільним і безпечним як для ноутбука, так і для інших гаджетів.
Витривалість військового класу
ASUS Vivobook S16 створений, щоб витримати виклики реального життя. Він відповідає вимогам американського стандарту MIL-STD 810H, пройшовши 12 методів та 26 процедур тестування. Така надійність не лише подовжує термін служби пристрою, а й робить його більш екологічним вибором – адже довговічні ноутбуки потребують менше замін.
З Vivobook S16 ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук готовий до будь-яких ситуацій сьогодні й залишатиметься надійним у майбутньому.
Відкрийте новий рівень комфорту й продуктивності разом з ASUS Vivobook S16 – стильним ноутбуком, створеним для роботи, навчання та розваг. Це сучасне рішення поєднує витончений дизайн із потужною апаратною начинкою. Металевий корпус не лише додає елегантності, а й забезпечує практичність у щоденному використанні.
Пристрій оснащений процесором AMD R9-270 і витривалим акумулятором, що працює до 19 годин без підзарядки, тож ви зможете ефективно виконувати завдання протягом усього дня. Насолоджуйтесь яскравим і деталізованим зображенням на WUXGA-дисплеї з частотою оновлення 144 Гц та співвідношенням сторін 16:10, а також чистим, насиченим звуком під час відеодзвінків чи перегляду потокового контенту. ASUS Vivobook S16 поєднує у собі баланс продуктивності, мобільності та стилю, даруючи більше свободи для ваших щоденних справ.
Заряджання через USB-C із технологією Power Delivery
Vivobook S16 підтримує технологію Power Delivery, яка дозволяє заряджати ноутбук через порт USB-C не лише від комплектного адаптера, а й від сумісних повербанків. Інтелектуальний контролер у таких зарядних пристроях автоматично регулює подачу енергії, враховуючи характеристики джерела живлення, температуру й поточне навантаження.
Це забезпечує захист від перенапруги, перевантаження, перегріву та інших ризиків, роблячи процес заряджання швидким, стабільним і безпечним як для ноутбука, так і для інших гаджетів.
Витривалість військового класу
ASUS Vivobook S16 створений, щоб витримати виклики реального життя. Він відповідає вимогам американського стандарту MIL-STD 810H, пройшовши 12 методів та 26 процедур тестування. Така надійність не лише подовжує термін служби пристрою, а й робить його більш екологічним вибором – адже довговічні ноутбуки потребують менше замін.
З Vivobook S16 ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук готовий до будь-яких ситуацій сьогодні й залишатиметься надійним у майбутньому.
![Ноутбук ASUS M3607HA-RP066 (90NB16F1-M00D50) [305922] Ноутбук ASUS M3607HA-RP066 (90NB16F1-M00D50) [305922]](/content/images/31/390x390l80mc0/44792156153559.png)
![Ноутбук ASUS M3607HA-RP066 (90NB16F1-M00D50) [305922] Ноутбук ASUS M3607HA-RP066 (90NB16F1-M00D50) [305922]](/content/images/31/390x390l80mc0/77514240879690.png)
![Ноутбук ASUS M3607HA-RP066 (90NB16F1-M00D50) [305922] Ноутбук ASUS M3607HA-RP066 (90NB16F1-M00D50) [305922]](/content/images/31/390x390l80mc0/61692166850032.png)
![Ноутбук ASUS M3607HA-RP066 (90NB16F1-M00D50) [305922] Ноутбук ASUS M3607HA-RP066 (90NB16F1-M00D50) [305922]](/content/images/31/390x390l80mc0/81868046715748.png)
![Ноутбук ASUS M3607HA-RP066 (90NB16F1-M00D50) [305922] Ноутбук ASUS M3607HA-RP066 (90NB16F1-M00D50) [305922]](/content/images/31/390x390l80mc0/21009706804066.png)
![Ноутбук ASUS M3607HA-RP066 (90NB16F1-M00D50) [305922] Ноутбук ASUS M3607HA-RP066 (90NB16F1-M00D50) [305922]](/content/images/31/390x390l80mc0/93997808308326.png)
![Ноутбук ASUS M3607HA-RP066 (90NB16F1-M00D50) [305922] Ноутбук ASUS M3607HA-RP066 (90NB16F1-M00D50) [305922]](/content/images/31/390x390l80mc0/52446847827935.png)