|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури |
| Лінійка | VivoBook S |
| Модель | M5506WA-MA017 |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Бізнес, Для навчання, Для офісних задач |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | OLED |
| Роздільна здатність | 2880x1620 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Яскравість екрану | 400 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen AI 9 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 9 HX 370 |
| Кількість ядер CPU | 12 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | AMD Radeon 890M |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | AMD Radeon 890M Graphics |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C support display / power delivery, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x USB 4.0 Gen 3 Type-C support display / power delivery, 1x HDMI 2.1 TMDS, 1x 3.5mm Combo Audio Jack, Micro SD card reader |
| Вага | 1.5 |
| Висота | 16 мм |
| Глибина | 247 мм |
| Кардрідер | Так |
| Кількість елементів батареї | 4 |
| Серія | Asus VivoBook |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 75 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 75.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | FHD camera with IR function to support Windows Hello |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | AMD Ryzen AI 9 HX 370 (2.00 - 5.10 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Покоління процесора AMD | Zen 5 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS M5506WA-MA017 (90NB14A2-M000Z0)
Немає в наявності
Код товару: 300189
52 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук ASUS M5506WA-MA017 (90NB14A2-M000Z0)
ASUS Vivobook S 15 OLED перевизначає стандарти сучасного ноутбука завдяки інноваційним технологіям та елегантному мінімалістичному дизайну. Він оснащений процесором AMD AI 9 HX 370 з можливістю інтеграції модуля AMD Ryzen AI, що забезпечує високу продуктивність і розумну оптимізацію завдань. Спеціальна клавіша Copilot дозволяє миттєво активувати штучний інтелект. Ноутбук має ультратонкий корпус товщиною лише 1,39 см, вагою 1,5 кг і працює до 14 годин від батареї, що робить його ідеальним для роботи на ходу. Він також оснащений приголомшливим 3K OLED-дисплеєм з частотою оновлення 120 Гц, ергономічною клавіатурою з RGB-підсвіткою, збільшеним тачпадом і вебкамерою ASUS AiSense, що робить його чудовим помічником для сучасного життя.
OLED-дисплей
Vivobook S 15 (M5506) оснащений 3K OLED-дисплеєм з частотою оновлення 120 Гц, який пропонує найвищий рівень точності кольорів у своєму класі. Цей екран ідеально підходить для професійної роботи та творчих завдань, оскільки забезпечує надзвичайну точність відтворення кольорів. Крім того, завдяки використанню органічних світловипромінювальних компонентів, OLED-дисплеї знижують шкідливе синє світло на 70% у порівнянні з традиційними РК-дисплеями, що робить їх більш комфортними для очей і зменшує ризик пошкодження зору.
Професійна точність кольорів
З 3K OLED-дисплеєм з частотою оновлення 120 Гц Vivobook S 15 OLED (M5506) пропонує надзвичайно деталізоване зображення з 100% колірним охопленням DCI-P3, що гарантує більш насичені кольори. Він ідеально підходить для роботи з візуальним контентом, а також для поліпшення якості відображення будь-якого мультимедійного матеріалу.
Зарядка через USB-C
Vivobook S 15 OLED (M5506) підтримує технологію Power Delivery, що дозволяє заряджати пристрій через порт USB Type C (USB-C) за допомогою зарядного пристрою або повербанка. Контролер вбудований у зарядні пристрої, забезпечуючи оптимальну подачу живлення відповідно до підключеного пристрою, захищаючи від перенапруги, перевантаження і перегріву.
Міцність військового класу
Vivobook S 15 OLED (M5506) має високий рівень надійності і відповідає стандарту MIL-STD 810H, що підтверджує його стійкість до екстремальних умов. Після проходження суворих тестів він демонструє підвищену довговічність, що позитивно впливає на екологічність і надійність у реальних умовах роботи.
ASUS Vivobook S 15 OLED перевизначає стандарти сучасного ноутбука завдяки інноваційним технологіям та елегантному мінімалістичному дизайну. Він оснащений процесором AMD AI 9 HX 370 з можливістю інтеграції модуля AMD Ryzen AI, що забезпечує високу продуктивність і розумну оптимізацію завдань. Спеціальна клавіша Copilot дозволяє миттєво активувати штучний інтелект. Ноутбук має ультратонкий корпус товщиною лише 1,39 см, вагою 1,5 кг і працює до 14 годин від батареї, що робить його ідеальним для роботи на ходу. Він також оснащений приголомшливим 3K OLED-дисплеєм з частотою оновлення 120 Гц, ергономічною клавіатурою з RGB-підсвіткою, збільшеним тачпадом і вебкамерою ASUS AiSense, що робить його чудовим помічником для сучасного життя.
OLED-дисплей
Vivobook S 15 (M5506) оснащений 3K OLED-дисплеєм з частотою оновлення 120 Гц, який пропонує найвищий рівень точності кольорів у своєму класі. Цей екран ідеально підходить для професійної роботи та творчих завдань, оскільки забезпечує надзвичайну точність відтворення кольорів. Крім того, завдяки використанню органічних світловипромінювальних компонентів, OLED-дисплеї знижують шкідливе синє світло на 70% у порівнянні з традиційними РК-дисплеями, що робить їх більш комфортними для очей і зменшує ризик пошкодження зору.
Професійна точність кольорів
З 3K OLED-дисплеєм з частотою оновлення 120 Гц Vivobook S 15 OLED (M5506) пропонує надзвичайно деталізоване зображення з 100% колірним охопленням DCI-P3, що гарантує більш насичені кольори. Він ідеально підходить для роботи з візуальним контентом, а також для поліпшення якості відображення будь-якого мультимедійного матеріалу.
Зарядка через USB-C
Vivobook S 15 OLED (M5506) підтримує технологію Power Delivery, що дозволяє заряджати пристрій через порт USB Type C (USB-C) за допомогою зарядного пристрою або повербанка. Контролер вбудований у зарядні пристрої, забезпечуючи оптимальну подачу живлення відповідно до підключеного пристрою, захищаючи від перенапруги, перевантаження і перегріву.
Міцність військового класу
Vivobook S 15 OLED (M5506) має високий рівень надійності і відповідає стандарту MIL-STD 810H, що підтверджує його стійкість до екстремальних умов. Після проходження суворих тестів він демонструє підвищену довговічність, що позитивно впливає на екологічність і надійність у реальних умовах роботи.
![Ноутбук ASUS M5506WA-MA017 (90NB14A2-M000Z0) [300189] Ноутбук ASUS M5506WA-MA017 (90NB14A2-M000Z0) [300189]](/content/images/11/390x390l80mc0/58095921444066.jpg)
![Ноутбук ASUS M5506WA-MA017 (90NB14A2-M000Z0) [300189] Ноутбук ASUS M5506WA-MA017 (90NB14A2-M000Z0) [300189]](/content/images/11/390x390l80mc0/68279033461418.jpg)
![Ноутбук ASUS M5506WA-MA017 (90NB14A2-M000Z0) [300189] Ноутбук ASUS M5506WA-MA017 (90NB14A2-M000Z0) [300189]](/content/images/11/390x390l80mc0/91130324675230.jpg)
![Ноутбук ASUS M5506WA-MA017 (90NB14A2-M000Z0) [300189] Ноутбук ASUS M5506WA-MA017 (90NB14A2-M000Z0) [300189]](/content/images/11/390x390l80mc0/66678855583164.jpg)
![Ноутбук ASUS M5506WA-MA017 (90NB14A2-M000Z0) [300189] Ноутбук ASUS M5506WA-MA017 (90NB14A2-M000Z0) [300189]](/content/images/11/390x390l80mc0/42599523315585.jpg)
![Ноутбук ASUS M5506WA-MA017 (90NB14A2-M000Z0) [300189] Ноутбук ASUS M5506WA-MA017 (90NB14A2-M000Z0) [300189]](/content/images/11/390x390l80mc0/16140072830183.jpg)
![Ноутбук ASUS M5506WA-MA017 (90NB14A2-M000Z0) [300189] Ноутбук ASUS M5506WA-MA017 (90NB14A2-M000Z0) [300189]](/content/images/11/390x390l80mc0/42154866629425.jpg)