|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | українська клавіатура |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | споживчі |
| Діагональ екрану | 16" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 2560x1600 |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Виробник CPU | Qualcomm |
| Яскравість екрану | 400 кд/м² |
| Сімейство процесора | Qualcomm Snapdragon |
| Модель процесора | Qualcomm Snapdragon X X1 26 100 |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Кількість потоків | 8 |
| Частота процесора | 3 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | Пам'ять інтегрована на платі |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Qualcomm |
| Серія відеокарти | Qualcomm Adreno |
| Відеокарта | Adreno |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| USB 3.2 Gen 1, шт. | 2 |
| Wi-Fi | Так |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ємність батареї, мАг | 70 |
| Аудіо-відео роз'єми | HDMI |
| Вага | 1,74 кг |
| Вбудована веб камера | Так |
| Висота | 17.9 мм |
| Глибина | 250.7 мм |
| Кардрідер | Ні |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Кількість осередків у батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Розміри, мм | 357 х 250.7 х 17.9 |
| Серія | Vivobook S |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| USB Type C, шт. | 2 |
| Ємність батареї | 70 Вт-ч |
| Веб камера | FullHD 1080p |
| Блок живлення | 65W adapter |
| Габарити | 357х250.7х17.9 мм |
| Додаткові параметри | стереодинаміки |
| Енергетична ємність батареї | 70 Втг |
| Комплектація | немає |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon X X1 26 100 (2.98 ГГц) |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 1x HDMI 2.1 TMDS, 2 порти USB 3.2 Gen 1 Type-A (швидкість передачі даних до 5 Гбіт/с), 2x USB 4.0 Gen 3 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps), 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard with Num-key With Copilot key |
| Мультимедіа | Built-in speaker, Built-in array microphone, Smart Amp Technology, 1080p FHD camera with privacy shutter |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Максимальна частота процесора | 2.97 |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Smart Amp Technology |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 + 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Asus Vivobook S16 S3607QA-PL006W Matte Gray (90NB16C2-M000P0)
Немає в наявності
Код товару: 615856
37 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Відкрийте для себе сучасні технології штучного інтелекту з ASUS Vivobook S16, ідеальним компаньйоном для повсякденного життя. Цей інтелектуальний, високопродуктивний і захищений ноутбук класу Copilot+ PC буде стане вам надійним помічником у роботі, навчанні та розвагах. У ньому поєднується стиль і продуктивність: витончений металевий корпус цього пристрою не лише привабливий, але й практичний, а процесор Snapdragon X X1 26 100 і місткий акумулятор (час автономної роботи до 32 годин) допомагають ефективно працювати протягом усього дня. Насолоджуйтеся якісним зображенням на яскравому дисплеї 2.5K 144 Гц, а також захопливим звуком під час відеодзвінків і перегляду потокового відео. ASUS Vivobook S16 – це баланс між продуктивністю та стилем життя, що дарує більше можливостей і часу для насолоди повсякденними моментами. Заряджання через порт USB-C Ноутбук Vivobook S16 (S3607Q) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри. Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу. Надійність військового класу Ноутбук Vivobook S16 (S3607Q) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.