|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Лінійка | ExpertBook P5 |
| Модель | P5405CSA-NZ0574 |
| Призначення | Бізнес, Мультимедійний, Портативний, Преміум |
| Діагональ екрану | 14" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 2560x1600 |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Яскравість екрану | 400 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 Processor 226V (8M Cache, up to 4.50 GHz) |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel Arc 130V |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 2x Thunderbolt™ 4, compliant with USB4, supports display / power delivery, 1x HDMI 2.1, 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Вага | 1.23 |
| Висота | 0.00 |
| Глибина | 0.00 |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 0. |
| Ємність батареї, Вт/год | 63.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 1080p FHD camera + IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Сканер відбитків пальців, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Менше 1.5 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Комплектація | Чохол для ноутбука |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS P5405CSA-NZ0574 (90NX0861-M015J0)
Немає в наявності
Код товару: 302061
42 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Легкий і тонкий бізнес-ноутбук
Зустрічайте ASUS ExpertBook P5 – інноваційний ноутбук зі штучним інтелектом, створений для професіоналів, які цінують продуктивність і мобільність. Завдяки потужному процесору Intel Core Ultra 5 226V і ексклюзивному асистенту ASUS AI ExpertMeet, він оптимізує робочі процеси та сприяє ефективній співпраці. Легкий і міцний алюмінієвий корпус, високоякісний дисплей WQXGA 144 Гц, передові системи безпеки та підтримка корпоративного рівня роблять ExpertBook P5 ідеальним вибором для роботи будь-де й будь-коли.
Зручне заряджання через USB-C
Модель ExpertBook P5 (P5405) підтримує технологію Power Delivery, що дозволяє заряджати пристрій через порт USB Type-C як від зарядного пристрою, так і від повербанка. Вбудований контролер автоматично регулює подачу живлення, забезпечуючи оптимальний режим заряджання та захист від перенапруги, перегріву й інших ризиків. Це гарантує безпеку пристрою та стабільну роботу навіть за інтенсивного використання.
Надійність військового рівня
ExpertBook P5 (P5405) відповідає військовому стандарту США MIL-STD 810H, пройшовши 12 суворих методів випробувань і 26 ретельних процедур перевірки. Його витривалість гарантує тривалий термін служби та безвідмовну роботу навіть у складних умовах. Ви можете працювати, подорожувати та відпочивати, не турбуючись про надійність свого ноутбука – ASUS ExpertBook P5 готовий до будь-яких викликів.
Зустрічайте ASUS ExpertBook P5 – інноваційний ноутбук зі штучним інтелектом, створений для професіоналів, які цінують продуктивність і мобільність. Завдяки потужному процесору Intel Core Ultra 5 226V і ексклюзивному асистенту ASUS AI ExpertMeet, він оптимізує робочі процеси та сприяє ефективній співпраці. Легкий і міцний алюмінієвий корпус, високоякісний дисплей WQXGA 144 Гц, передові системи безпеки та підтримка корпоративного рівня роблять ExpertBook P5 ідеальним вибором для роботи будь-де й будь-коли.
Зручне заряджання через USB-C
Модель ExpertBook P5 (P5405) підтримує технологію Power Delivery, що дозволяє заряджати пристрій через порт USB Type-C як від зарядного пристрою, так і від повербанка. Вбудований контролер автоматично регулює подачу живлення, забезпечуючи оптимальний режим заряджання та захист від перенапруги, перегріву й інших ризиків. Це гарантує безпеку пристрою та стабільну роботу навіть за інтенсивного використання.
Надійність військового рівня
ExpertBook P5 (P5405) відповідає військовому стандарту США MIL-STD 810H, пройшовши 12 суворих методів випробувань і 26 ретельних процедур перевірки. Його витривалість гарантує тривалий термін служби та безвідмовну роботу навіть у складних умовах. Ви можете працювати, подорожувати та відпочивати, не турбуючись про надійність свого ноутбука – ASUS ExpertBook P5 готовий до будь-яких викликів.
![Ноутбук ASUS P5405CSA-NZ0574 (90NX0861-M015J0) [302061] Ноутбук ASUS P5405CSA-NZ0574 (90NX0861-M015J0) [302061]](/content/images/31/390x390l80mc0/67904125093886.png)
![Ноутбук ASUS P5405CSA-NZ0574 (90NX0861-M015J0) [302061] Ноутбук ASUS P5405CSA-NZ0574 (90NX0861-M015J0) [302061]](/content/images/31/390x390l80mc0/99855295987794.png)
![Ноутбук ASUS P5405CSA-NZ0574 (90NX0861-M015J0) [302061] Ноутбук ASUS P5405CSA-NZ0574 (90NX0861-M015J0) [302061]](/content/images/31/390x390l80mc0/65546910744998.png)
![Ноутбук ASUS P5405CSA-NZ0574 (90NX0861-M015J0) [302061] Ноутбук ASUS P5405CSA-NZ0574 (90NX0861-M015J0) [302061]](/content/images/31/390x390l80mc0/33774680231620.png)
![Ноутбук ASUS P5405CSA-NZ0574 (90NX0861-M015J0) [302061] Ноутбук ASUS P5405CSA-NZ0574 (90NX0861-M015J0) [302061]](/content/images/31/390x390l80mc0/15629835915808.png)