|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Лінійка | ROG Strix G |
| Модель | G614PH-RV058 |
| Призначення | Ігровий, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 16" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 165 Гц |
| Виробник CPU | AMD |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 9 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 9 8940HX |
| Кількість ядер CPU | 16 |
| Частота процесора | 2 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 5600.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Так |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Виробник GPU | NVidia |
| Графічна пам'ять | 8 ГБ |
| Відеокарта | GeForce RTX5050 |
| Операційна система | DOS |
| Порти вводу/виводу | 1x RJ45 LAN port, 1x Type-C USB 4 with support for DisplayPort™ / G-SYNC (data speed up to 40Gbps), 1x Type-C USB 4 with support for DisplayPort™ / power delivery / G-SYNC (data speed up to 40Gbps), 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps), 1x HD |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Вага | 2.5 |
| Кардрідер | Ні |
| Кількість елементів батареї | 4 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | ROG |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї | 90 Вт-год |
| Ємність батареї, Вт/год | 90.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 1080p FHD camera |
| Габарити | 354х264х30.4 мм |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 2.1 до 3 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Комплектація | немає |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2 | 2 |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB 4.0, шт. | 2 |
| VGA (D-Sub) | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS G614PH-RV058 (90NR0KX7-M002L0)
Немає в наявності
Код товару: 304950
67 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ROG Strix G16 (2025) G614 — максимальна ігрова потужність нового покоління
Відчуйте справжню силу і швидкість із ROG Strix G16 (2025) G614 — ноутбуком, створеним для тих, хто не визнає компромісів. Усередині — процесор AMD Ryzen 9 8940HX, відеокарта NVIDIA GeForce RTX 5050, 16 ГБ оперативної пам’яті та швидкісний 512 ГБ SSD. Завдяки цьому поєднанню пристрій забезпечує неймовірну продуктивність навіть у найвимогливіших іграх та творчих завданнях.
ROG Strix G16 використовує одну з найпотужніших апаратних платформ у світі, а її роботу ретельно оптимізовано для досягнення стабільної продуктивності без втрати ефективності.
Інноваційна система охолодження
Щоб підтримувати ідеальний температурний баланс, інженери ROG створили унікальну систему охолодження. Вона включає оновлену конструкцію корпусу та материнської плати, а також новий радіатор на всю довжину шасі з оптимізованими ребрами для ще кращого розсіювання тепла. Навіть під максимальним навантаженням ноутбук працює стабільно, залишаючись прохолодним і тихим.
Зручне заряджання через USB-C
ROG Strix G16 підтримує технологію Power Delivery, що дозволяє заряджати ноутбук через порт USB Type-C — від зарядного пристрою або повербанка. Вбудований контролер автоматично регулює параметри живлення відповідно до характеристик джерела енергії, підключеного пристрою та поточної температури.
Це забезпечує захист від перенапруги, перевантаження, перегріву та інших ризиків, гарантуючи безпечне й ефективне заряджання як ноутбука, так і підключених аксесуарів.
Відчуйте справжню силу і швидкість із ROG Strix G16 (2025) G614 — ноутбуком, створеним для тих, хто не визнає компромісів. Усередині — процесор AMD Ryzen 9 8940HX, відеокарта NVIDIA GeForce RTX 5050, 16 ГБ оперативної пам’яті та швидкісний 512 ГБ SSD. Завдяки цьому поєднанню пристрій забезпечує неймовірну продуктивність навіть у найвимогливіших іграх та творчих завданнях.
ROG Strix G16 використовує одну з найпотужніших апаратних платформ у світі, а її роботу ретельно оптимізовано для досягнення стабільної продуктивності без втрати ефективності.
Інноваційна система охолодження
Щоб підтримувати ідеальний температурний баланс, інженери ROG створили унікальну систему охолодження. Вона включає оновлену конструкцію корпусу та материнської плати, а також новий радіатор на всю довжину шасі з оптимізованими ребрами для ще кращого розсіювання тепла. Навіть під максимальним навантаженням ноутбук працює стабільно, залишаючись прохолодним і тихим.
Зручне заряджання через USB-C
ROG Strix G16 підтримує технологію Power Delivery, що дозволяє заряджати ноутбук через порт USB Type-C — від зарядного пристрою або повербанка. Вбудований контролер автоматично регулює параметри живлення відповідно до характеристик джерела енергії, підключеного пристрою та поточної температури.
Це забезпечує захист від перенапруги, перевантаження, перегріву та інших ризиків, гарантуючи безпечне й ефективне заряджання як ноутбука, так і підключених аксесуарів.
![Ноутбук ASUS G614PH-RV058 (90NR0KX7-M002L0) [304950] Ноутбук ASUS G614PH-RV058 (90NR0KX7-M002L0) [304950]](/content/images/16/390x390l80mc0/17956040820428.png)
![Ноутбук ASUS G614PH-RV058 (90NR0KX7-M002L0) [304950] Ноутбук ASUS G614PH-RV058 (90NR0KX7-M002L0) [304950]](/content/images/16/390x390l80mc0/36927130106390.png)
![Ноутбук ASUS G614PH-RV058 (90NR0KX7-M002L0) [304950] Ноутбук ASUS G614PH-RV058 (90NR0KX7-M002L0) [304950]](/content/images/16/390x390l80mc0/80862653294063.png)
![Ноутбук ASUS G614PH-RV058 (90NR0KX7-M002L0) [304950] Ноутбук ASUS G614PH-RV058 (90NR0KX7-M002L0) [304950]](/content/images/16/390x390l80mc0/56341928707682.png)
![Ноутбук ASUS G614PH-RV058 (90NR0KX7-M002L0) [304950] Ноутбук ASUS G614PH-RV058 (90NR0KX7-M002L0) [304950]](/content/images/16/390x390l80mc0/32390360834362.png)
![Ноутбук ASUS G614PH-RV058 (90NR0KX7-M002L0) [304950] Ноутбук ASUS G614PH-RV058 (90NR0KX7-M002L0) [304950]](/content/images/16/390x390l80mc0/58622124712444.png)
![Ноутбук ASUS G614PH-RV058 (90NR0KX7-M002L0) [304950] Ноутбук ASUS G614PH-RV058 (90NR0KX7-M002L0) [304950]](/content/images/16/390x390l80mc0/48922773780462.png)
![Ноутбук ASUS G614PH-RV058 (90NR0KX7-M002L0) [304950] Ноутбук ASUS G614PH-RV058 (90NR0KX7-M002L0) [304950]](/content/images/16/390x390l80mc0/65264534304350.png)