|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Лінійка | VivoBook S |
| Модель | S3407CA-LY010 |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач, Портативний |
| Діагональ екрану | 14" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 255H (24M Cache, up to 5.10 GHz) |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel Arc Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 5Gbps), 1x HDMI 1.4, 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Вага | 1.40 |
| Кількість елементів батареї | 4 |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 70.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | FHD 1080p + IR |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Менше 1.5 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS S3407CA-LY010 (90NB16J1-M000D0)
Немає в наявності
Код товару: 303514
43 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ASUS Vivobook S14 (S3407)
Легкий. Потужний. Створений для динамічного життя.
Vivobook S14 — це стильний і продуктивний ноутбук, який стане вашим надійним партнером у роботі, навчанні та повсякденних справах. Оснащений потужним процесором Intel® Core™ Ultra 7 255H з вбудованим ШІ-модулем та акумулятором на 70 Вт·год, що забезпечує до 20 годин автономної роботи, він легко впорається з будь-якими завданнями. Його тонкий металевий корпус не лише додає елегантності, а й забезпечує зручність у дорозі. Яскравий WUXGA-дисплей з тонкими рамками та якісне звучання дарують максимум вражень під час відеодзвінків, стримінгу чи мультимедійних розваг.
Заряджання через USB-C — швидко й безпечно
Vivobook S14 підтримує технологію Power Delivery, що дозволяє заряджати пристрій через порт USB-C не лише від комплектного адаптера, а й від повербанків або сторонніх зарядок з PD. Інтелектуальний контролер у системі живлення стежить за температурою, напругою та струмом, щоб гарантувати стабільну та безпечну зарядку. Це мінімізує ризик перегріву, перенапруги чи перевантаження.
Пройшов випробування за стандартом MIL-STD 810H
Vivobook S14 створений, щоб витримати виклики реального життя. Він протестований за військовим стандартом США MIL-STD 810H, який передбачає 12 методів і 26 процедур перевірки на стійкість до вібрацій, ударів, перепадів температур тощо. Це означає, що ви можете сміливо брати його із собою в поїздки, на навчання чи роботу — він розрахований на довготривале використання та високий рівень надійності.
Легкий. Потужний. Створений для динамічного життя.
Vivobook S14 — це стильний і продуктивний ноутбук, який стане вашим надійним партнером у роботі, навчанні та повсякденних справах. Оснащений потужним процесором Intel® Core™ Ultra 7 255H з вбудованим ШІ-модулем та акумулятором на 70 Вт·год, що забезпечує до 20 годин автономної роботи, він легко впорається з будь-якими завданнями. Його тонкий металевий корпус не лише додає елегантності, а й забезпечує зручність у дорозі. Яскравий WUXGA-дисплей з тонкими рамками та якісне звучання дарують максимум вражень під час відеодзвінків, стримінгу чи мультимедійних розваг.
Заряджання через USB-C — швидко й безпечно
Vivobook S14 підтримує технологію Power Delivery, що дозволяє заряджати пристрій через порт USB-C не лише від комплектного адаптера, а й від повербанків або сторонніх зарядок з PD. Інтелектуальний контролер у системі живлення стежить за температурою, напругою та струмом, щоб гарантувати стабільну та безпечну зарядку. Це мінімізує ризик перегріву, перенапруги чи перевантаження.
Пройшов випробування за стандартом MIL-STD 810H
Vivobook S14 створений, щоб витримати виклики реального життя. Він протестований за військовим стандартом США MIL-STD 810H, який передбачає 12 методів і 26 процедур перевірки на стійкість до вібрацій, ударів, перепадів температур тощо. Це означає, що ви можете сміливо брати його із собою в поїздки, на навчання чи роботу — він розрахований на довготривале використання та високий рівень надійності.