|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Безкоштовна доставка
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Синій |
|---|---|
| Особливості ноутбука | українська клавіатура |
| Лінійка | VivoBook S |
| Модель | TP3402VA-LZ608W |
| Тип ноутбуку | трансформер |
| Призначення | Бізнес, Для навчання, Для офісних задач, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 14" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 1 |
| Частота пам'яті, МГц | 3200.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | UHD Graphics 13th Gen |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Порти вводу/виводу | 1x USB 2.0 Type-A, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C з підтримкою дисплея/живлення, 1x HDMI 2.1 TMDS, 1x 3,5 мм комбінований аудіороз’єм, 1x DC-in |
| Вага | 1.5 |
| Висота | 18.9 мм |
| Глибина | 227.6 мм |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Серія | Asus VivoBook Flip |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 31 |
| Ємність батареї | 50 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 50.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | камера 1080p FHD, з закритою шторкою |
| Додаткові параметри | SSD, IPS матриця, Підсвічування клавіатури, Українська розкладка |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Комплектація | Стилус |
| Мережеві з'єднання | Без LAN, WiFi, BT |
| Процесор | Intel Core i5-13420H (2.1 - 4.6 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Smart Amp Technology |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS TP3402VA-LZ608W (90NB10W1-M00S60)
Немає в наявності
Код товару: 302059
41 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Приготуйтеся до великих пригод разом із Vivobook S 14 Flip, суперуніверсальним ноутбуком-трансформером із шарніром, що розкриває дисплей на 360°, який подарує справжню свободу для роботи або розваг. Насолоджуйтеся плавною роботою програм завдяки новітньому процесору Intel Core i5-13420H та швидкому накопичувачу 512 ГБ SSD, а також потіште свої очі чудовим зображенням на 14-дюймовому дисплеї WUXGA. Це ідеальний ноутбук для повсякденних завдань та стильного відпочинку, а завдяки великій кількості портів, зокрема зручному порту USB 3.2 Gen 2 Type-C, до нього легко підключити будь-які пристрої.
![Ноутбук ASUS TP3402VA-LZ608W (90NB10W1-M00S60) [302059] Ноутбук ASUS TP3402VA-LZ608W (90NB10W1-M00S60) [302059]](/content/images/29/390x390l80mc0/28245396902765.png)
![Ноутбук ASUS TP3402VA-LZ608W (90NB10W1-M00S60) [302059] Ноутбук ASUS TP3402VA-LZ608W (90NB10W1-M00S60) [302059]](/content/images/29/390x390l80mc0/99567665856289.png)
![Ноутбук ASUS TP3402VA-LZ608W (90NB10W1-M00S60) [302059] Ноутбук ASUS TP3402VA-LZ608W (90NB10W1-M00S60) [302059]](/content/images/29/390x390l80mc0/28273259952943.png)
![Ноутбук ASUS TP3402VA-LZ608W (90NB10W1-M00S60) [302059] Ноутбук ASUS TP3402VA-LZ608W (90NB10W1-M00S60) [302059]](/content/images/29/390x390l80mc0/19474767996546.png)
![Ноутбук ASUS TP3402VA-LZ608W (90NB10W1-M00S60) [302059] Ноутбук ASUS TP3402VA-LZ608W (90NB10W1-M00S60) [302059]](/content/images/29/390x390l80mc0/53790823281352.png)
![Ноутбук ASUS TP3402VA-LZ608W (90NB10W1-M00S60) [302059] Ноутбук ASUS TP3402VA-LZ608W (90NB10W1-M00S60) [302059]](/content/images/29/390x390l80mc0/40577362987376.png)