|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підтримує під'єднання 2 моніторів |
| Лінійка | TUF Gaming |
| Модель | FA506NC-HN169 |
| Тип ноутбуку | ігровий |
| Призначення | Ігровий, Мультимедійний, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Виробник CPU | AMD |
| Яскравість екрану | 250 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Модель процесора | AMD Ryzen™ 5 7535HS Processor 3.3GHz (19MB Cache, up to 4.55 GHz, 6 cores, 12 Threads) |
| Кількість ядер CPU | 6 |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Кількість потоків | 12 |
| Частота процесора | 3 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Частота пам'яті, МГц | 5600.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Виробник GPU | NVidia |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX |
| Графічна пам'ять | 4 ГБ |
| Відеокарта | GeForce RTX3050 |
| Операційна система | DOS |
| Порти вводу/виводу | 1x RJ45 LAN-порт, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C з підтримкою DisplayPort, 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x HDMI 2.1 TMDS, 3,5-мм комбінований аудіороз'єм |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 2.3 |
| Висота | 24.5 мм |
| Глибина | 256 мм |
| Кардрідер | Ні |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Кількість осередків у батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | TUF |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 48 Вт-год |
| Ємність батареї, Вт/год | 48.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 720P HD camera |
| Блок живлення | ø6.0, 180W AC Adapter |
| Габарити | 359х256х24.5 мм |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Модуль TPM |
| Діапазон ваги | Від 2.1 до 3 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Енергетична ємність батареї | 48 Вт·год |
| Комплектація | немає |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Процесор | AMD Ryzen 5 7535HS (3.3 - 4.55 ГГц) |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 3 x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x RJ45, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 1x HDMI 2.1 TMDS |
| Тип графічної пам'яті | GDDR6 |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard 1-Zone RGB |
| Мультимедіа | 720p HD camera, AI noise-canceling technology DTS software Hi-Res certification |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Максимальна частота процесора | 4.55 |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Покоління процесора AMD | Zen 3+ |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS FA506NC-HN169 (90NR0JF7-M00DE0)
Немає в наявності
Код товару: 302364
36 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук TUF Gaming A15 — це міцна та продуктивна геймерська машина, створена для перемог. У його оснащенні — новітня мобільна відеокарта GeForce RTX 3050, яка забезпечує плавний геймплей на дисплеї з частотою оновлення 144 Гц і повним охопленням колірного простору sRGB. Високопродуктивний процесор AMD Ryzen 5 впорається з будь-якими завданнями, а модернізована система охолодження дозволяє зберігати стабільну продуктивність з мінімальним рівнем шуму. Завдяки відповідності військовим стандартам надійності та акумулятору великої ємності (48 Вт·год), цей ноутбук стане ідеальним супутником для геймерів, які цінують мобільність.