|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Модель процесора | Intel Core i5-12500H |
| Кількість ядер CPU | 12 |
| Частота процесора | 3 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Виробник GPU | NVidia |
| Графічна пам'ять | 4 ГБ |
| Відеокарта | GeForce RTX3050 |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 2,2 кг |
| Кардрідер | Ні |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | TUF |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї | 56 Вт-год |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Габарити | 354х251х24.9 мм |
| Комплектація | немає |
| Гарантія | 12 міс. |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB 4.0, шт. | 1 |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Так |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Asus TUF Gaming F15 FX507ZC4-HN145 Mecha Gray (90NR0GW1-M00VL0)
Немає в наявності
Код товару: 605394
34 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Процесор Intel Core, відеокарта Nvidia GF RTX 30 для ноутбуків з TGP до 140 Вт і мультиплексор (MUX Switch). Вентилятори Arc Flow Fans з 84 лопатками, до 4 вентиляційних отворів і 5 теплових трубок. На 4,5% менший корпус із міцною клавіатурою та на 26% більшим тачпадом. Роздільна здатність – до QHD (частота оновлення 165 Гц) або Full HD (частота оновлення 300 Гц) з технологією адаптивної синхронізації Adaptive-Sync та екраном, який займає 80% від площі панелі. Підтримка інтерфейсів Thunderbolt 4 та USB Type-C, оперативна пам’ять DDR5 4800 МГц у максимальній конфігурації та акумулятор до 90 Вт·год. Відповідає стандартам MIL-STD-810H за стійкістю до ударів, вібрації та інших екстремальних умов навколишнього середовища.