|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Призначення | ігровий |
| Діагональ екрану | 16" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core 5 |
| Модель процесора | Intel Core 5 210H |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Кількість потоків | 12 |
| Частота процесора | 2,2 - 4,8 ГГц |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Виробник GPU | NVidia |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX |
| Графічна пам'ять | 6 ГБ |
| Відеокарта | GeForce RTX4050 |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 2,2 кг |
| Кардрідер | Ні |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | TUF |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї | 56 Вт-год |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Габарити | 355х252х26.8 мм |
| Комплектація | немає |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 1 x RJ45, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps), 1x HDMI 2.1 FRL, 1x Thunderbolt™ 4, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for DisplayPort™ / power delivery / G-SYNC (data speed up to 10Gbps) |
| Тип графічної пам'яті | GDDR6 |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard 1-Zone RGB With Copilot key |
| Мультимедіа | 720p HD camera, AI noise-canceling technology Dolby Atmos Hi-Res certification |
| Гарантія | 12 міс. |
| Максимальна частота процесора | 4.80 |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB 4.0, шт. | 1 |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Так |
| Матеріал корпусу | пластик |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Asus TUF Gaming F16 FX607VU-RL141 Mecha Gray (90NR0N06-M00CX0)
Немає в наявності
Код товару: 613214
47 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Грайте в ігри й творіть на ноутбуку ASUS TUF Gaming F16 (2024) з процесором Intel Core і відеокартою Nvidia GF RTX 40 для ноутбуків, він також оснащений високошвидкісною оперативною пам’яттю і накопичувачем SSD. Незалежно від того, віддаєте ви перевагу динамічним шутерам чи повільним квестам, дисплей WUXGA 144 Гц IPS зі співвідношенням сторін 16:10 і тонкими рамками, що займає 90% панелі, занурить вас у дію. Працюючи під повним навантаженням, центральні процесори з великою кількістю ядер виділяють багато тепла. Тому ноутбук TUF Gaming F16 обладнаний двома потужними вентиляторами Arc Flow Fans, кожен з яких містить 84 лопатки. Оновлена конструкція лопаток зі змінною товщиною має дві переваги: вона збільшує тиск повітря і водночас зменшує турбулентність, а отже, забезпечує більш потужне охолодження без зайвого шуму. Завдяки цій системі з чотирма групами вентиляційних отворів, до складу якої може входити до п’яти окремих теплових трубок, TUF Gaming F16 моделі 2024 року не перегріватиметься навіть у найбільш вимогливих до ресурсів іграх. Заряджання через порт USB-C Ноутбук TUF Gaming F16 (2024) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри. Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.