|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | TPM модуль. гніздо для замка Kensington. підсвічування клавіатури. українська клавіатура |
| Лінійка | TUF Gaming |
| Модель | FX707VJB-HX094 |
| Тип ноутбуку | ігровий |
| Призначення | Ігровий, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 17.3" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core 5 |
| Модель процесора | Intel Core 5 210H (12M Cache, up to 4.80 GHz) |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Частота пам'яті, МГц | 4800.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Графічна пам'ять | 6 ГБ |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 1x RJ45 LAN порт, 1x Thunderbolt 4 з підтримкою DisplayPort, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C з підтримкою DisplayPort / живлення / G-SYNC, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x HDMI 2.1 FRL, 1x 3,5 мм комбінований аудіороз'єм |
| Вага | 2.6 кг |
| Висота | 25.4 мм |
| Глибина | 264 мм |
| Кількість елементів батареї | 4 |
| Мережевий адаптер | Так |
| Серія | ASUS TUF Gaming |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 39 |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Ємність батареї, Вт/год | 56.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 720p HD |
| Додаткові параметри | вбудований мікрофон. стереодинаміки |
| Діапазон ваги | Від 2.1 до 3 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Процесор | Intel Core 5 210H (2.2 - 4.8 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Bluetooth 5.3. Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C. 2 x USB 3.2 Gen 1. HDMI 2.1. LAN (RJ-45). Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Dolby Atmos |
| Покоління процесора Intel | 15-е покоління |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS TUF Gaming F17 FX707VJB-HX094 (90NR0MY5-M003J0)
Немає в наявності
Код товару: 718666
47 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис