|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | українська клавіатура |
| Лінійка | Zenbook |
| Модель | UX3405CA-PP072W |
| Тип ноутбуку | портативні |
| Призначення | Мультимедійний, Портативний, Преміум |
| Діагональ екрану | 14" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип екрану | OLED |
| Роздільна здатність | 2880x1800 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 400 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 9 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 Processor 285H 2.9 GHz (24MB Cache, up to 5.4 GHz, 16 cores, 16 Threads) |
| Кількість ядер CPU | 16 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | Пам'ять інтегрована на платі |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel Arc Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel Arc Graphics |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Порти вводу/виводу | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 2x Thunderbolt™ 4 with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps) 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Вага | 1.28 |
| Висота | 14.9 мм |
| Глибина | 220.1 мм |
| Кількість елементів батареї | 4 |
| Серія | Asus Zenbook |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 31 |
| Ємність батареї | 75 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 75.00 |
| Веб камера | FHD 1080p + IR |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Менше 1.5 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Комплектація | Чохол для ноутбука, USB LAN адаптер |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Процесор | Intel Core Ultra 9 285H (1.0 - 5.4 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Harman Kardon |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора Intel | 14-th generation |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS UX3405CA-PP072W (90NB14W2-M002E0)
Немає в наявності
Код товару: 301669
65 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук ASUS UX3405CA-PP072W (90NB14W2-M002E0)
Завжди залишайтеся на передовій сучасних технологій із витонченим і потужним Zenbook 14 OLED — ультрапортативним ноутбуком, що виводить продуктивність на новий рівень. Завдяки довговічному акумулятору ви зможете працювати без перерв, а найсучасніший процесор Intel Core Ultra 9 285H у поєднанні з графікою Intel Arc забезпечить високу швидкість роботи. Повний набір портів дозволяє легко підключати всі необхідні пристрої, а яскравий дисплей WUXGA OLED, інноваційна аудіосистема та екологічний дизайн роблять цей ноутбук ідеальним вибором для тих, хто цінує якість та відповідальність перед довкіллям.
OLED-дисплей
Zenbook 14 OLED (UX3405) оснащений WUXGA OLED-екраном із найкращим у своєму класі кольоровим охопленням. Завдяки високій точності відтворення кольорів він ідеально підходить як для професійних завдань, так і для творчих проєктів. OLED-технологія зменшує випромінювання шкідливого синього світла на 70% у порівнянні з традиційними РК-дисплеями, що знижує навантаження на очі та мінімізує ризик пошкодження сітківки.
Професійна точність кольорів
Завдяки 100% охопленню кінематографічної гами DCI-P3, дисплей Zenbook 14 OLED передає глибокі, насичені кольори та неймовірну деталізацію зображень. Це ідеальне рішення для роботи з графікою та перегляду контенту у винятковій якості.
Зручне заряджання через USB-C
Zenbook 14 OLED підтримує технологію Power Delivery, що дозволяє заряджати пристрій через порт USB-C від зарядного адаптера чи повербанка. Вбудований контролер автоматично регулює подачу енергії, захищаючи ноутбук від перенапруги, перегріву та інших можливих ризиків. Це гарантує безпечне, ефективне та швидке заряджання в будь-яких умовах.
Надійність військового рівня
Zenbook 14 OLED (UX3405) відповідає високим стандартам міцності США MIL-STD 810H. Він пройшов 12 інтенсивних тестів і 26 випробувань, що підтверджують його здатність витримувати екстремальні умови. Це не лише гарантує довговічність пристрою, а й робить його екологічно відповідальним вибором. Незалежно від того, де ви працюєте чи подорожуєте, ваш ноутбук ASUS готовий до будь-яких викликів.
Завжди залишайтеся на передовій сучасних технологій із витонченим і потужним Zenbook 14 OLED — ультрапортативним ноутбуком, що виводить продуктивність на новий рівень. Завдяки довговічному акумулятору ви зможете працювати без перерв, а найсучасніший процесор Intel Core Ultra 9 285H у поєднанні з графікою Intel Arc забезпечить високу швидкість роботи. Повний набір портів дозволяє легко підключати всі необхідні пристрої, а яскравий дисплей WUXGA OLED, інноваційна аудіосистема та екологічний дизайн роблять цей ноутбук ідеальним вибором для тих, хто цінує якість та відповідальність перед довкіллям.
OLED-дисплей
Zenbook 14 OLED (UX3405) оснащений WUXGA OLED-екраном із найкращим у своєму класі кольоровим охопленням. Завдяки високій точності відтворення кольорів він ідеально підходить як для професійних завдань, так і для творчих проєктів. OLED-технологія зменшує випромінювання шкідливого синього світла на 70% у порівнянні з традиційними РК-дисплеями, що знижує навантаження на очі та мінімізує ризик пошкодження сітківки.
Професійна точність кольорів
Завдяки 100% охопленню кінематографічної гами DCI-P3, дисплей Zenbook 14 OLED передає глибокі, насичені кольори та неймовірну деталізацію зображень. Це ідеальне рішення для роботи з графікою та перегляду контенту у винятковій якості.
Зручне заряджання через USB-C
Zenbook 14 OLED підтримує технологію Power Delivery, що дозволяє заряджати пристрій через порт USB-C від зарядного адаптера чи повербанка. Вбудований контролер автоматично регулює подачу енергії, захищаючи ноутбук від перенапруги, перегріву та інших можливих ризиків. Це гарантує безпечне, ефективне та швидке заряджання в будь-яких умовах.
Надійність військового рівня
Zenbook 14 OLED (UX3405) відповідає високим стандартам міцності США MIL-STD 810H. Він пройшов 12 інтенсивних тестів і 26 випробувань, що підтверджують його здатність витримувати екстремальні умови. Це не лише гарантує довговічність пристрою, а й робить його екологічно відповідальним вибором. Незалежно від того, де ви працюєте чи подорожуєте, ваш ноутбук ASUS готовий до будь-яких викликів.
![Ноутбук ASUS UX3405CA-PP072W (90NB14W2-M002E0) [301669] Ноутбук ASUS UX3405CA-PP072W (90NB14W2-M002E0) [301669]](/content/images/50/390x390l80mc0/45796883011428.png)
![Ноутбук ASUS UX3405CA-PP072W (90NB14W2-M002E0) [301669] Ноутбук ASUS UX3405CA-PP072W (90NB14W2-M002E0) [301669]](/content/images/50/390x390l80mc0/14289152799884.png)
![Ноутбук ASUS UX3405CA-PP072W (90NB14W2-M002E0) [301669] Ноутбук ASUS UX3405CA-PP072W (90NB14W2-M002E0) [301669]](/content/images/50/390x390l80mc0/36174938391092.png)
![Ноутбук ASUS UX3405CA-PP072W (90NB14W2-M002E0) [301669] Ноутбук ASUS UX3405CA-PP072W (90NB14W2-M002E0) [301669]](/content/images/50/390x390l80mc0/42519259662223.png)
![Ноутбук ASUS UX3405CA-PP072W (90NB14W2-M002E0) [301669] Ноутбук ASUS UX3405CA-PP072W (90NB14W2-M002E0) [301669]](/content/images/50/390x390l80mc0/27451997310754.png)
![Ноутбук ASUS UX3405CA-PP072W (90NB14W2-M002E0) [301669] Ноутбук ASUS UX3405CA-PP072W (90NB14W2-M002E0) [301669]](/content/images/50/390x390l80mc0/84797778590143.png)