|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Синій |
|---|---|
| Лінійка | Zenbook |
| Модель | UX3405MA-QD869W |
| Призначення | Бізнес, Для офісних задач, Портативний |
| Діагональ екрану | 14" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | OLED |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 400 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 155H |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel Arc Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Порти вводу/виводу | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 2x Thunderbolt™ 4 supports display / power delivery, 1x HDMI 2.1 TMDS, 1x 3.5mm Combo Audio Jack, |
| Вага | 1.22 |
| Кількість елементів батареї | 4 |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 75.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | FHD camera with IR function to support Windows Hello |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери |
| Діапазон ваги | Менше 1.5 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Комплектація | Чохол для ноутбука, USB LAN адаптер |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 24 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS UX3405MA-QD869W (90NB11R1-M01H70)
Немає в наявності
Код товару: 300194
40 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук ASUS UX3405MA-QD869W (90NB11R1-M01H70)
Завжди залишайтеся на висоті з елегантним і надзвичайно потужним Zenbook 14 OLED — ультратонким ноутбуком, що підносить сучасні технології на новий рівень. Ви будете завжди продуктивними, використовуючи новітній процесор Intel Core Ultra 7 155H та графіку Intel Arc. Підключайтеся до мереж без жодних труднощів завдяки повному набору портів. Отримайте незабутні враження від яскравого FHD OLED-дисплея, чудового звуку з нових суперлінійних динаміків і екологічного дизайну, що враховує стандарти захисту довкілля.
OLED-дисплей
Zenbook 14 OLED (UX3405) обладнаний FHD OLED-дисплеєм з найкращим у своєму класі колірним охопленням. Цей дисплей відтворює кольори з неймовірною точністю, що робить його ідеальним для професіональних та творчих завдань, а також для тих, хто цінує точність передачі кольорів. OLED-дисплеї використовують органічні компоненти, які випромінюють світло і зменшують шкідливе синє випромінювання на 70% у порівнянні з РК-дисплеями. Це знижує навантаження на очі та мінімізує ризик пошкодження сітківки.
Професійна точність передачі кольорів
Дисплей FHD OLED ноутбука Zenbook 14 забезпечує високодеталізоване, реалістичне зображення з 100% охопленням DCI-P3, стандартом для кінематографа. Це гарантує насиченість і яскравість кольорів, що робить його ідеальним вибором для проектів, де важлива точність відтворення кольорів.
Заряджання через USB-C
Zenbook 14 OLED (UX3405) підтримує технологію Power Delivery, що дозволяє заряджати ноутбук через порт USB Type-C від зарядного пристрою або повербанка. Завдяки вбудованому контролеру такі пристрої автоматично регулюють подачу енергії, враховуючи потужність джерела та особливості підключених гаджетів. Контролер захищає від перенапруги, перевантаження, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій під час швидкої зарядки, забезпечуючи безпеку та надійність.
Завжди залишайтеся на висоті з елегантним і надзвичайно потужним Zenbook 14 OLED — ультратонким ноутбуком, що підносить сучасні технології на новий рівень. Ви будете завжди продуктивними, використовуючи новітній процесор Intel Core Ultra 7 155H та графіку Intel Arc. Підключайтеся до мереж без жодних труднощів завдяки повному набору портів. Отримайте незабутні враження від яскравого FHD OLED-дисплея, чудового звуку з нових суперлінійних динаміків і екологічного дизайну, що враховує стандарти захисту довкілля.
OLED-дисплей
Zenbook 14 OLED (UX3405) обладнаний FHD OLED-дисплеєм з найкращим у своєму класі колірним охопленням. Цей дисплей відтворює кольори з неймовірною точністю, що робить його ідеальним для професіональних та творчих завдань, а також для тих, хто цінує точність передачі кольорів. OLED-дисплеї використовують органічні компоненти, які випромінюють світло і зменшують шкідливе синє випромінювання на 70% у порівнянні з РК-дисплеями. Це знижує навантаження на очі та мінімізує ризик пошкодження сітківки.
Професійна точність передачі кольорів
Дисплей FHD OLED ноутбука Zenbook 14 забезпечує високодеталізоване, реалістичне зображення з 100% охопленням DCI-P3, стандартом для кінематографа. Це гарантує насиченість і яскравість кольорів, що робить його ідеальним вибором для проектів, де важлива точність відтворення кольорів.
Заряджання через USB-C
Zenbook 14 OLED (UX3405) підтримує технологію Power Delivery, що дозволяє заряджати ноутбук через порт USB Type-C від зарядного пристрою або повербанка. Завдяки вбудованому контролеру такі пристрої автоматично регулюють подачу енергії, враховуючи потужність джерела та особливості підключених гаджетів. Контролер захищає від перенапруги, перевантаження, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій під час швидкої зарядки, забезпечуючи безпеку та надійність.
![Ноутбук ASUS UX3405MA-QD869W (90NB11R1-M01H70) [300194] Ноутбук ASUS UX3405MA-QD869W (90NB11R1-M01H70) [300194]](/content/images/12/390x390l80mc0/80263158636988.jpg)
![Ноутбук ASUS UX3405MA-QD869W (90NB11R1-M01H70) [300194] Ноутбук ASUS UX3405MA-QD869W (90NB11R1-M01H70) [300194]](/content/images/12/390x390l80mc0/98627055979729.jpg)
![Ноутбук ASUS UX3405MA-QD869W (90NB11R1-M01H70) [300194] Ноутбук ASUS UX3405MA-QD869W (90NB11R1-M01H70) [300194]](/content/images/12/390x390l80mc0/34410475691850.jpg)
![Ноутбук ASUS UX3405MA-QD869W (90NB11R1-M01H70) [300194] Ноутбук ASUS UX3405MA-QD869W (90NB11R1-M01H70) [300194]](/content/images/12/390x390l80mc0/38353585830204.jpg)
![Ноутбук ASUS UX3405MA-QD869W (90NB11R1-M01H70) [300194] Ноутбук ASUS UX3405MA-QD869W (90NB11R1-M01H70) [300194]](/content/images/12/390x390l80mc0/57930700473003.jpg)
![Ноутбук ASUS UX3405MA-QD869W (90NB11R1-M01H70) [300194] Ноутбук ASUS UX3405MA-QD869W (90NB11R1-M01H70) [300194]](/content/images/12/390x390l80mc0/71326224855670.jpg)
![Ноутбук ASUS UX3405MA-QD869W (90NB11R1-M01H70) [300194] Ноутбук ASUS UX3405MA-QD869W (90NB11R1-M01H70) [300194]](/content/images/12/390x390l80mc0/32869455523079.jpg)