|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури. українська клавіатура |
| Тип ноутбуку | ігровий |
| Діагональ екрану | 16" |
| Покриття екрану | Матове |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Графічна пам'ять | 8 ГБ |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Операційна система | Без ОС |
| Вага | 1.95 кг |
| Висота | 22 мм |
| Глибина | 250.7 мм |
| Серія | ASUS V |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Веб камера | 1080p FHD зі шторкою приватності |
| Додаткові параметри | вбудований мікрофон. стереодинаміки |
| Процесор | Intel Core 5 210H (2.2 - 4.8 ГГц) |
| Бездротові з'єднання | Bluetooth 5.3. Wi-Fi 802.11ax (2x2) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C. 2 x USB 3.2 Gen 1. HDMI. Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | SonicMaster |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора Intel | 15-е покоління |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS V16 V3607VM-RP015 (90NB16K1-M000F0)
Немає в наявності
Код товару: 719185
53 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Зміна гри
Розкрийте свою приховану креативність і ігрову майстерність з ASUS V16 — потужним портативним супутником для дозвілля. Оснащений процесором Intel Core (Series 2) та відеокартою NVIDIA GeForce RTX 50 Series Laptop GPU, цей ноутбук легко справляється як з творчими завданнями, так і з іграми. Його вдосконалена система охолодження гарантує стабільну роботу на максимумі можливостей. Блискавично швидка оперативна пам’ять і SSD накопичувач скорочують час завантаження, дозволяючи вам творити та перемагати всюди, де приходить натхнення.
Потужність без меж
Грайте довше з ASUS V16. Його високоємна батарея на 63 Вт*год забезпечує безперервну роботу та ігровий процес, дозволяючи вам повністю зануритися у справи без обмежень.
Швидкий доступ до контенту
ASUS V16 підтримує високошвидкісне бездротове підключення Wi-Fi 6, завдяки чому онлайн-контент завантажується миттєво.
Грай на повну, залишайся прохолодним
Оціни новий рівень ігрового досвіду з ASUS V16 та системою охолодження IceCool. Завдяки двом вентиляторам і тепловим трубкам цей ноутбук забезпечує ідеальну роботу процесора Intel та відеокарти NVIDIA. Вентилятори з 79 лопатями з легкого LCP зменшують вібрацію та працюють майже безшумно. Грай інтенсивно, не турбуючись про перегрів — у будь-який час і в будь-якому місці.
Насолоджуйся кожним кадром
Залишайся на рівні з професійними гравцями завдяки екрану FHD з частотою 144 Гц. Він забезпечує плавний геймплей без затримок, смикань чи розривів зображення. А співвідношення екрана до корпусу — 89% — дарує ще глибше занурення в гру чи перегляд відео без втрати портативності.
Почуй кожну деталь
Завдяки співпраці з аудіо-експертами Dirac, система забезпечує кристально чистий, потужний і збалансований звук, який перевершує все, що ви чули на ігрових ноутбуках або планшетах. Зануртесь у динамічний звуковий простір, який розкриває весь потенціал вашого пристрою.
Розумні дзвінки, чітке зображення
Контролюйте онлайн-зустрічі завдяки інноваційній камері та технології ASUS AI Noise-Canceling, що використовує нові алгоритми для покращення якості конференц-зв’язку.
40% більший ергономічний тачпад
Оновлений тачпад став на 40% більшим, забезпечуючи комфортне керування. Його гладке покриття має гідрофобний шар та антивідбиткове покриття PVD, що підвищує зносостійкість і зручність використання.
Підключення без турбот
ASUS V16 оснащено всіма необхідними портами для швидкого з’єднання, без потреби у перехідниках. Підключайте периферію, монітори та аудіопристрої — і будьте готові до будь-якої гри.
Створений міцним — створений правильно
Ноутбук ASUS відповідає жорстким військовим стандартам MIL-STD 810H, проходячи випробування на міцність у складних умовах. Це підвищує довговічність і сприяє стійкості пристрою — тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати з упевненістю, що ваш ноутбук витримає випробування часом.
Розкрийте свою приховану креативність і ігрову майстерність з ASUS V16 — потужним портативним супутником для дозвілля. Оснащений процесором Intel Core (Series 2) та відеокартою NVIDIA GeForce RTX 50 Series Laptop GPU, цей ноутбук легко справляється як з творчими завданнями, так і з іграми. Його вдосконалена система охолодження гарантує стабільну роботу на максимумі можливостей. Блискавично швидка оперативна пам’ять і SSD накопичувач скорочують час завантаження, дозволяючи вам творити та перемагати всюди, де приходить натхнення.
Потужність без меж
Грайте довше з ASUS V16. Його високоємна батарея на 63 Вт*год забезпечує безперервну роботу та ігровий процес, дозволяючи вам повністю зануритися у справи без обмежень.
Швидкий доступ до контенту
ASUS V16 підтримує високошвидкісне бездротове підключення Wi-Fi 6, завдяки чому онлайн-контент завантажується миттєво.
Грай на повну, залишайся прохолодним
Оціни новий рівень ігрового досвіду з ASUS V16 та системою охолодження IceCool. Завдяки двом вентиляторам і тепловим трубкам цей ноутбук забезпечує ідеальну роботу процесора Intel та відеокарти NVIDIA. Вентилятори з 79 лопатями з легкого LCP зменшують вібрацію та працюють майже безшумно. Грай інтенсивно, не турбуючись про перегрів — у будь-який час і в будь-якому місці.
Насолоджуйся кожним кадром
Залишайся на рівні з професійними гравцями завдяки екрану FHD з частотою 144 Гц. Він забезпечує плавний геймплей без затримок, смикань чи розривів зображення. А співвідношення екрана до корпусу — 89% — дарує ще глибше занурення в гру чи перегляд відео без втрати портативності.
Почуй кожну деталь
Завдяки співпраці з аудіо-експертами Dirac, система забезпечує кристально чистий, потужний і збалансований звук, який перевершує все, що ви чули на ігрових ноутбуках або планшетах. Зануртесь у динамічний звуковий простір, який розкриває весь потенціал вашого пристрою.
Розумні дзвінки, чітке зображення
Контролюйте онлайн-зустрічі завдяки інноваційній камері та технології ASUS AI Noise-Canceling, що використовує нові алгоритми для покращення якості конференц-зв’язку.
40% більший ергономічний тачпад
Оновлений тачпад став на 40% більшим, забезпечуючи комфортне керування. Його гладке покриття має гідрофобний шар та антивідбиткове покриття PVD, що підвищує зносостійкість і зручність використання.
Підключення без турбот
ASUS V16 оснащено всіма необхідними портами для швидкого з’єднання, без потреби у перехідниках. Підключайте периферію, монітори та аудіопристрої — і будьте готові до будь-якої гри.
Створений міцним — створений правильно
Ноутбук ASUS відповідає жорстким військовим стандартам MIL-STD 810H, проходячи випробування на міцність у складних умовах. Це підвищує довговічність і сприяє стійкості пристрою — тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати з упевненістю, що ваш ноутбук витримає випробування часом.
![Ноутбук ASUS V16 V3607VM-RP015 (90NB16K1-M000F0) [719185] Ноутбук ASUS V16 V3607VM-RP015 (90NB16K1-M000F0) [719185]](/content/images/6/390x390l80mc0/79514813893444.jpg)
![Ноутбук ASUS V16 V3607VM-RP015 (90NB16K1-M000F0) [719185] Ноутбук ASUS V16 V3607VM-RP015 (90NB16K1-M000F0) [719185]](/content/images/6/390x390l80mc0/77347803976707.jpg)
![Ноутбук ASUS V16 V3607VM-RP015 (90NB16K1-M000F0) [719185] Ноутбук ASUS V16 V3607VM-RP015 (90NB16K1-M000F0) [719185]](/content/images/6/390x390l80mc0/89824449803215.jpg)
![Ноутбук ASUS V16 V3607VM-RP015 (90NB16K1-M000F0) [719185] Ноутбук ASUS V16 V3607VM-RP015 (90NB16K1-M000F0) [719185]](/content/images/6/390x390l80mc0/20491956478862.jpg)
![Ноутбук ASUS V16 V3607VM-RP015 (90NB16K1-M000F0) [719185] Ноутбук ASUS V16 V3607VM-RP015 (90NB16K1-M000F0) [719185]](/content/images/6/390x390l80mc0/44252654541792.jpg)
![Ноутбук ASUS V16 V3607VM-RP015 (90NB16K1-M000F0) [719185] Ноутбук ASUS V16 V3607VM-RP015 (90NB16K1-M000F0) [719185]](/content/images/6/390x390l80mc0/24539956166835.jpg)
![Ноутбук ASUS V16 V3607VM-RP015 (90NB16K1-M000F0) [719185] Ноутбук ASUS V16 V3607VM-RP015 (90NB16K1-M000F0) [719185]](/content/images/6/390x390l80mc0/31117827257992.jpg)
![Ноутбук ASUS V16 V3607VM-RP015 (90NB16K1-M000F0) [719185] Ноутбук ASUS V16 V3607VM-RP015 (90NB16K1-M000F0) [719185]](/content/images/6/390x390l80mc0/43119045207403.jpg)
![Ноутбук ASUS V16 V3607VM-RP015 (90NB16K1-M000F0) [719185] Ноутбук ASUS V16 V3607VM-RP015 (90NB16K1-M000F0) [719185]](/content/images/6/390x390l80mc0/33266505311266.jpg)
![Ноутбук ASUS V16 V3607VM-RP015 (90NB16K1-M000F0) [719185] Ноутбук ASUS V16 V3607VM-RP015 (90NB16K1-M000F0) [719185]](/content/images/6/390x390l80mc0/74707586983817.jpg)
![Ноутбук ASUS V16 V3607VM-RP015 (90NB16K1-M000F0) [719185] Ноутбук ASUS V16 V3607VM-RP015 (90NB16K1-M000F0) [719185]](/content/images/6/390x390l80mc0/89981064776918.jpg)