|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Лінійка | ASUS V |
| Модель | V3607VM-RP011 |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач, Мультимедійний |
| Діагональ екрану | 16" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | TN/*VA |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core 7 |
| Модель процесора | Intel Core 7 240H (24M Cache, up to 5.20 GHz) |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Так |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Графічна пам'ять | 8 ГБ |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 5Gbps), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps), 1x HDMI 2.1 FRL, 1x 3.5mm Combo Audio Jack, 1x DC-in |
| Вага | 1.95 |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Ємність батареї, Вт/год | 63.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 1080p FHD camera |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS V3607VM-RP011 (90NB16K1-M000B0)
Немає в наявності
Код товару: 304968
61 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
V16 (V3607)
Настав час надихнути себе на нові досягнення! ASUS V16 — це ваш квиток у світ необмежених можливостей для гри та творчості. Футуристичний дизайн із яскравими акцентами, зокрема підсвічуванням Turbo Blue, одразу привертає увагу й підкреслює характер пристрою. Оснащений процесором Intel® Core™ 7 240H та відеокартою NVIDIA® GeForce RTX™ 5060, цей ноутбук забезпечує потужну продуктивність і захопливу графіку, відкриваючи нові горизонти для геймерів і креаторів. З ASUS V16 ви зможете втілити найсміливіші ідеї чи здобути перемогу у найдинамічніших ігрових світах.
Заряджання через USB-C
V16 (V3607) підтримує технологію Power Delivery, що дозволяє заряджати ноутбук через порт USB Type-C (USB-C) від адаптера живлення або повербанка. Завдяки вбудованому контролеру Power Delivery система автоматично регулює подачу струму відповідно до параметрів підключеного джерела живлення, температури та стану пристрою.
Така інтелектуальна система захисту запобігає перенапрузі, перевантаженню, перегріву й іншим ризикам, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це забезпечує безпечну та стабільну роботу як ноутбука, так і підключених аксесуарів.
Міцність військового рівня
ASUS V16 (V3607) створений, щоб витримувати найсуворіші умови. Його конструкція відповідає вимогам американського військового стандарту MIL-STD-810H, що передбачає 12 типів і 26 етапів випробувань на міцність і надійність. Така стійкість означає довший термін служби пристрою, менший екологічний вплив і впевненість у тому, що ваш ноутбук готовий до будь-яких викликів — у подорожах, на роботі чи під час відпочинку.
Настав час надихнути себе на нові досягнення! ASUS V16 — це ваш квиток у світ необмежених можливостей для гри та творчості. Футуристичний дизайн із яскравими акцентами, зокрема підсвічуванням Turbo Blue, одразу привертає увагу й підкреслює характер пристрою. Оснащений процесором Intel® Core™ 7 240H та відеокартою NVIDIA® GeForce RTX™ 5060, цей ноутбук забезпечує потужну продуктивність і захопливу графіку, відкриваючи нові горизонти для геймерів і креаторів. З ASUS V16 ви зможете втілити найсміливіші ідеї чи здобути перемогу у найдинамічніших ігрових світах.
Заряджання через USB-C
V16 (V3607) підтримує технологію Power Delivery, що дозволяє заряджати ноутбук через порт USB Type-C (USB-C) від адаптера живлення або повербанка. Завдяки вбудованому контролеру Power Delivery система автоматично регулює подачу струму відповідно до параметрів підключеного джерела живлення, температури та стану пристрою.
Така інтелектуальна система захисту запобігає перенапрузі, перевантаженню, перегріву й іншим ризикам, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це забезпечує безпечну та стабільну роботу як ноутбука, так і підключених аксесуарів.
Міцність військового рівня
ASUS V16 (V3607) створений, щоб витримувати найсуворіші умови. Його конструкція відповідає вимогам американського військового стандарту MIL-STD-810H, що передбачає 12 типів і 26 етапів випробувань на міцність і надійність. Така стійкість означає довший термін служби пристрою, менший екологічний вплив і впевненість у тому, що ваш ноутбук готовий до будь-яких викликів — у подорожах, на роботі чи під час відпочинку.