|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Темно-синій |
|---|---|
| Особливості ноутбука | українська клавіатура |
| Тип ноутбуку | портативний |
| Призначення | споживчі |
| Діагональ екрану | 14" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | AMD |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 5 340 |
| Кількість ядер CPU | 6 |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Кількість потоків | 12 |
| Частота процесора | 2 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 1 |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | AMD |
| Серія відеокарти | AMD Radeon Graphics |
| Відеокарта | Radeon Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 1,46 кг |
| Висота | 19.99 мм |
| Глибина | 223.4 мм |
| Кардрідер | Ні |
| Кількість осередків у батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | Vivobook |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 31 |
| Ємність батареї | 42 Вт-год |
| Веб камера | FullHD 1080p |
| Блок живлення | TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100-240V AC 50/60GHz universal |
| Габарити | 315.2х223.4х19.9 мм |
| Додаткові параметри | стереодинаміки |
| Енергетична ємність батареї | 42 Вт·год |
| Комплектація | немає |
| Процесор | AMD Ryzen AI 5 340 (2.0 - 4.8 ГГц) |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 1x HDMI 1.4, 2 порти USB 3.2 Gen 1 Type-A (швидкість передачі даних до 5 Гбіт/с), 1x 3.5mm Combo Audio Jack, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 5Gbps) |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard With Copilot key |
| Мультимедіа | Built-in array microphone, With privacy shutter, SonicMaster, FHD camera with IR function to support Windows Hello, Вбудовані 4-смугові стереодинаміки |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Максимальна частота процесора | 4.80 |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | SonicMaster |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора AMD | Zen 5 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 + 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Asus Vivobook 14 M1407KA-LY036 Quiet Blue (90NB15H1-M00160)
Немає в наявності
Код товару: 613258
27 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Штучний інтелект Більш інтелектуальний Він тут! Ми з гордістю представляємо новий ASUS Copilot+ PC – ASUS Vivobook 14. Оснащений новітнім процесором із підтримкою штучного інтелекту, цей ноутбук пропонує новітні інтелектуальні функції, підвищену безпеку, швидкість і можливості для персоналізації. Інтегрований модуль для прискорення ШІ-обчислень, функція Copilot у Windows для персоналізованої допомоги та набір потужних ШІ-інструментів від ASUS роблять цей пристрій найкращим помічником. ASUS Copilot+ PC простіше, швидше й розумніше звичайних комп’ютерів. Ви можете скористатися всіма можливостями штучного інтелекту просто зараз. Відчуйте різницю! Більш плавний Програмне забезпечення ASUS зі штучним інтелектом допоможе полегшити виконання ваших повсякденних завдань. З легкістю впорядковуйте мультимедійні файли за допомогою функцій сортування на основі ШІ, захищайте конфіденційність за допомогою ШІ та насолоджуйтеся кришталево чистим звуком завдяки інтелектуальному шумозаглушенню. Відкрийте для себе майбутнє технологій разом з ASUS, де штучний інтелект покращує кожен аспект вашого життя. Продуктивність Більш потужний ASUS Vivobook 14 – це ідеальний інструмент для вирішення будь-яких завдань. Оснащений потужним процесором AMD Ryzen AI, швидкісним модулем Wi-Fi 6, високошвидкісною оперативною пам’яттю обсягом до 32 ГБ і твердотільним накопичувачем місткістю до 1 ТБ, він пропонує виняткову продуктивність і достатньо місця для зберігання всіх необхідних даних. Насолоджуйтеся підвищеною продуктивністю завдяки оновленій системі охолодження з підтримкою TDP процесора до 35 Вт. Удосконалена технологія теплових трубок і вентилятор більшої товщини сприяють покращенню потоку повітря, що забезпечує ефективне охолодження й стабільну роботу системи під високими навантаженнями. Акумулятор Більш надійний Підготовка ASUS Vivobook 14 до нових справ не відніме багато часу: технологія прискореного заряджання забезпечує зростання рівня заряду акумулятора від 0 до 60% усього за 49 хвилин! Інтерфейси Більше можливостей для підключення ASUS Vivobook 14 оснащено широким набором інтерфейсних портів. Він пропонує по два порти USB 3.2 Gen 1 Type-A і USB 3.2 Gen 1 Type-C з підтримкою швидкого заряджання, вихід HDMI та комбінований аудіороз’єм. Крім того, завдяки модулю Wi-Fi 6 ви зможете безперешкодно користуватися хмарними сервісами штучного інтелекту. Великий тачпад з підтримкою інтелектуальних жестів Більш інтуїтивний Інтелектуальні жести ASUS Smart Gesture дозволяють регулювати гучність звуку, яскравість зображення, прокручувати часову шкалу та багато іншого всього одним дотиком! Тачпад із гладкою поверхнею розроблений для комфортної роботи. На нього за допомогою методу фізичного осадження з парової фази (PVD) нанесено високотехнологічне гідрофобне покриття, яке запобігає появі слідів від пальців і надає тачпаду більшої стійкості до зношування. Дисплей Більше занурення ASUS Vivobook 14 оснащений яскравим IPS-дисплеєм зі співвідношенням сторін 16:10, роздільною здатністю Full HD, частотою оновлення 60 Гц і вражаючим співвідношенням до корпусу – 87%. Насолоджуйтеся великим і яскравим зображенням на цьому тонкому й легкому ноутбуку ASUS. Дизайн Стильний ноутбук ASUS Vivobook 14 важить усього 1,46 кг і має товщину лише 1,79 см, завдяки чому він ідеально поєднує в собі ефективність, продуктивність і портативність. На вибір пропонується три елегантні кольори – сріблястий (Cool Silver), синій (Quiet Blue) і золотистий (Platinum Gold), кожен з яких втілює спокій і комфортну атмосферу у стильному й легкому корпусі. Сертифікована надійність Міцний Цей ноутбук відзначається підвищеною надійністю, підтвердженням чого є успішне проходження ним випробувань на відповідність військово-промисловому стандарту MIL-STD 810H. Такі випробування містили перевірку працездатності в найсуворіших умовах експлуатації. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв і позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.