|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Особливості ноутбука | TPM модуль |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | споживчі |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | TN+film |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Яскравість екрану | 200 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Celeron |
| Модель процесора | Intel Celeron N4500 |
| Кількість ядер CPU | 2 |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Частота процесора | 1 |
| Оперативна пам'ять RAM | 8 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 1 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 256 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Серія відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Відеокарта | UHD Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| USB 2.0, шт. | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Вага | 1,8 кг |
| Висота | 19.9 мм |
| Глибина | 235 мм |
| Кардрідер | Ні |
| Кількість осередків у батареї | 2 |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Ні |
| Серія | Vivobook |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 36 |
| Ємність батареї | 37 Вт-год |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Блок живлення | ø4.0, 33W AC Adapter, Output: 19V DC, 1.75A, 33W, Input: 100-240V AC 50/60Hz universal |
| Габарити | 360.2х234.9х19.9 мм |
| Додаткові параметри | стереодинаміки |
| Енергетична ємність батареї | 37 Вт·год |
| Комплектація | немає |
| Процесор | Intel Celeron N4500 (1.1-2.8 ГГц) |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 1x HDMI 1.4, 1x DC-in Jack, 1 x 3.5mm Audio Combo, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps), 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C (data speed up to 5Gbps), 2x USB 2.0 Type-A (data speed up to 480Mbps) |
| Тип клавіатури | Chiclet Keyboard with Num-key |
| Мультимедіа | Built-in speaker, Built-in microphone, 720p HD camera, SonicMaster |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Максимальна частота процесора | 2.80 |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Додатково | Мишка в комплекті |
| Кількість відсіків 2.5" SATA для HDD / SSD | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 3.0 |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 1 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Asus Vivobook 15 X1500KA-EJ314 Indie Black (90NB0VI5-M00H10)
Немає в наявності
Код товару: 605454
13 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ASUS Vivobook 15 – це універсальний ноутбук початкового рівня, який поєднує в собі стильний дизайн і сучасні технології. Він пропонує користувачеві всю потужність процесора Intel у поєднанні з відеокартою Intel UHD та оперативною пам’яттю DDR4. Ноутбук оснащений матовим тонкорамковим дисплеєм NanoEdge і широкими (178°) кутами огляду, а для зберігання файлів він оснащується накопичувачем SSD.
![Ноутбук Asus Vivobook 15 X1500KA-EJ314 Indie Black (90NB0VI5-M00H10) [605454] Ноутбук Asus Vivobook 15 X1500KA-EJ314 Indie Black (90NB0VI5-M00H10) [605454]](/content/images/46/589x390l80mc0/34502469394106.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook 15 X1500KA-EJ314 Indie Black (90NB0VI5-M00H10) [605454] Ноутбук Asus Vivobook 15 X1500KA-EJ314 Indie Black (90NB0VI5-M00H10) [605454]](/content/images/46/599x390l80mc0/92476229228912.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook 15 X1500KA-EJ314 Indie Black (90NB0VI5-M00H10) [605454] Ноутбук Asus Vivobook 15 X1500KA-EJ314 Indie Black (90NB0VI5-M00H10) [605454]](/content/images/46/599x390l80mc0/69762859539034.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook 15 X1500KA-EJ314 Indie Black (90NB0VI5-M00H10) [605454] Ноутбук Asus Vivobook 15 X1500KA-EJ314 Indie Black (90NB0VI5-M00H10) [605454]](/content/images/46/651x390l80mc0/37351699338274.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook 15 X1500KA-EJ314 Indie Black (90NB0VI5-M00H10) [605454] Ноутбук Asus Vivobook 15 X1500KA-EJ314 Indie Black (90NB0VI5-M00H10) [605454]](/content/images/46/598x390l80mc0/53250365428860.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook 15 X1500KA-EJ314 Indie Black (90NB0VI5-M00H10) [605454] Ноутбук Asus Vivobook 15 X1500KA-EJ314 Indie Black (90NB0VI5-M00H10) [605454]](/content/images/46/800x290l80mc0/73351076188394.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook 15 X1500KA-EJ314 Indie Black (90NB0VI5-M00H10) [605454] Ноутбук Asus Vivobook 15 X1500KA-EJ314 Indie Black (90NB0VI5-M00H10) [605454]](/content/images/46/520x390l80mc0/65876575174520.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook 15 X1500KA-EJ314 Indie Black (90NB0VI5-M00H10) [605454] Ноутбук Asus Vivobook 15 X1500KA-EJ314 Indie Black (90NB0VI5-M00H10) [605454]](/content/images/46/520x390l80mc0/14875306092090.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook 15 X1500KA-EJ314 Indie Black (90NB0VI5-M00H10) [605454] Ноутбук Asus Vivobook 15 X1500KA-EJ314 Indie Black (90NB0VI5-M00H10) [605454]](/content/images/46/390x390l80mc0/15989032924656.jpg)