|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Синій |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури. українська клавіатура |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 1 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel Iris Xe Graphics |
| Операційна система | Без ОС |
| Вага | 1.7 кг |
| Висота | 17.9 мм |
| Глибина | 232.5 мм |
| Серія | ASUS VivoBook |
| Ширина | 35 |
| Веб камера | 720p HD Privacy shutter |
| Додаткові параметри | вбудований мікрофон. стереодинаміки |
| Процесор | Intel Core 5 120U (0.9 - 5.0 ГГц) |
| Бездротові з'єднання | Bluetooth 5.2. Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C. 1 х USB 2.0. 2 x USB 3.2 Gen 1. HDMI. Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Smart Amp Technology |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора Intel | 14-е покоління |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ3123 (90NB13Y1-M01560)
Немає в наявності
Код товару: 711778
25 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Сучасні компоненти
Vivobook 15 - це ноутбук на кожен день, готовий впоратися з будь-якими завданнями, будь то офісні чи особисті справи, робочі або розважальні програми. Новий процесор Intel Core 13-го покоління значно перевершує продуктивність своїх попередників.
Комфорт для очейНоутбук Vivobook 15 наділений чудовим дисплеєм NanoEdge, який може похвалитися широкими кутами огляду та тонкою рамкою, що зникає. Безпека дисплея для очей, у тому числі низький рівень синього світла, що випромінюється ним, підтверджується сертифікатом ергономічності TÜV Rheinland.
Ноутбук для спілкуванняКришку ноутбука Vivobook 15 можна розкривати на 180 ° , кладучи її на стіл. Це особливо зручно під час обговорення проектів із колегами чи клієнтами.
Ергономіка ErgoSenseМісія ASUS – зробити взаємодію людини з цифровими пристроями якомога простішою та інтуїтивнішою. Саме цьому сприяє новітня технологія – клавіатура ErgoSense. Першорядна мета - користувальницький комфорт, і тому її клавіші мають ідеально вивірені глибиною ходу і тактильним відгуком. Спробуйте клавіатуру ErgoSense – і ви відчуєте, що будь-яка робота виконуватиметься легко та невимушено.
Пригнічення зростання бактерій на 99% – для захисту вашого здоров'яНа поверхнях будь-якого ноутбука знаходяться тисячі потенційно небезпечних бактерій. Щоб зробити пристрій більш гігієнічним, воно обробляється ексклюзивним захисним покриттям AntiBacterial Guard, яке, згідно з проведеними дослідженнями, пригнічує зростання бактерій у 24-годинний період на 99%. Захист AntiBacterial Guard допоможе запобігти передачі шкідливих мікроорганізмів через контакт з поверхнями ноутбука.
Антибактеріальне покриття ASUS
На поверхню, оброблену покриттям ASUS Antibacterial Guard, наноситься зразок із 10 тисяч бактеріальних клітин. Після 24-годинного періоду це число знижується лише до 16. За тих самих умов, але без ASUS Antibacterial Guard, кількість бактеріальних клітин зростає до 28 тисяч. Цей тест проводиться за стандартом ISO 22196 з використанням кишкової палички (Escherichia coli) та золотистого стафілокока (Staphylococcus aureus).
Усунення шумів за допомогою ІІОскільки все більше людей зараз навчаються і працюють з дому, використовуючи як засіб спілкування відеозв'язок, фахівці ASUS розробили технологію шумозаглушення на базі штучного інтелекту. Застосовуючи алгоритми машинного навчання, вона ефективно відфільтровує сторонні звуки, залишаючи лише голоси співрозмовників. Випробуйте систему інтелектуального шумоподавлення ASUS за допомогою демонстраційних записів.
Vivobook 15 - це ноутбук на кожен день, готовий впоратися з будь-якими завданнями, будь то офісні чи особисті справи, робочі або розважальні програми. Новий процесор Intel Core 13-го покоління значно перевершує продуктивність своїх попередників.
Комфорт для очейНоутбук Vivobook 15 наділений чудовим дисплеєм NanoEdge, який може похвалитися широкими кутами огляду та тонкою рамкою, що зникає. Безпека дисплея для очей, у тому числі низький рівень синього світла, що випромінюється ним, підтверджується сертифікатом ергономічності TÜV Rheinland.
Ноутбук для спілкуванняКришку ноутбука Vivobook 15 можна розкривати на 180 ° , кладучи її на стіл. Це особливо зручно під час обговорення проектів із колегами чи клієнтами.
Ергономіка ErgoSenseМісія ASUS – зробити взаємодію людини з цифровими пристроями якомога простішою та інтуїтивнішою. Саме цьому сприяє новітня технологія – клавіатура ErgoSense. Першорядна мета - користувальницький комфорт, і тому її клавіші мають ідеально вивірені глибиною ходу і тактильним відгуком. Спробуйте клавіатуру ErgoSense – і ви відчуєте, що будь-яка робота виконуватиметься легко та невимушено.
Пригнічення зростання бактерій на 99% – для захисту вашого здоров'яНа поверхнях будь-якого ноутбука знаходяться тисячі потенційно небезпечних бактерій. Щоб зробити пристрій більш гігієнічним, воно обробляється ексклюзивним захисним покриттям AntiBacterial Guard, яке, згідно з проведеними дослідженнями, пригнічує зростання бактерій у 24-годинний період на 99%. Захист AntiBacterial Guard допоможе запобігти передачі шкідливих мікроорганізмів через контакт з поверхнями ноутбука.
Антибактеріальне покриття ASUS
На поверхню, оброблену покриттям ASUS Antibacterial Guard, наноситься зразок із 10 тисяч бактеріальних клітин. Після 24-годинного періоду це число знижується лише до 16. За тих самих умов, але без ASUS Antibacterial Guard, кількість бактеріальних клітин зростає до 28 тисяч. Цей тест проводиться за стандартом ISO 22196 з використанням кишкової палички (Escherichia coli) та золотистого стафілокока (Staphylococcus aureus).
Усунення шумів за допомогою ІІОскільки все більше людей зараз навчаються і працюють з дому, використовуючи як засіб спілкування відеозв'язок, фахівці ASUS розробили технологію шумозаглушення на базі штучного інтелекту. Застосовуючи алгоритми машинного навчання, вона ефективно відфільтровує сторонні звуки, залишаючи лише голоси співрозмовників. Випробуйте систему інтелектуального шумоподавлення ASUS за допомогою демонстраційних записів.