|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Безкоштовна доставка
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Блакитний |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури. українська клавіатура |
| Тип ноутбуку | для навчання. для роботи |
| Призначення | споживчі |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Яскравість екрану | 250 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core 5 |
| Модель процесора | 120U |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Кількість потоків | 12 |
| Частота процесора | 1.4 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 1 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Серія відеокарти | Intel Graphics |
| Відеокарта | Intel Iris Xe Graphics |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Bluetooth | Так |
| Модуль Wi-Fi | 6(802.11ax) (Dual band) 1*1 |
| Вага | 1.7 кг |
| Висота | 17.9 мм |
| Глибина | 232.5 мм |
| Кількість осередків у батареї | 3 |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | ASUS VivoBook |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 42 Втг |
| Веб камера | 720p HD |
| Блок живлення | ø4.5, 45W AC Adapter, Output: 19V DC, 2.37A, 45W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Габарити | 17.9 x 359 x 232 |
| Додаткові параметри | вбудований мікрофон. стереодинаміки |
| Енергетична ємність батареї | 42 Вт·год |
| Процесор | Intel Core 5 120U (0.9 - 5.0 ГГц) |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 1x HDMI 1.4, 1x DC-in Jack, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C (швидкість передачі даних до 5 Гбіт/с), 2 порти USB 3.2 Gen 1 Type-A (швидкість передачі даних до 5 Гбіт/с), 1x 3.5mm Combo Audio Jack, 1x USB 2.0 Type-A (data speed up to 480Mbps) |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard with Num-key |
| Мультимедіа | Built-in speaker, Built-in array microphone, 720p HD camera with privacy shutter, SonicMaster |
| Бездротові з'єднання | Bluetooth 5.2. Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Максимальна частота процесора | 5.00 |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C. 1 х USB 2.0. 2 x USB 3.2 Gen 1. HDMI. Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Smart Amp |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора Intel | 14-е покоління |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ3834WS (90NB13Y1-M01DA0)
Немає в наявності
Код товару: 715457
35 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Сучасні компоненти
Vivobook 15 - це ноутбук на кожен день, готовий впоратися з будь-якими завданнями, будь то офісні чи особисті справи, робочі або розважальні програми. Новий процесор Intel Core 14-го покоління значно перевершує продуктивність своїх попередників.
Комфорт для очей Ноутбук Vivobook 15 наділений чудовим дисплеєм NanoEdge, який може похвалитися широкими кутами огляду та тонкою рамкою, що зникає. Безпека дисплея для очей, у тому числі низький рівень синього світла, що випромінюється ним, підтверджується сертифікатом ергономічності TÜV Rheinland.
Ноутбук для спілкування Кришку ноутбука Vivobook 15 можна розкривати на 180 °, кладучи її на стіл. Це особливо зручно під час обговорення проектів із колегами чи клієнтами.
Ергономіка ErgoSense Місія ASUS – зробити взаємодію людини з цифровими пристроями якомога простішою та інтуїтивнішою. Саме цьому сприяє новітня технологія – клавіатура ErgoSense. Першорядна мета - користувальницький комфорт, і тому її клавіші мають ідеально вивірені глибиною ходу і тактильним відгуком. Спробуйте клавіатуру ErgoSense – і ви відчуєте, що будь-яка робота виконуватиметься легко та невимушено.
Пригнічення зростання бактерій на 99% – для захисту вашого здоров'я На поверхнях будь-якого ноутбука знаходяться тисячі потенційно небезпечних бактерій. Щоб зробити пристрій більш гігієнічним, воно обробляється ексклюзивним захисним покриттям AntiBacterial Guard, яке, згідно з проведеними дослідженнями, пригнічує зростання бактерій у 24-годинний період на 99%. Захист AntiBacterial Guard допоможе запобігти передачі шкідливих мікроорганізмів через контакт з поверхнями ноутбука.
Антибактеріальне покриття ASUS
На поверхню, оброблену покриттям ASUS Antibacterial Guard, наноситься зразок із 10 тисяч бактеріальних клітин. Після 24-годинного періоду це число знижується лише до 16. За тих самих умов, але без ASUS Antibacterial Guard, кількість бактеріальних клітин зростає до 28 тисяч. Цей тест проводиться за стандартом ISO 22196 з використанням кишкової палички (Escherichia coli) та золотистого стафілокока (Staphylococcus aureus). Усунення шумів за допомогою ІІ Оскільки все більше людей зараз навчаються і працюють з дому, використовуючи як засіб спілкування відеозв'язок, фахівці ASUS розробили технологію шумозаглушення на базі штучного інтелекту. Застосовуючи алгоритми машинного навчання, вона ефективно відфільтровує сторонні звуки, залишаючи лише голоси співрозмовників. Випробуйте систему інтелектуального шумоподавлення ASUS за допомогою демонстраційних записів.
Комфорт для очей Ноутбук Vivobook 15 наділений чудовим дисплеєм NanoEdge, який може похвалитися широкими кутами огляду та тонкою рамкою, що зникає. Безпека дисплея для очей, у тому числі низький рівень синього світла, що випромінюється ним, підтверджується сертифікатом ергономічності TÜV Rheinland.
Ноутбук для спілкування Кришку ноутбука Vivobook 15 можна розкривати на 180 °, кладучи її на стіл. Це особливо зручно під час обговорення проектів із колегами чи клієнтами.
Ергономіка ErgoSense Місія ASUS – зробити взаємодію людини з цифровими пристроями якомога простішою та інтуїтивнішою. Саме цьому сприяє новітня технологія – клавіатура ErgoSense. Першорядна мета - користувальницький комфорт, і тому її клавіші мають ідеально вивірені глибиною ходу і тактильним відгуком. Спробуйте клавіатуру ErgoSense – і ви відчуєте, що будь-яка робота виконуватиметься легко та невимушено.
Пригнічення зростання бактерій на 99% – для захисту вашого здоров'я На поверхнях будь-якого ноутбука знаходяться тисячі потенційно небезпечних бактерій. Щоб зробити пристрій більш гігієнічним, воно обробляється ексклюзивним захисним покриттям AntiBacterial Guard, яке, згідно з проведеними дослідженнями, пригнічує зростання бактерій у 24-годинний період на 99%. Захист AntiBacterial Guard допоможе запобігти передачі шкідливих мікроорганізмів через контакт з поверхнями ноутбука.
Антибактеріальне покриття ASUS
На поверхню, оброблену покриттям ASUS Antibacterial Guard, наноситься зразок із 10 тисяч бактеріальних клітин. Після 24-годинного періоду це число знижується лише до 16. За тих самих умов, але без ASUS Antibacterial Guard, кількість бактеріальних клітин зростає до 28 тисяч. Цей тест проводиться за стандартом ISO 22196 з використанням кишкової палички (Escherichia coli) та золотистого стафілокока (Staphylococcus aureus). Усунення шумів за допомогою ІІ Оскільки все більше людей зараз навчаються і працюють з дому, використовуючи як засіб спілкування відеозв'язок, фахівці ASUS розробили технологію шумозаглушення на базі штучного інтелекту. Застосовуючи алгоритми машинного навчання, вона ефективно відфільтровує сторонні звуки, залишаючи лише голоси співрозмовників. Випробуйте систему інтелектуального шумоподавлення ASUS за допомогою демонстраційних записів.