|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Сімейство процесора | Intel Core i3 |
| Модель процесора | Intel Core i3-1215U |
| Кількість ядер CPU | 6 |
| Частота процесора | 1 |
| Оперативна пам'ять RAM | 8 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Відеокарта | UHD Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| USB 2.0, шт. | 1 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Вага | 1,7 кг |
| Кардрідер | Ні |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | Vivobook |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї | 42 Вт-год |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Габарити | 359.7х232.5х17.9 мм |
| Комплектація | немає |
| Гарантія | 12 міс. |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Asus Vivobook 15 X1504ZA-BQ606 Cool Silver (90NB1022-M00WY0)
Немає в наявності
Код товару: 605445
17 892 грн
17 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Спростіть виконання повсякденних завдань за допомогою Vivobook 15, стильного ноутбука, готового прийти на допомогу будь-де й будь-коли. Він надає практичні переваги: за допомогою спеціального шарніра екран може розкриватися на 180°, а механічна шторка вебкамери завжди гарантує вашу конфіденційність. Корпус пристрою має антимікробний захист ASUS Antimicrobial Guard Plus на поверхнях, до яких найчастіше торкаєтеся користувач. Зробіть кожен свій день приємнішим із Vivobook 15 з процесором Intel Core і відеокартою Intel UHD! Надійність військового класу Суворе випробування за військовими стандартами США Ноутбук Vivobook 15 (X1504) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
![Ноутбук Asus Vivobook 15 X1504ZA-BQ606 Cool Silver (90NB1022-M00WY0) [605445] Ноутбук Asus Vivobook 15 X1504ZA-BQ606 Cool Silver (90NB1022-M00WY0) [605445]](/content/images/13/390x390l80mc0/33933158632414.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook 15 X1504ZA-BQ606 Cool Silver (90NB1022-M00WY0) [605445] Ноутбук Asus Vivobook 15 X1504ZA-BQ606 Cool Silver (90NB1022-M00WY0) [605445]](/content/images/13/390x390l80mc0/21222910065502.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook 15 X1504ZA-BQ606 Cool Silver (90NB1022-M00WY0) [605445] Ноутбук Asus Vivobook 15 X1504ZA-BQ606 Cool Silver (90NB1022-M00WY0) [605445]](/content/images/13/390x390l80mc0/33168392698668.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook 15 X1504ZA-BQ606 Cool Silver (90NB1022-M00WY0) [605445] Ноутбук Asus Vivobook 15 X1504ZA-BQ606 Cool Silver (90NB1022-M00WY0) [605445]](/content/images/13/390x390l80mc0/82498568933099.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook 15 X1504ZA-BQ606 Cool Silver (90NB1022-M00WY0) [605445] Ноутбук Asus Vivobook 15 X1504ZA-BQ606 Cool Silver (90NB1022-M00WY0) [605445]](/content/images/13/390x390l80mc0/40428800509073.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook 15 X1504ZA-BQ606 Cool Silver (90NB1022-M00WY0) [605445] Ноутбук Asus Vivobook 15 X1504ZA-BQ606 Cool Silver (90NB1022-M00WY0) [605445]](/content/images/13/390x390l80mc0/16386013794340.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook 15 X1504ZA-BQ606 Cool Silver (90NB1022-M00WY0) [605445] Ноутбук Asus Vivobook 15 X1504ZA-BQ606 Cool Silver (90NB1022-M00WY0) [605445]](/content/images/13/612x390l80mc0/15102731993940.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook 15 X1504ZA-BQ606 Cool Silver (90NB1022-M00WY0) [605445] Ноутбук Asus Vivobook 15 X1504ZA-BQ606 Cool Silver (90NB1022-M00WY0) [605445]](/content/images/13/394x390l80mc0/28640379492034.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook 15 X1504ZA-BQ606 Cool Silver (90NB1022-M00WY0) [605445] Ноутбук Asus Vivobook 15 X1504ZA-BQ606 Cool Silver (90NB1022-M00WY0) [605445]](/content/images/13/592x390l80mc0/39264554314405.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook 15 X1504ZA-BQ606 Cool Silver (90NB1022-M00WY0) [605445] Ноутбук Asus Vivobook 15 X1504ZA-BQ606 Cool Silver (90NB1022-M00WY0) [605445]](/content/images/13/662x390l80mc0/85611750234920.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook 15 X1504ZA-BQ606 Cool Silver (90NB1022-M00WY0) [605445] Ноутбук Asus Vivobook 15 X1504ZA-BQ606 Cool Silver (90NB1022-M00WY0) [605445]](/content/images/13/662x390l80mc0/84377212866779.jpg)