|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Cool Silver |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | OLED |
| Роздільна здатність | 2880x1620 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1335U |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Частота процесора | 1 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 1 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Відеокарта | Intel Iris Xᵉ Graphics |
| Операційна система | Без ОС |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| USB 2.0, шт. | 1 |
| USB 3.2 Gen 1, шт. | 2 |
| Wi-Fi | Так |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ємність батареї, мАг | 50 |
| Аудіо-відео роз'єми | HDMI |
| Вага | 1.6 |
| Вбудована веб камера | Так |
| Висота | 17.9 мм |
| Глибина | 235 мм |
| Кардрідер | Ні |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Розміри, мм | 359.7 х 232.5 х 17.9 |
| Серія | Asus VivoBook |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 36 |
| USB Type C, шт. | 1 |
| Ємність батареї | 50 Втг |
| Веб камера | WEB-Camera |
| Габарити | 359.7х232.5х17.9 мм |
| Додаткові параметри | стереодинаміки |
| Комплектація | немає |
| Процесор | Intel Core i5-1335U (3.4 - 4.6 ГГц) |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Asus K3504VA-MA442 Cool Silver (90NB10A2-M00HZ0)
Немає в наявності
Код товару: 200127
25 555 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук Asus K3504VA-MA442 (90NB10A2-M00HZ0) Cool Silver
![Ноутбук Asus K3504VA-MA442 Cool Silver (90NB10A2-M00HZ0) [200127] Ноутбук Asus K3504VA-MA442 Cool Silver (90NB10A2-M00HZ0) [200127]](/content/images/40/649x390l80mc0/12936512155106.png)
![Ноутбук Asus K3504VA-MA442 Cool Silver (90NB10A2-M00HZ0) [200127] Ноутбук Asus K3504VA-MA442 Cool Silver (90NB10A2-M00HZ0) [200127]](/content/images/40/754x390l80mc0/31856522736788.png)
![Ноутбук Asus K3504VA-MA442 Cool Silver (90NB10A2-M00HZ0) [200127] Ноутбук Asus K3504VA-MA442 Cool Silver (90NB10A2-M00HZ0) [200127]](/content/images/40/581x390l80mc0/99816030546126.png)
![Ноутбук Asus K3504VA-MA442 Cool Silver (90NB10A2-M00HZ0) [200127] Ноутбук Asus K3504VA-MA442 Cool Silver (90NB10A2-M00HZ0) [200127]](/content/images/40/652x390l80mc0/77335718194828.png)
![Ноутбук Asus K3504VA-MA442 Cool Silver (90NB10A2-M00HZ0) [200127] Ноутбук Asus K3504VA-MA442 Cool Silver (90NB10A2-M00HZ0) [200127]](/content/images/40/870x93l80mc0/91819330137805.png)
![Ноутбук Asus K3504VA-MA442 Cool Silver (90NB10A2-M00HZ0) [200127] Ноутбук Asus K3504VA-MA442 Cool Silver (90NB10A2-M00HZ0) [200127]](/content/images/40/870x175l80mc0/73534105702928.png)
![Ноутбук Asus K3504VA-MA442 Cool Silver (90NB10A2-M00HZ0) [200127] Ноутбук Asus K3504VA-MA442 Cool Silver (90NB10A2-M00HZ0) [200127]](/content/images/40/625x390l80mc0/18480285616175.png)
![Ноутбук Asus K3504VA-MA442 Cool Silver (90NB10A2-M00HZ0) [200127] Ноутбук Asus K3504VA-MA442 Cool Silver (90NB10A2-M00HZ0) [200127]](/content/images/40/588x390l80mc0/75076026696090.png)
![Ноутбук Asus K3504VA-MA442 Cool Silver (90NB10A2-M00HZ0) [200127] Ноутбук Asus K3504VA-MA442 Cool Silver (90NB10A2-M00HZ0) [200127]](/content/images/40/602x390l80mc0/89141404995354.png)
![Ноутбук Asus K3504VA-MA442 Cool Silver (90NB10A2-M00HZ0) [200127] Ноутбук Asus K3504VA-MA442 Cool Silver (90NB10A2-M00HZ0) [200127]](/content/images/40/870x91l80mc0/49804521763781.png)