|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Безкоштовна доставка
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Особливості ноутбука | TPM модуль. підсвічування клавіатури |
| Тип ноутбуку | бізнес. для навчання. для роботи |
| Діагональ екрану | 16" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Модель процесора | Intel Core i7-1355U |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Частота процесора | 1,7 - 5,0 ГГц |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 1 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Відеокарта | Iris Xe Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| USB 2.0, шт. | 1 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Вага | 1,88 кг |
| Висота | 19 мм |
| Глибина | 245 мм |
| Кардрідер | Ні |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | Vivobook |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 42 Вт-год |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Габарити | 358.6х249.5х19.9 мм |
| Додаткові параметри | вбудований мікрофон. стереодинаміки |
| Комплектація | немає |
| Процесор | Intel Core i7-1355U (3.7 - 5.0 ГГц) |
| Бездротові з'єднання | Bluetooth. Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | 1 х USB 2.0. 2 х USB 3.2. USB 3.2 Type-C. HDMI. Комбінований аудіороз'єм |
| Покоління процесора Intel | 13-е покоління |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
| Матеріал корпусу | пластик |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Asus Vivobook 16 X1605VA-MB125 Indie Black (90NB10N3-M009D0)
Немає в наявності
Код товару: 605397
36 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Зображення виглядає неймовірно плавним на екрані ASUS Vivobook 16 – багатофункціонального ноутбука з чудовим дисплеєм WUXGA, що може похвалитися кінематографічним колірним охопленням (100% DCI-P3). Крім того, працювати за ним справді зручно завдяки шарніру, що розкриває екран на будь-який кут до 180°, механічній шторці вебкамери та окремим функціональним клавішам для вимкнення мікрофона й камери. Поверхні, до яких часто торкаєтеся користувач, мають антибактеріальний захист ASUS Antibacterial Guard. Vivobook 16 з процесором Intel Core і відеокартою Intel – це по-справжньому потужний та ергономічний ноутбук! Заряджання через порт USB-C Ноутбук Vivobook 16 (X1605) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри. Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу. Ноутбук Vivobook 16 (X1605) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.