|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури. українська клавіатура |
| Продуктова лінійка | Для роботи та навчання |
| Лінійка | VivoBook |
| Модель | X1605VA-MB2269 |
| Тип ноутбуку | бізнес. для роботи |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 16" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core 5 |
| Модель процесора | Intel Core 5 120U |
| Тип процесора, серія моделі | 120U |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Частота процесора | 1 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 1 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Максимальна оперативна пам'ять (RAM) | 16 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота роботи пам'яті | 3200 |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Тип SSD | SSD M.2 NVMe |
| Чіпсет відеокарти | Intel® Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Відеокарта | Intel Iris Xe Graphics |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 1x USB 2.0 Type-A, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C з підтримкою живлення, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x HDMI 1.4, 1x 3,5 мм комбінований аудіороз’єм, 1x DC-in |
| Мова клавіатури | ENG/UA |
| Бездротова мережа LAN | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| HDMI, шт. | 1 |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| USB 2.0, шт. | 1 |
| USB 3.2, шт. | 2 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 1.88 |
| Вага без упаковки | 1.88 |
| Вага в упаковці | 3.00 |
| Вбудована веб камера | Так |
| Висота | 19.9 мм |
| Глибина | 249.5 мм |
| Динаміки | Так |
| Кардрідер | Ні |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Мікрофон | Так |
| Об'єм брутто | 0.01 |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | ASUS VivoBook |
| Серія/родина ноутбуків | VivoBook Series |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| USB Type C, шт. | 1 |
| Ємність батареї | 42 Вт-год |
| Ємність батареї, Вт/год | 42.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | HD камера 720p з закритою шторкою |
| Габарити | 358.6х249.5х19.9 мм |
| Додаткові параметри | SSD, Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Українська розкладка, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Комплектація | немає |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Процесор | Intel Core 5 120U (0.9 - 5.0 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Bluetooth 5.2. Wi-Fi 6Е (802.11aх) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C. 1 х USB 2.0. 2 x USB 3.2 Gen 1. HDMI. Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | SonicMaster |
| Додатково | MIL-STD 810H |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора Intel | 14-е покоління |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express x4 |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS X1605VA-MB2269 (90NB13W3-M009L0)
Немає в наявності
Код товару: 305535
31 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Vivobook 16 (X1605)
ASUS Vivobook 16 — це універсальний ноутбук, що поєднує стильний дизайн і продуману функціональність. Його великий дисплей WUXGA забезпечує надзвичайно плавне та чітке зображення з кінематографічним колірним охопленням 100% DCI-P3, тож працювати, навчатися й розважатися стає ще приємніше. Комфорт у щоденному використанні доповнюють шарнір із розкриттям екрана до 180°, механічна шторка вебкамери та окремі клавіші для швидкого вимкнення мікрофона і камери. А спеціальне покриття ASUS Antibacterial Guard на зонах частого контакту допомагає підтримувати гігієну. Оснащений процесором Intel Core 5 120U та графікою Intel, Vivobook 16 демонструє високу продуктивність і зручність у кожній деталі.
Заряджання через USB-C
Vivobook 16 (X1605) підтримує технологію Power Delivery, що дає змогу заряджати ноутбук через порт USB-C від мережевого адаптера або повербанка. Інтелектуальний контролер у зарядних пристроях з PD автоматично оптимізує подачу енергії з урахуванням характеристик джерела живлення, підключеного пристрою та температури. Це забезпечує ефективне заряджання й комплексний захист від перенапруги, перевантаження та перегріву, зберігаючи стабільну та безпечну роботу ноутбука й аксесуарів.
Надійність військового класу
ASUS Vivobook 16 (X1605) відповідає вимогам стандарту MIL-STD 810H і вирізняється підвищеною міцністю. Ноутбук пройшов 12 типів випробувань і 26 тестових процедур, що перевищують галузеві норми. Такий рівень надійності подовжує термін служби пристрою та зменшує вплив на довкілля. Ви можете впевнено брати Vivobook 16 у подорожі, на роботу чи навчання, знаючи, що він готовий до реальних умов сьогодні й залишатиметься надійним у майбутньому.
ASUS Vivobook 16 — це універсальний ноутбук, що поєднує стильний дизайн і продуману функціональність. Його великий дисплей WUXGA забезпечує надзвичайно плавне та чітке зображення з кінематографічним колірним охопленням 100% DCI-P3, тож працювати, навчатися й розважатися стає ще приємніше. Комфорт у щоденному використанні доповнюють шарнір із розкриттям екрана до 180°, механічна шторка вебкамери та окремі клавіші для швидкого вимкнення мікрофона і камери. А спеціальне покриття ASUS Antibacterial Guard на зонах частого контакту допомагає підтримувати гігієну. Оснащений процесором Intel Core 5 120U та графікою Intel, Vivobook 16 демонструє високу продуктивність і зручність у кожній деталі.
Заряджання через USB-C
Vivobook 16 (X1605) підтримує технологію Power Delivery, що дає змогу заряджати ноутбук через порт USB-C від мережевого адаптера або повербанка. Інтелектуальний контролер у зарядних пристроях з PD автоматично оптимізує подачу енергії з урахуванням характеристик джерела живлення, підключеного пристрою та температури. Це забезпечує ефективне заряджання й комплексний захист від перенапруги, перевантаження та перегріву, зберігаючи стабільну та безпечну роботу ноутбука й аксесуарів.
Надійність військового класу
ASUS Vivobook 16 (X1605) відповідає вимогам стандарту MIL-STD 810H і вирізняється підвищеною міцністю. Ноутбук пройшов 12 типів випробувань і 26 тестових процедур, що перевищують галузеві норми. Такий рівень надійності подовжує термін служби пристрою та зменшує вплив на довкілля. Ви можете впевнено брати Vivobook 16 у подорожі, на роботу чи навчання, знаючи, що він готовий до реальних умов сьогодні й залишатиметься надійним у майбутньому.