|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Діагональ екрану | 16" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Модель процесора | Intel Core i5-12500H |
| Кількість ядер CPU | 12 |
| Частота процесора | 3 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Виробник GPU | NVidia |
| Графічна пам'ять | 4 ГБ |
| Відеокарта | GeForce RTX2050 |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Вага | 1,8 кг |
| Кардрідер | SD |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Ні |
| Серія | Vivobook |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї | 50 Вт-год |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Габарити | 358.6х249.1х18.9 мм |
| Комплектація | немає |
| Гарантія | 12 міс. |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Asus Vivobook 16X K3605ZF-RP567 Indie Black (90NB11E1-M01830)
Немає в наявності
Код товару: 605477
28 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Дайте волю своїй уяві з потужним Vivobook 16X! Процесор Intel Core і відеокарта Nvidia GF RTX для ноутбуків надають чудову багатозадачність, а мультиплексор MUX Switch пришвидшує відтворення графіки. Подаруйте своїм очам справжню насолоду завдякии приголомшливому дисплею WUXGA 144 Гц і тонкими рамками (технологія NanoEdge), який забезпечує яскраві кольори та надзвичайно плавне зображення. Заряджання через порт USB-C Ноутбук Vivobook 16X (K3605) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри. Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу. Ноутбук Vivobook 16X (K3605) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.