|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Безкоштовна доставка
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Темно-синій |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури. українська клавіатура |
| Модель | X1704VA-AU891 |
| Тип ноутбуку | бізнес. для роботи |
| Призначення | споживчі |
| Діагональ екрану | 17.3" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Яскравість екрану | 250 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core i3 |
| Модель процесора | Intel Core i3-1315U |
| Тип процесора, серія моделі | i3-1315U |
| Кількість ядер CPU | 6 |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Кількість потоків | 8 |
| Частота процесора | 1,2 - 4,5 ГГц |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 1 |
| Максимальна оперативна пам'ять (RAM) | 16 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота роботи пам'яті | 3200 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Тип SSD | SSD M.2 NVMe |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Серія відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Графічна пам'ять | Інтегрована |
| Відеокарта | UHD Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Мова клавіатури | ENG/UA |
| Бездротова мережа LAN | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| HDMI, шт. | 1 |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| USB 2.0, шт. | 1 |
| USB 3.2, шт. | 2 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Вага | 2,1 кг |
| Вага без упаковки | 2.10 |
| Вага в упаковці | 3.00 |
| Вбудована веб камера | Так |
| Висота | 19.99 мм |
| Глибина | 254.3 мм |
| Динаміки | Так |
| Кардрідер | Ні |
| Кількість осередків у батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Мікрофон | Так |
| Об'єм брутто | 0.01 |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | Vivobook |
| Серія/родина ноутбуків | VivoBook Series |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 39 |
| USB Type C, шт. | 1 |
| Ємність батареї | 50 Вт-год |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Блок живлення | ø4.5, 45W AC Adapter, Output: 19V DC, 2.37A, 45W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Габарити | 399.3х254.3х19.9 мм |
| Додаткові параметри | вбудований мікрофон. стереодинаміки |
| Енергетична ємність батареї | 50 Вт·год |
| Комплектація | немає |
| Процесор | Intel Core i3-1315U (1.2 - 4.5 ГГц) |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 1x HDMI 1.4, 1x DC-in Jack, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C (швидкість передачі даних до 5 Гбіт/с), 1x 3.5mm Combo Audio Jack, 1x USB 2.0 Type-A (data speed up to 480Mbps), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (швидкість передачі даних до 5 Гбіт/с) |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard with Num-key |
| Мультимедіа | Built-in speaker, Built-in array microphone, 720p HD camera with privacy shutter, SonicMaster |
| Бездротові з'єднання | Bluetooth 5.3. Wi-Fi 6Е (802.11aх) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Максимальна частота процесора | 4.50 |
| Інтерфейси та підключення | HDMI |
| Аудіосистема | SonicMaster |
| Додатково | MIL-STD 810H |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора Intel | 13-е покоління |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express x4 |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
| Матеріал корпусу | пластик |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Asus Vivobook 17 X1704VA-AU891 Quiet Blue (90NB10V2-M00WU0)
Немає в наявності
Код товару: 613086
28 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Спростіть виконання повсякденних завдань за допомогою Vivobook 17, стильного ноутбука, готового прийти на допомогу будь-де й будь-коли. Він надає практичні переваги: за допомогою спеціального шарніра екран може розкриватися на 180°, а механічна шторка вебкамери завжди гарантує вашу конфіденційність. Корпус пристрою має антимікробний захист ASUS Antimicrobial Guard Plus на поверхнях, до яких найчастіше торкаєтеся користувач. Зробіть кожен свій день приємнішим із Vivobook 17 з процесором Intel Core і відеокартою Intel UHD! Надійність військового класу Суворе випробування за військовими стандартами США Ноутбук Vivobook 17 (X1704) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.