|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Призначення | споживчі |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | AMD |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7520U |
| Кількість ядер CPU | 4 |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Кількість потоків | 8 |
| Частота процесора | 3 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | AMD |
| Серія відеокарти | AMD Radeon Graphics |
| Відеокарта | Radeon Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| USB 2.0, шт. | 1 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Вага | 1,63 кг |
| Кардрідер | Ні |
| Кількість осередків у батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Ні |
| Серія | Vivobook |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї | 42 Вт-год |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Блок живлення | ø4.5, 45W AC Adapter, Output: 19V DC, 2.37A, 45W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Габарити | 360.3х232.5х17.9 мм |
| Енергетична ємність батареї | 42 Вт·год |
| Комплектація | немає |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 1x HDMI 1.4, 1x DC-in Jack, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps), 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C (data speed up to 5Gbps), 1x 3.5mm Combo Audio Jack, 1x USB 2.0 Type-A (data speed up to 480Mbps) |
| Тип клавіатури | Chiclet Keyboard |
| Мультимедіа | Built-in speaker, Built-in array microphone, 720p HD camera with privacy shutter, SonicMaster |
| Гарантія | 12 міс. |
| Максимальна частота процесора | 4.30 |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 1 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ1385 Mixed Black (90NB0ZR2-M02E10)
Немає в наявності
Код товару: 605443
19 309 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Він легкий і компактний. Це ASUS Vivobook Go 15, створений, щоб дарувати вам продуктивність і розваги, куди б ви не прямували! Завдяки шарніру, що розкриває екран на 180°, механічній шторці вебкамери та іншим можливостям і конструктивним рішенням, включаючи чудовий дисплей, Vivobook Go 15 є ноутбуком, який зробить вас вільними! Ноутбук Vivobook Go 15 (E1504F) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
![Ноутбук Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ1385 Mixed Black (90NB0ZR2-M02E10) [605443] Ноутбук Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ1385 Mixed Black (90NB0ZR2-M02E10) [605443]](/content/images/12/390x390l80mc0/42882654934614.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ1385 Mixed Black (90NB0ZR2-M02E10) [605443] Ноутбук Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ1385 Mixed Black (90NB0ZR2-M02E10) [605443]](/content/images/12/599x390l80mc0/12747064711689.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ1385 Mixed Black (90NB0ZR2-M02E10) [605443] Ноутбук Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ1385 Mixed Black (90NB0ZR2-M02E10) [605443]](/content/images/12/589x390l80mc0/27149691767197.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ1385 Mixed Black (90NB0ZR2-M02E10) [605443] Ноутбук Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ1385 Mixed Black (90NB0ZR2-M02E10) [605443]](/content/images/12/589x390l80mc0/54915108202403.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ1385 Mixed Black (90NB0ZR2-M02E10) [605443] Ноутбук Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ1385 Mixed Black (90NB0ZR2-M02E10) [605443]](/content/images/12/642x390l80mc0/89602959818693.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ1385 Mixed Black (90NB0ZR2-M02E10) [605443] Ноутбук Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ1385 Mixed Black (90NB0ZR2-M02E10) [605443]](/content/images/12/599x390l80mc0/74894752470135.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ1385 Mixed Black (90NB0ZR2-M02E10) [605443] Ноутбук Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ1385 Mixed Black (90NB0ZR2-M02E10) [605443]](/content/images/12/720x331l80mc0/81287818770513.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ1385 Mixed Black (90NB0ZR2-M02E10) [605443] Ноутбук Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ1385 Mixed Black (90NB0ZR2-M02E10) [605443]](/content/images/12/720x164l80mc0/39714364438121.jpg)