|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Особливості ноутбука | українська клавіатура |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Призначення | споживчі |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | AMD |
| Яскравість екрану | 250 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 3 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 3 7320U |
| Кількість ядер CPU | 4 |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Кількість потоків | 8 |
| Частота процесора | 2,4 - 4,1 ГГц |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | Пам'ять інтегрована на платі |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | AMD |
| Серія відеокарти | AMD Radeon Graphics |
| Відеокарта | Radeon Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| USB 2.0, шт. | 1 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Вага | 1,63 кг |
| Висота | 17.9 мм |
| Глибина | 232.5 мм |
| Кардрідер | Ні |
| Кількість осередків у батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Ні |
| Серія | Vivobook |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 36 |
| Ємність батареї | 42 Вт-год |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Блок живлення | ø4.5, 45W AC Adapter |
| Габарити | 360.3х232.5х17.9 мм |
| Додаткові параметри | вбудований мікрофон. стереодинаміки |
| Енергетична ємність батареї | 42 Вт·год |
| Комплектація | немає |
| Процесор | AMD Ryzen 3 7320U (2.4 - 4.1 ГГц) |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 1x HDMI 1.4, 1x DC-in Jack, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A (швидкість передачі даних до 5 Гбіт/с), 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C (швидкість передачі даних до 5 Гбіт/с), 1x 3.5mm Combo Audio Jack, 1x USB 2.0 Type-A (data speed up to 480Mbps) |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard 1-Zone RGB With Copilot key |
| Мультимедіа | Built-in speaker, Built-in array microphone, 720p HD camera with privacy shutter, SonicMaster |
| Бездротові з'єднання | Bluetooth 5.3. Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Максимальна частота процесора | 4.10 |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 1. 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C. HDMI. Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | SonicMaster |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора AMD | Zen 2 (3-е покоління) |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 1 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Матеріал корпусу | пластик |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ2253 Mixed Black (90NB0ZR2-M03ZP0)
Немає в наявності
Код товару: 615536
26 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Він легкий і компактний. Це ASUS Vivobook Go 15, створений, щоб дарувати вам продуктивність і розваги, куди б ви не прямували! Завдяки шарніру, що розкриває екран на 180°, механічній шторці вебкамери та іншим можливостям і конструктивним рішенням, включаючи чудовий дисплей, Vivobook Go 15 є ноутбуком, який зробить вас вільними! Ноутбук Vivobook Go 15 (E1504F) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.