|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Особливості ноутбука | TPM модуль |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | AMD |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 3 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 3 7320U |
| Кількість ядер CPU | 4 |
| Частота процесора | 2 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | AMD |
| Відеокарта | Radeon Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| USB 2.0, шт. | 1 |
| USB 3.2 Gen 1, шт. | 1 |
| Wi-Fi | Так |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність батареї, мАг | 42 |
| Аудіо-відео роз'єми | HDMI |
| Вага | 1,63 кг |
| Вбудована веб камера | Так |
| Висота | 17.9 мм |
| Глибина | 232 мм |
| Кардрідер | Ні |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Ні |
| Розміри, мм | 360.3 х 232.5 х 17.9 |
| Серія | Vivobook |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 36 |
| USB Type C, шт. | 1 |
| Ємність батареї | 42 Вт-год |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Габарити | 360.3х232.5х17.9 мм |
| Додаткові параметри | стереодинаміки |
| Комплектація | немає |
| Процесор | AMD Ryzen 3 7320U (2.4 - 4.1 ГГц) |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора AMD | Zen 2 (3-е покоління) |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 1 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ886 Mixed Black (90NB0ZR2-M01F60)
Немає в наявності
Код товару: 605431
16 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Він легкий і компактний. Це ASUS Vivobook Go 15, створений, щоб дарувати вам продуктивність і розваги, куди б ви не прямували! Завдяки шарніру, що розкриває екран на 180°, механічній шторці вебкамери та іншим можливостям і конструктивним рішенням, включаючи чудовий дисплей, Vivobook Go 15 є ноутбуком, який зробить вас вільними! Ноутбук Vivobook Go 15 (E1504F) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
![Ноутбук Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ886 Mixed Black (90NB0ZR2-M01F60) [605431] Ноутбук Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ886 Mixed Black (90NB0ZR2-M01F60) [605431]](/content/images/29/390x390l80mc0/47903074912954.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ886 Mixed Black (90NB0ZR2-M01F60) [605431] Ноутбук Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ886 Mixed Black (90NB0ZR2-M01F60) [605431]](/content/images/29/621x390l80mc0/63346872706865.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ886 Mixed Black (90NB0ZR2-M01F60) [605431] Ноутбук Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ886 Mixed Black (90NB0ZR2-M01F60) [605431]](/content/images/29/589x390l80mc0/20192726287725.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ886 Mixed Black (90NB0ZR2-M01F60) [605431] Ноутбук Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ886 Mixed Black (90NB0ZR2-M01F60) [605431]](/content/images/29/589x390l80mc0/61559329444299.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ886 Mixed Black (90NB0ZR2-M01F60) [605431] Ноутбук Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ886 Mixed Black (90NB0ZR2-M01F60) [605431]](/content/images/29/656x390l80mc0/65636539626873.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ886 Mixed Black (90NB0ZR2-M01F60) [605431] Ноутбук Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ886 Mixed Black (90NB0ZR2-M01F60) [605431]](/content/images/29/599x390l80mc0/18845901623440.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ886 Mixed Black (90NB0ZR2-M01F60) [605431] Ноутбук Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ886 Mixed Black (90NB0ZR2-M01F60) [605431]](/content/images/29/870x290l80mc0/86044870900879.jpg)
![Ноутбук Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ886 Mixed Black (90NB0ZR2-M01F60) [605431] Ноутбук Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ886 Mixed Black (90NB0ZR2-M01F60) [605431]](/content/images/29/870x290l80mc0/85761293976748.jpg)