|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Блакитний |
|---|---|
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 250 кд/м² |
| Кількість ядер CPU | 4 |
| Оперативна пам'ять RAM | 8 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel Graphics |
| Операційна система | DOS |
| Вага | 1.57 кг |
| Висота | 18 мм |
| Глибина | 236 мм |
| Серія | ASUS VivoBook |
| Час роботи батареї, год. | 8 |
| Ширина | 36 |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Веб камера | 720p HD |
| Додаткові параметри | вбудований мікрофон. стереодинаміки |
| Процесор | Intel Pentium N6000 (1.1 - 3.3 ГГц) |
| Бездротові з'єднання | Bluetooth. Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 1. 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C. 1 х USB 2.0. HDMI 1.4. Комбінований аудіороз'єм |
| Покоління процесора Intel | 11-е покоління |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI express 3.0 x2 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS Vivobook GO 15 E510KA-BQ1187 (90NB0UJ4-M01SW0)
Немає в наявності
Код товару: 715286
17 605 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук ASUS Vivobook GO 15 E510KA-BQ1187 (90NB0UJ4-M01SW0) оснащений 15.6-дюймовим FHD IPS-дисплеєм і енергоефективним процесором Intel Celeron N6000. Має 8 ГБ оперативної пам’яті, SSD на 512 ГБ і вбудовану графіку Intel UHD для базових завдань. Підтримує Wi-Fi 5 і Bluetooth 5.0 для стабільного з’єднання. Стильний блакитний корпус (Quiet Blue) і вага 1.6 кг роблять його зручним для навчання та роботи в дорозі.
![Ноутбук ASUS Vivobook GO 15 E510KA-BQ1187 (90NB0UJ4-M01SW0) [715286] Ноутбук ASUS Vivobook GO 15 E510KA-BQ1187 (90NB0UJ4-M01SW0) [715286]](/content/images/35/390x390l80mc0/80095155300570.jpg)
![Ноутбук ASUS Vivobook GO 15 E510KA-BQ1187 (90NB0UJ4-M01SW0) [715286] Ноутбук ASUS Vivobook GO 15 E510KA-BQ1187 (90NB0UJ4-M01SW0) [715286]](/content/images/35/390x390l80mc0/77721668414842.jpg)
![Ноутбук ASUS Vivobook GO 15 E510KA-BQ1187 (90NB0UJ4-M01SW0) [715286] Ноутбук ASUS Vivobook GO 15 E510KA-BQ1187 (90NB0UJ4-M01SW0) [715286]](/content/images/35/390x390l80mc0/56428423250837.jpg)
![Ноутбук ASUS Vivobook GO 15 E510KA-BQ1187 (90NB0UJ4-M01SW0) [715286] Ноутбук ASUS Vivobook GO 15 E510KA-BQ1187 (90NB0UJ4-M01SW0) [715286]](/content/images/35/390x390l80mc0/60468631048701.jpg)
![Ноутбук ASUS Vivobook GO 15 E510KA-BQ1187 (90NB0UJ4-M01SW0) [715286] Ноутбук ASUS Vivobook GO 15 E510KA-BQ1187 (90NB0UJ4-M01SW0) [715286]](/content/images/35/390x390l80mc0/70708970187959.jpg)
![Ноутбук ASUS Vivobook GO 15 E510KA-BQ1187 (90NB0UJ4-M01SW0) [715286] Ноутбук ASUS Vivobook GO 15 E510KA-BQ1187 (90NB0UJ4-M01SW0) [715286]](/content/images/35/390x390l80mc0/89165156079345.jpg)
![Ноутбук ASUS Vivobook GO 15 E510KA-BQ1187 (90NB0UJ4-M01SW0) [715286] Ноутбук ASUS Vivobook GO 15 E510KA-BQ1187 (90NB0UJ4-M01SW0) [715286]](/content/images/35/390x390l80mc0/69368739593838.jpg)
![Ноутбук ASUS Vivobook GO 15 E510KA-BQ1187 (90NB0UJ4-M01SW0) [715286] Ноутбук ASUS Vivobook GO 15 E510KA-BQ1187 (90NB0UJ4-M01SW0) [715286]](/content/images/35/390x390l80mc0/26905229177978.jpg)
![Ноутбук ASUS Vivobook GO 15 E510KA-BQ1187 (90NB0UJ4-M01SW0) [715286] Ноутбук ASUS Vivobook GO 15 E510KA-BQ1187 (90NB0UJ4-M01SW0) [715286]](/content/images/35/390x390l80mc0/33881235854034.jpg)
![Ноутбук ASUS Vivobook GO 15 E510KA-BQ1187 (90NB0UJ4-M01SW0) [715286] Ноутбук ASUS Vivobook GO 15 E510KA-BQ1187 (90NB0UJ4-M01SW0) [715286]](/content/images/35/390x390l80mc0/20207758943863.jpg)
![Ноутбук ASUS Vivobook GO 15 E510KA-BQ1187 (90NB0UJ4-M01SW0) [715286] Ноутбук ASUS Vivobook GO 15 E510KA-BQ1187 (90NB0UJ4-M01SW0) [715286]](/content/images/35/390x390l80mc0/83414491126893.jpg)