|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Indie Black |
|---|---|
| Особливості ноутбука | TPM модуль |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Тип екрану | LED |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 200 кд/м² |
| Модель процесора | Intel Celeron N4500 |
| Кількість ядер CPU | 2 |
| Частота процесора | 1 |
| Оперативна пам'ять RAM | 8 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 1 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 256 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics |
| Операційна система | Без ОС |
| Bluetooth | Так |
| USB 2.0, шт. | 2 |
| USB 3.2 Gen 1, шт. | 1 |
| Wi-Fi | Так |
| Ємність батареї, мАг | 37 |
| Аудіо-відео роз'єми | HDMI |
| Вага | 1.8 |
| Вбудована веб камера | Так |
| Висота | 19.9 мм |
| Глибина | 235 мм |
| Кількість елементів батареї | 2 |
| Підсвічування клавіатури | Ні |
| Розміри, мм | 360.2 x 234.9 х 19.9 |
| Серія | Asus VivoBook |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Ширина | 36 |
| USB Type C, шт. | 1 |
| Ємність батареї | 37 Втг |
| Веб камера | WEB-Camera |
| Додаткові параметри | стереодинаміки |
| Процесор | Intel Celeron N4500 (1.1-2.8 ГГц) |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Кількість відсіків 2.5" SATA для HDD / SSD | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 3.0 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Asus X1500KA-EJ307 Indie Black (90NB0VI5-M00FP0)
Немає в наявності
Код товару: 20130
12 610 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук Asus X1500KA-EJ307 (90NB0VI5-M00FP0) Indie Black