|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Синій |
|---|---|
| Лінійка | VivoBook |
| Модель | X1502VA-BQ487 |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 250 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Модель процесора | Intel® Core™ i7-13620H Processor (24M Cache, up to 4.90 GHz) |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 3200.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 1x USB 2.0 Type-A (data speed up to 480Mbps) 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for power delivery (data speed up to 5Gbps) 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x DC-in |
| Вага | 1.7 |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 42.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | HD камера 720p з закритою шторкою |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS X1502VA-BQ487 (90NB10T1-M00MK0)
Немає в наявності
Код товару: 304954
35 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Vivobook 15 (X1502)
ASUS Vivobook 15 поєднує стиль і практичність, допомагаючи ефективно виконувати завдання де завгодно. Нове покоління оснащене потужним процесором Intel Core i7-13620H, відеокартою Intel UHD та дисплеєм, який відкривається на 180°. Елегантний корпус доступний у сучасних кольорах, а Vivobook 15 робить ваше щоденне життя яскравішим та зручнішим.
Заряджання через USB-C
Vivobook 15 (X1502) підтримує технологію Power Delivery, що дозволяє заряджати ноутбук через порт USB-C від зарядного пристрою або повербанка. Вбудований контролер автоматично регулює подачу енергії, враховуючи джерело живлення, підключений пристрій та температуру. Це забезпечує захист від перенапруги, перегріву та перевантаження струмом, роблячи заряджання безпечним і ефективним.
Міцність військового рівня
Ноутбук Vivobook 15 (X1502) відповідає стандарту MIL-STD 810H і пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних тестів на надійність. Така міцність подовжує термін служби пристрою та зменшує вплив на довкілля, дозволяючи вам працювати, подорожувати та відпочивати, знаючи, що ваш ASUS готовий до будь-яких умов.
ASUS Vivobook 15 поєднує стиль і практичність, допомагаючи ефективно виконувати завдання де завгодно. Нове покоління оснащене потужним процесором Intel Core i7-13620H, відеокартою Intel UHD та дисплеєм, який відкривається на 180°. Елегантний корпус доступний у сучасних кольорах, а Vivobook 15 робить ваше щоденне життя яскравішим та зручнішим.
Заряджання через USB-C
Vivobook 15 (X1502) підтримує технологію Power Delivery, що дозволяє заряджати ноутбук через порт USB-C від зарядного пристрою або повербанка. Вбудований контролер автоматично регулює подачу енергії, враховуючи джерело живлення, підключений пристрій та температуру. Це забезпечує захист від перенапруги, перегріву та перевантаження струмом, роблячи заряджання безпечним і ефективним.
Міцність військового рівня
Ноутбук Vivobook 15 (X1502) відповідає стандарту MIL-STD 810H і пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних тестів на надійність. Така міцність подовжує термін служби пристрою та зменшує вплив на довкілля, дозволяючи вам працювати, подорожувати та відпочивати, знаючи, що ваш ASUS готовий до будь-яких умов.
![Ноутбук ASUS X1502VA-BQ487 (90NB10T1-M00MK0) [304954] Ноутбук ASUS X1502VA-BQ487 (90NB10T1-M00MK0) [304954]](/content/images/3/390x390l80mc0/87337390933635.png)
![Ноутбук ASUS X1502VA-BQ487 (90NB10T1-M00MK0) [304954] Ноутбук ASUS X1502VA-BQ487 (90NB10T1-M00MK0) [304954]](/content/images/3/390x390l80mc0/71638607853059.png)
![Ноутбук ASUS X1502VA-BQ487 (90NB10T1-M00MK0) [304954] Ноутбук ASUS X1502VA-BQ487 (90NB10T1-M00MK0) [304954]](/content/images/3/390x390l80mc0/77928448280273.png)
![Ноутбук ASUS X1502VA-BQ487 (90NB10T1-M00MK0) [304954] Ноутбук ASUS X1502VA-BQ487 (90NB10T1-M00MK0) [304954]](/content/images/3/390x390l80mc0/85500202206483.png)
![Ноутбук ASUS X1502VA-BQ487 (90NB10T1-M00MK0) [304954] Ноутбук ASUS X1502VA-BQ487 (90NB10T1-M00MK0) [304954]](/content/images/3/390x390l80mc0/72088435421847.png)
![Ноутбук ASUS X1502VA-BQ487 (90NB10T1-M00MK0) [304954] Ноутбук ASUS X1502VA-BQ487 (90NB10T1-M00MK0) [304954]](/content/images/3/390x390l80mc0/30793490277432.png)