|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Титановий |
|---|---|
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Глянцеве з антибліком |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Виробник CPU | Intel |
| Сімейство процесора | Intel |
| Модель процесора | Intel Processor N100 |
| Кількість ядер CPU | 4 |
| Частота процесора | 3 |
| Оперативна пам'ять RAM | 8 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Об'єм SSD накопичувача | 256 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Відеокарта | UHD Graphics |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 1,7 кг |
| Кардрідер | Micro SD |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | GemiBook |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї | 38 Вт-год |
| Веб камера | є |
| Габарити | 358.2х241.9х19.8 мм |
| Комплектація | немає |
| Гарантія | 12 міс. |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Ні |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 1 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Chuwi GemiBook Plus (8/256) Gray (CWI620/CW-112412)
Немає в наявності
Код товару: 611834
13 762 грн
13 886 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук CHUWI GemiBook Plus - ноутбук з сучасним процесором Intel Alder Lake-N100, що забезпечує більшу продуктивність у порівнянні з попередніми моделями. Підвищення процесорного ядра Alder Lake-N Cross-Genre Gracemont Core до 45% забезпечує швидку обробку даних у будь-яких сценаріях використання. Процесор та Графіка: Процесор Intel Alder Lake-N100 із збільшеною швидкістю обробки та покращеною ефективністю. Підтримка двоканальної пам’яті LPDDR5-4800 MT/S забезпечує поліпшену пропускну спроможність пам’яті, що дозволяє використовувати Intel® UHD Graphics 24EU на 78% краще, ніж попередні покоління. Підтримка DirectX 12 та OpenGL 4.5 дозволяє запускати сучасні ігри на середніх налаштуваннях графіки. Пам’ять та Зберігання: 8 ГБ LPDDR5 RAM та 256 ГБ SSD забезпечують високу продуктивність та швидкість роботи. Із швидкістю оперативної пам’яті LPDDR5 RAM до 4800 МГц, ноутбук забезпечує високу продуктивність, залишаючись енергоефективним. M.2 SSD працює тихо та швидко, забезпечуючи швидкість читання та запису до 500 МБ/с та можливість швидкого запуску системи всього за 8 секунд. Екран та Дизайн: 15,6-дюймовий IPS FHD-екран забезпечує чітке та яскраве зображення, знижуючи навантаження на очі. Його легка конструкція з полікарбонату забезпечує довговічність та легкість, роблячи ноутбук ідеальним для подорожей. Повнорозмірна клавіатура забезпечує зручність під час набору тексту, а також підтримка Wi-Fi 6 802.11ax та Bluetooth 5.2 гарантує високу швидкість та стабільність підключення. Акумулятор та Зв’язок: Акумулятор ємністю 38Wh забезпечує тривалий час автономної роботи, а можливість швидкої зарядки всього за 3 години дозволяє користуватися ноутбуком в будь-якому місці. Вбудована 2-мегапіксельна камера забезпечує чітке зображення під час відеоконференцій, а фізичний вимикач гарантує конфіденційність та захист особистого простору. Порти та Роз’єми: Наявність різноманітних портів, включаючи USB-A 3.0 * 2, USB-A 2.0 * 1, Type-C * 2, HDMI 1.4 *1, а також аудіороз’єм та порт RJ45 LAN, дозволяє підключати до ноутбука різні пристрої та забезпечує ефективну роботу в будь-яких умовах. 2 x USB-A 3.0 1 x USB-A 2.0 2 x Type-C 1 x HDMI 1.4 1 x Audio Jack 1 x RJ45 LAN Port Операційна система: Windows 11 Home (64-bit) Продуктивність і безпека в одному пакеті. Операційна система Windows 11 Home пропонує вам найновіші можливості роботи, включаючи інноваційний дизайн, покращену продуктивність та підвищену захищеність даних. CHUWI GemiBook Plus - це надійний та потужний ноутбук, який задовольнить ваші потреби як в роботі, так і в розвагах, забезпечуючи високу продуктивність та комфорт у використанні.
![Ноутбук Chuwi GemiBook Plus (8/256) Gray (CWI620/CW-112412) [611834] Ноутбук Chuwi GemiBook Plus (8/256) Gray (CWI620/CW-112412) [611834]](/content/images/41/433x390l80mc0/31928718782491.jpg)
![Ноутбук Chuwi GemiBook Plus (8/256) Gray (CWI620/CW-112412) [611834] Ноутбук Chuwi GemiBook Plus (8/256) Gray (CWI620/CW-112412) [611834]](/content/images/41/520x390l80mc0/67253238753239.jpg)
![Ноутбук Chuwi GemiBook Plus (8/256) Gray (CWI620/CW-112412) [611834] Ноутбук Chuwi GemiBook Plus (8/256) Gray (CWI620/CW-112412) [611834]](/content/images/41/520x390l80mc0/81354907946079.jpg)
![Ноутбук Chuwi GemiBook Plus (8/256) Gray (CWI620/CW-112412) [611834] Ноутбук Chuwi GemiBook Plus (8/256) Gray (CWI620/CW-112412) [611834]](/content/images/41/650x390l80mc0/89929133260456.jpg)
![Ноутбук Chuwi GemiBook Plus (8/256) Gray (CWI620/CW-112412) [611834] Ноутбук Chuwi GemiBook Plus (8/256) Gray (CWI620/CW-112412) [611834]](/content/images/41/678x390l80mc0/21178556685169.jpg)
![Ноутбук Chuwi GemiBook Plus (8/256) Gray (CWI620/CW-112412) [611834] Ноутбук Chuwi GemiBook Plus (8/256) Gray (CWI620/CW-112412) [611834]](/content/images/41/473x390l80mc0/12228596854889.jpg)
![Ноутбук Chuwi GemiBook Plus (8/256) Gray (CWI620/CW-112412) [611834] Ноутбук Chuwi GemiBook Plus (8/256) Gray (CWI620/CW-112412) [611834]](/content/images/41/821x390l80mc0/20219436223496.jpg)
![Ноутбук Chuwi GemiBook Plus (8/256) Gray (CWI620/CW-112412) [611834] Ноутбук Chuwi GemiBook Plus (8/256) Gray (CWI620/CW-112412) [611834]](/content/images/41/557x390l80mc0/72898981629618.jpg)
![Ноутбук Chuwi GemiBook Plus (8/256) Gray (CWI620/CW-112412) [611834] Ноутбук Chuwi GemiBook Plus (8/256) Gray (CWI620/CW-112412) [611834]](/content/images/41/600x390l80mc0/97521713332400.jpg)
![Ноутбук Chuwi GemiBook Plus (8/256) Gray (CWI620/CW-112412) [611834] Ноутбук Chuwi GemiBook Plus (8/256) Gray (CWI620/CW-112412) [611834]](/content/images/41/390x390l80mc0/25793388586729.jpg)