|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−6%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Глянцеве з антибліком |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Сімейство процесора | Intel Celeron |
| Модель процесора | Intel Celeron J4125 |
| Кількість ядер CPU | 4 |
| Частота процесора | 2,0 - 2,7 ГГц |
| Оперативна пам'ять RAM | 12 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм SSD накопичувача | 256 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Відеокарта | UHD Graphics 600 |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Вага | 1,62 кг |
| Кардрідер | Micro SD |
| Мережевий адаптер | Так |
| Підсвічування клавіатури | Ні |
| Серія | HeroBook Plus |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї | 38 Вт-год |
| Веб камера | є |
| Габарити | 330х220.8х18.5 мм |
| Комплектація | немає |
| Гарантія | 12 міс. |
| Display Port | Ні |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
| Матеріал корпусу | пластик |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Chuwi HeroBook Plus (/CW-102583) (CWI530)
Немає в наявності
Код товару: 613991
13 776 грн
14 690 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Екран 15.6" IPS (1920x1080) Full HD / Процесор Intel J4125 (2.70 ГГц) / RAM 12 ГБ (DDR4) / SSD 256 ГБ / Графіка Intel UHD 600 / Dual Wi-Fi 5.0 GHz / Bluetooth / веб-камера / Windows 1.62 кг / Сірий металік
![Ноутбук Chuwi HeroBook Plus (/CW-102583) (CWI530) [613991] Ноутбук Chuwi HeroBook Plus (/CW-102583) (CWI530) [613991]](/content/images/12/390x390l80mc0/24466225824009.jpg)
![Ноутбук Chuwi HeroBook Plus (/CW-102583) (CWI530) [613991] Ноутбук Chuwi HeroBook Plus (/CW-102583) (CWI530) [613991]](/content/images/12/390x390l80mc0/86702702142859.jpg)
![Ноутбук Chuwi HeroBook Plus (/CW-102583) (CWI530) [613991] Ноутбук Chuwi HeroBook Plus (/CW-102583) (CWI530) [613991]](/content/images/12/390x390l80mc0/57625534562854.jpg)
![Ноутбук Chuwi HeroBook Plus (/CW-102583) (CWI530) [613991] Ноутбук Chuwi HeroBook Plus (/CW-102583) (CWI530) [613991]](/content/images/12/390x390l80mc0/93418887569401.jpg)
![Ноутбук Chuwi HeroBook Plus (/CW-102583) (CWI530) [613991] Ноутбук Chuwi HeroBook Plus (/CW-102583) (CWI530) [613991]](/content/images/12/390x390l80mc0/83508172082776.jpg)
![Ноутбук Chuwi HeroBook Plus (/CW-102583) (CWI530) [613991] Ноутбук Chuwi HeroBook Plus (/CW-102583) (CWI530) [613991]](/content/images/12/390x390l80mc0/55456287202565.jpg)