|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Діагональ екрану | 14" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Сімейство процесора | Intel Celeron |
| Модель процесора | Intel Celeron N4020 |
| Кількість ядер CPU | 2 |
| Частота процесора | 1,1 - 2,8 ГГц |
| Оперативна пам'ять RAM | 8 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR4 |
| Об'єм SSD накопичувача | 256 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Відеокарта | UHD Graphics 600 |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| USB 2.0, шт. | 1 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Вага | 1,39 кг |
| Кардрідер | Micro SD |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Ні |
| Серія | HeroBook Pro |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї | 38 Вт-год |
| Веб камера | 0,3 МП |
| Габарити | 332х214х21.3 мм |
| Комплектація | немає |
| Гарантія | 12 міс. |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
| Матеріал корпусу | метал/пластик |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Chuwi HeroBook Pro (Win11) (8/256) (CWI514) Gray (CWI515/CW-112272)
Немає в наявності
Код товару: 605339
11 071 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук CHUWI HeroBook PRO (Win11) (8/256) (CW-112272) це потужний та компактний пристрій, ідеально підходить для щоденних завдань та мобільної роботи. Сучасний дизайн, високоякісні матеріали та передові технічні характеристики роблять його привабливим вибором для користувачів, які цінують продуктивність та стиль. Основні характеристики: Операційна система Windows 11: Пропонує зручний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, забезпечуючи високу продуктивність та широкий спектр можливостей для роботи та розваг. Процесор Intel: Потужний процесор забезпечує швидкодію системи, дозволяючи легко справлятися з багатьма завданнями одночасно. 8 ГБ оперативної пам’яті: Забезпечує плавну та реагуючу роботу додатків, прискорюючи обробку даних та підвищуючи загальну продуктивність. 256 ГБ вбудованої пам’яті: Великий обсяг пам’яті для зберігання файлів, додатків та мультимедійного контенту, що дозволяє організовувати та зберігати інформацію в одному місці. Компактний та легкий дизайн: пристрій легко переносити та ідеально підходить для роботи в дорозі або поза офісом. CHUWI HeroBook PRO (Win11) забезпечує комфортну взаємодію з різноманітними завданнями, чи то робота, навчання або розваги. З високою якістю збірки та передовими технологіями цей ноутбук стане надійним супутником у вашому повсякденному житті.
![Ноутбук Chuwi HeroBook Pro (Win11) (8/256) (CWI514) Gray (CWI515/CW-112272) [605339] Ноутбук Chuwi HeroBook Pro (Win11) (8/256) (CWI514) Gray (CWI515/CW-112272) [605339]](/content/images/37/390x390l80mc0/61294573080051.jpg)
![Ноутбук Chuwi HeroBook Pro (Win11) (8/256) (CWI514) Gray (CWI515/CW-112272) [605339] Ноутбук Chuwi HeroBook Pro (Win11) (8/256) (CWI514) Gray (CWI515/CW-112272) [605339]](/content/images/37/390x390l80mc0/37788633382105.jpg)
![Ноутбук Chuwi HeroBook Pro (Win11) (8/256) (CWI514) Gray (CWI515/CW-112272) [605339] Ноутбук Chuwi HeroBook Pro (Win11) (8/256) (CWI514) Gray (CWI515/CW-112272) [605339]](/content/images/37/390x390l80mc0/72007615473409.jpg)
![Ноутбук Chuwi HeroBook Pro (Win11) (8/256) (CWI514) Gray (CWI515/CW-112272) [605339] Ноутбук Chuwi HeroBook Pro (Win11) (8/256) (CWI514) Gray (CWI515/CW-112272) [605339]](/content/images/37/390x390l80mc0/83895855886261.jpg)
![Ноутбук Chuwi HeroBook Pro (Win11) (8/256) (CWI514) Gray (CWI515/CW-112272) [605339] Ноутбук Chuwi HeroBook Pro (Win11) (8/256) (CWI514) Gray (CWI515/CW-112272) [605339]](/content/images/37/390x390l80mc0/29720247677330.jpg)